Johannes Weiland (Vlaardingen 1856 - 1909 Den Haag), olieverf op linnen. Bekend interieurschilder, schilderijen werden veel naar Engeland en USA geexporteerd in de 19e eeuw. Betreft een zeer mooi uitgewerkt schilderij met drie personen 84x67cm. Cond.: U