Oud keramieken klokkenstel met Hollands blauw decor 20e eeuw, genummerd 508 en made in Germany 29x10x8cm. en 31x17x8cm. Cond.: G
Duitse reiswekker in houten gelakte kast met messing beslag ca. 1890, gemerkt B.P., in goede staat 16x11x8cm.
Oude notenhout fineer tafelklok met maanstand 2e helft 20e eeuw met bronzen ornamenten 26x15x13cm. In zeer goede staat.
Grote Franse antieke marmeren pendule met Brocot visible uurwerk (uurwerk zit los en wijzer af). Marmer onbeschadigd 31x54x16cm. Cond.: R-G
Franse pendule ca. 1870 met albast. Gelijmd, wijzerplaat beschadigd en wijzer afgebroken 41x38x15cm. Cond.: R
Eikenhouten Zaanse klok met bronzen ornamentuur 2e helft 20e eeuw in goede staat 60x23x15cm.
Duitse eikenhouten regelateur ca. 189o, Jugendstil in goede staat 115cm.
Duitse Grunderzeit notenhouten Junghans regelateur ca. 1890 85cm. Cond.: G
Kleine eikenhouten Wuba Friese staartklok met maanstand 2e helft 20e eeuw in goede staat 70cm.
Bronzen pendule 19e eeuw met originele beschildering, vermoedelijk uit Italië. Uurwerk is vervangen door batterijfunctie 54cm. Cond.: G
Eikenhouten tafelklok ca. 1920, gemerkt Pfeilkreuz in goede staat 40x23x14cm.
Hollandse Friese staartklok 2e helft 20e eeuw met notenhouten kast in goede staat 91cm.
Oude wortelnoten Warmink tafelklok 2e helft 20e eeuw met maanstand en bronzen versiering 24x17x12cm. Cond.: G