20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

3 Chin. kop&schotels
Resultaat: 50 EUR

6 Meissen borden
Resultaat: 45 EUR

Zes oude Meissen porseleinen schotels ca. 1930 "Stadt Meissen" met geschulpte rand en gouddecor in goede staat ø18cm.

Ganzenhoedster, B&G
Resultaat: 45 EUR

2 Messenleggers
Resultaat: 45 EUR

5 Makkumse tegels
Resultaat: 45 EUR

Vijf oude polychrome Makkumse tegels 20e eeuw in lijst met diverse voorstellingen 16x16cm. Cond.: G

6 Makkumse tegels
Resultaat: 40 EUR

Kavel van 6 oude Makkumse polychrome wandtegels 20e eeuw met diverse handgeschilderde decors Cond.: G

5 Tegels
Resultaat: 40 EUR

Tegels, 1x6-Pas, 2x 4-Pas
Resultaat: 40 EUR

Drie tegeltableau's ca. 1900; 2x 4-pas met Jugendstil decor ca. 1900 26x26cm. en 1x 6-pas met floraal decor 19e eeuw 38x26cm. (haarlijnen en minimale chip) Cond.: R

2x 4-Pas tegels
Resultaat: 40 EUR

Twee sets polychrome Hollandse antieke 4-pas tegels ca. 1800 (minimale randschades) Cond.: R-G

2 Chinese borden
Resultaat: 40 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met vogel- en bloesemtakdecor in goede staat ø23cm.

Imari bord
Resultaat: 40 EUR

Grote Chinees porseleinen sierschotel ca. 1880 met paradijsvogels en floraal decor ø40cm.

Porseleinen aap
Resultaat: 40 EUR

Kaststel
Resultaat: 40 EUR

Oud Delfts keramieken kaststel met figuren in landschapsdecor ca. 1900 25-34cm. Cond.: G

12 Delen Zwiebelmuster
Resultaat: 40 EUR

Twaalf delen oud porselein met Zwiebelmuster decor (Czechoslovakie en onduidelijk 20e eeuw), 4x snijplanken en 7 schotels 13-20cm. Cond.: G

11 Delen Teadrinker
Resultaat: 40 EUR

Elf delen Societe Ceramique / Petrus Regout Maastricht keramiek serviesgoed, decor Teadrinker (1x baknaad) ø8,5-ø23cm. Cond.: G

11 Tegels in lijst
Resultaat: 40 EUR

Kavel van 11 Hollandse 19e eeuwse vaastegels in lijst (mangaankleur) 16x16cm. Cond.: G

Imarivaas, figuren
Resultaat: 40 EUR

44 Delen porselein
Resultaat: 40 EUR

Kavel met 44 delen divers porselein uit de 20e eeuw o.a: Duits, Japans, Limoges etc. Minimale chip mogelijk maar over het algemeen in goede staat 5-20cm.

Chin. papbord, zilv. beugel
Resultaat: 35 EUR

Tegel dienblad
Resultaat: 35 EUR

Bronzen met keramieken dienblad ca. 1900 met Chinees decor en bloemen in goede staat 3x44x30cm.

Diverse tegels
Resultaat: 35 EUR

2 Delen keramiek
Resultaat: 35 EUR

Twee delen keramiek 50-er jaren; 1x schotel geglazuurd met meisjes (gemerkt Cahy) ø32cm. en 1x geglazuurde keramieken hangschild 20x54x4cm. Cond.: G

7 Tegels, Makkum
Resultaat: 35 EUR

Zeven oude Hollandse wandtegels; 5x Makkumse tegels met figurendecor (randschades mogelijk 20e eeuw), 1x 19e eeuwse tegels (randschade en bakfout) 13x13cm. en 15x15cm. Cond.: R

Imari vaas
Resultaat: 35 EUR

Imari porseleinen 19e eeuwse vaas met floraal decor. In goede staat, 28xø14cm.