Zes oude Meissen porseleinen schotels ca. 1930 "Stadt Meissen" met geschulpte rand en gouddecor in goede staat ø18cm.
Vijf oude polychrome Makkumse tegels 20e eeuw in lijst met diverse voorstellingen 16x16cm. Cond.: G
Kavel van 6 oude Makkumse polychrome wandtegels 20e eeuw met diverse handgeschilderde decors Cond.: G
Drie tegeltableau's ca. 1900; 2x 4-pas met Jugendstil decor ca. 1900 26x26cm. en 1x 6-pas met floraal decor 19e eeuw 38x26cm. (haarlijnen en minimale chip) Cond.: R
Twee sets polychrome Hollandse antieke 4-pas tegels ca. 1800 (minimale randschades) Cond.: R-G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met vogel- en bloesemtakdecor in goede staat ø23cm.
Grote Chinees porseleinen sierschotel ca. 1880 met paradijsvogels en floraal decor ø40cm.
Oud Delfts keramieken kaststel met figuren in landschapsdecor ca. 1900 25-34cm. Cond.: G
Twaalf delen oud porselein met Zwiebelmuster decor (Czechoslovakie en onduidelijk 20e eeuw), 4x snijplanken en 7 schotels 13-20cm. Cond.: G
Elf delen Societe Ceramique / Petrus Regout Maastricht keramiek serviesgoed, decor Teadrinker (1x baknaad) ø8,5-ø23cm. Cond.: G
Kavel van 11 Hollandse 19e eeuwse vaastegels in lijst (mangaankleur) 16x16cm. Cond.: G
Kavel met 44 delen divers porselein uit de 20e eeuw o.a: Duits, Japans, Limoges etc. Minimale chip mogelijk maar over het algemeen in goede staat 5-20cm.
Chinees porseleinen 19e eeuws papbord met zilveren antieke beugel gemonteerd (1 chip) 4xø16cm.
Bronzen met keramieken dienblad ca. 1900 met Chinees decor en bloemen in goede staat 3x44x30cm.
Twee delen keramiek 50-er jaren; 1x schotel geglazuurd met meisjes (gemerkt Cahy) ø32cm. en 1x geglazuurde keramieken hangschild 20x54x4cm. Cond.: G
Zeven oude Hollandse wandtegels; 5x Makkumse tegels met figurendecor (randschades mogelijk 20e eeuw), 1x 19e eeuwse tegels (randschade en bakfout) 13x13cm. en 15x15cm. Cond.: R
Imari porseleinen 19e eeuwse vaas met floraal decor. In goede staat, 28xø14cm.