Reissecretaire 1e helft 19e eeuw palisander-noten fineer,ingelegd met ster en ruit,interieur met 2 zijdig klapbaar schrijfgedeelte met rood leer ,daaronder 3 laden met beenknoppen, sleutel ontbreekt. 35x24.5x15 cm.