57-delig servies gemerkt Koninklijk Pr. Tettau 2e helft 20e eeuw, o.a; 6 dinerborden, 11 soepborden, 16 ontbijt/dessertborden, juskom, 4 vleeswaren schaaltje, 2 vleesschotels, 1 broodschaal, 1 slaschaal, 2 dekschalen + deksels, 12 koffiekopjes met schotels, 1 koffiepot.