Antieke, vuurvergulde en gebruneerde bronzen directoire pendule met twee fonteinen en putti in boot. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 44 x 26 x 12 cm. In zeer goede staat.
Franse, mysterieuze slingerklok met prachtig antiek dubbel beeld 'Industrie'. Circa 1900. Le Industrie par la science par Rancoulet. Weekloper. Afmeting: 82 cm.In goede staat.
Antieke Engelse lantaarnklok met Frans pendule uurwerk. Later huwelijk. Voor de Arabische markt. Afmeting: 40 x 20 x 16 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Engelse lantaarnklok (tafelklok) van messing. Achtdaags snekuurwerk. Francis Stamper London. Afmeting: 38 x 21 x 16 cm. In goede staat.
18e Eeuws Carrara marmeren + brons vuurvergulde Louis Seize pendule met musicerende faunen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 45 x 40 x 15 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Engelse bracket lantaarnklok met carillon, kwartierslag (acht bellen) + slagwerk op grote bel. Edward Morris at the Cateaton Street fecit. Functioneel. Uurwerk behoeft reiniging. Afme...
Groot 18e eeuws smeedijzeren torenuurwerk. Zonder gewichten. Zonder slinger. Functie niet getest. Afmeting: 106 x 105 x 60 cm. In goede staat.
Antieke dubbelzijdige stationsklok. Origineel. Circa 1900. Afmeting: 120 x 150 x 25 cm. In goede staat.
Antiek 3-delig Carrara marmeren klokkenstel met brons, amor, guirlandes en kariatiden. Frankrijk. Circa 1880. Louis Seize stijl. A.D. Mougin. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H ...
Antieke vuurvergulde bronzen directoire/empire pendule. Frankrijk. Met bosnymf, engel, waterspinners. Breuklijn bij één poot (basement rechts) + breuk in lunette. Verder in goede staat. Acht daags uu...
19e Eeuwse Franse (Bretonse) staande klok van kastanje-hout. Met snijwerk en comtoise stations uurwerk. Circa 1870. Afmeting: H 247 cm. In goede staat.
Antieke klokkenman met twee uurwerken. Compositie metaal. Frankrijk. Circa 1900. Opdraaiveren goed. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Antieke Franse wandcartel klok van verguld brons. Louis seize-stijl. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 62 cm. In goede staat.
Antieke Duitse geëboniseerde houten Lenzkirch pendule. Circa 1900. 1 Million 910490, met maanstand. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Grote vuurvergulde bronzen empire pendule met engel, lyra, olielamp et cetera. Frankrijk. Circa 1820. Bijzonder mooie uitvoering. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 53 cm. I...
Antiek Frans Carrara marmeren klokkenstel in Louis Seize-stijl. Messing versieringen. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, bel mist. Japy Freres. Afmeting: 26 - 40 cm. In goede staat.
Antiek bronzen wand cartel klok in rococo stijl. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 58 cm. In goede staat.
Antiek vuurvergulde bronzen empire pendule. Met Griekse vrouw, lyra en piedestal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Lenzkirch tafelklok van notenhout. Met verguld bronzen beslag. Lenzkirch A.U.G. 849650. Weekloper met halfuur-slag. Met originele sleutel. Afmeting: H 40,5 cm. In goede staat.
Antieke Franse pendule met Sevres porseleinen plaquettes + compositie metalen klokkast. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslag. Japy Freres. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Antiek neogotische wekker met automaat. Compositie metaal. Circa 1900. Monnik trekt aan koord van torenbel. Afmeting: H 37 cm. Wijzerplaat beschadigd. In redelijk/goede staat.
Antieke Lenzkirch pendule. Albast + messing. Duitsland. 1 Million 220041. Weekloper. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Antiek Franse elektrische pendule. Societe de Electrique System Milde Paris. Verguld brons + houten basement. Behoeft reiniging. Niet getest. Afmeting: H 47 cm.