Twee antieke CHinees porseleinen dekselkommen 18e-19e eeuw: 1x wit porselein met floraal- en paradijsvogeldecor (barsten) 15xø16cm. en 1x gesigneerd, gele achtergrond 19e eeuw met floraal decor 13xø14cm. Cond.: G