20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

3 Figuren, Duits pors.
Resultaat: 60 EUR

Olielampjes
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke terracotta olielampen (leeftijd onbekend); 1x met gezicht en 1x met erotische voorstelling 14-19cm. Cond.: G

Doos tegels
Resultaat: 60 EUR

Kavel antieke Hollandse tegels (40 stuks) 18e-19e eeuw o.a: vaastegels, Jugendstil tegels en 18e eeuwse tegels met figuren. 13x13cm. en 15x15cm. Cond.: M-R-G

Ronde tegel
Resultaat: 60 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen plaquette met vogels in bloesemtak decor ø28cm. Cond.: G

Jongen met plu, B&G
Resultaat: 55 EUR

Baardman kruikje
Resultaat: 55 EUR

5 Imari borden
Resultaat: 50 EUR

Westerwald wandreliëf
Resultaat: 50 EUR

Meissen houder
Resultaat: 50 EUR

Zwaan + Penguin
Resultaat: 50 EUR

Vaas, B&G
Resultaat: 50 EUR

Kavel antieke tegels
Resultaat: 50 EUR

Zwarte vaas
Resultaat: 50 EUR

Prachtige zwarte Wedgwood vaas met rondom Romeins decor met vele figuren 20e eeuw 18xø12,5cm. Cond.: G

Tablet, V&B
Resultaat: 50 EUR

Prachtige Jugendstil keramieken presenteertablet ca. 1900 van Villeroy en Boch Dresden nr. 2519. Zware vernikkelde omranding en in goede originele staat 55x31cm. Cond.: G

Platelen pot
Resultaat: 50 EUR

Grote ploychrome Gouda platelen bloempot ca. 1910, Zuid Holland, Jugendstil met floraal decor (haarscheur) 27xø35cm. Cond.: R

Blauw imari 1880
Resultaat: 50 EUR

Imari schotel
Resultaat: 50 EUR

Grote 19e eeuwse imari porseleinen sierschotel (met monogram verso), decor van mandarijneenden etc. ø37cm. Cond.: G

2 Beeldjes, reeën
Resultaat: 50 EUR

Twee oude Deense Royal Copenhagen figuren van twee liggende reekits (nr. 2648 CK en nr. 2648 ST) Cond.: G

3 Delen porselein
Resultaat: 50 EUR

Drie delen oud/antiek porselein; 1x Jugendstil lampenvoet Duitsland nr. 4746, 1x reiger Duitsland (onduidelijk gemerkt) en 1x Hazengroep Herend ca. 1930 (1 oor gelijmd) 12-25cm. Cond.: R-G

4 Imari borden
Resultaat: 50 EUR

12 Delen porselein
Resultaat: 50 EUR

Twaalf delen oud Duits Nymphenburg porselein 1e helft 20e eeuw bestaande uit; 3 kop&schotels, 6 ontbijtborden en 1 losse schotel ø15,5-ø20cm.

7x Dubbel porselein
Resultaat: 50 EUR

Zeven sets oude porseleinen figuren, ca. 1900 en later. 9-18cm., Cond.: R/M

Grote pors. pot
Resultaat: 50 EUR

Grote Duitse keramieken Art Deco pot ca. 1930, gemerkt St. J.G. in goede staat 23xø26cm.

Chinese vaas, vierkant
Resultaat: 50 EUR