Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke hand-naaimachine
Resultaat: 75 EUR

Mooie gave antieke tafel naaimachine omstreeks 1900, gemerkt: Köhler en Winselmann Altenburg, in zeer goede staat. 25x39x18cm Cond:ZG

Lampje met vrouwe justitia
Resultaat: 75 EUR

Oude bronzen tafellamp voorstellende vrouwe Justitia, 2e helft 20e eeuw in goede staat 53cm.

Pors. hoorn des overvloeds
Resultaat: 75 EUR

Grote keramieken hoorn des overvloeds met bronzen monturen, drakendecor en stijgerend paard, eind 20e eeuw 52cm Cond:G

Geweer, 19e eeuw
Resultaat: 75 EUR

Apart 19e eeuws jachtgeweer met sterk oxidtaie-effect (alsof het zo gespoten is, diepe structuren), vermoedelijk Oostenrijk 126cm. Cond.: M

Staande lamp met bronzen voet
Resultaat: 75 EUR

Grote staande klassieke lamp met bronzen voet 2e helft 20e eeuw 160cm Cond:G

Klarinet
Resultaat: 75 EUR

Zeldzame antieke klarinet, 19e eeuw origineel gemerkt J.Ziegler-Wien met originele koffer, 62cm Cond:G

Alessi koffieset
Resultaat: 75 EUR

Vier-delige metalen koffieset met 2 A.S. Sweden design drinkbekers in goede staat, inclusief beschrijving 12-30cm. Cond.: G

Antieke jardiniere
Resultaat: 75 EUR

Franse 19e eeuwse wortelnoten Jardiniere met zinken bloembak en bronzen armaturen, in goede originele staat 19x39x27cm Cond:G

Luchtdrukmeter
Resultaat: 70 EUR

Oude barometer, luchtdrukmeter, gemerkt Huger meteobar, met messing en houten kast 2e helft 20e eeuw in goede staat, 27c17x10cm

Chinese theebus
Resultaat: 70 EUR

Antieke Chinese metalen verwikkelde theebus(gemerkt) omstreeks 1900 met pagode en havendecor, in goede staat 11x10x6cm

6 Delen cloisone
Resultaat: 70 EUR

Zes delen oud cloisone 2e helft 20e eeuw, vazen en dekselvazen in goede staat 13-27cm.

Koranhouder, 19e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Perzische koranhouder met been, 19e eeuws, mozaiek belijmd, met floraal en gouddecor(beschadigd) 45x16x2,7cm Cond:R

Duits boek "Der Neue Heilmethode"
Resultaat: 70 EUR

Antiquarisch Duits boek, platen die neue Heilmethode omstreeks 1900 in goede staat 7x15x22cm

3 Oude krissen
Resultaat: 70 EUR

Drie oude Indonesische krissen met messing beslagen schedes en bewerkte houten heft, 20e eeuw in goede staat 47x50cm.

Hang petroleumlamp
Resultaat: 70 EUR

Antieke Majolica hangpetroleumlamp omstreeks 1900 met glazen pegels en wit glazen kap 65x45 cond:G

Majolica petroleumlamp
Resultaat: 70 EUR

Antieke keramieken beschilderde tafel petroleumlamp omstreeks 1880 met floraal decor, in goede originele staat, 43x22ø cm Cond:G

Hang petroleumlamp
Resultaat: 70 EUR

Antieke Hollandse hangpetroleumlamp met mooie gebloemde glazen kap omstreeks 1900 in goede staat, 50x30øcm

Hang petroleumlamp
Resultaat: 70 EUR

Oude Majolica hang petroleumlamp, 2e helft 20e eeuw met floraal decor, in goede staat 60x44øcm

Divers linnen
Resultaat: 70 EUR

Groot kavel (2 dozen) divers antiek linnengoed 19e eeuw met monogram etc. ca. 60x60cm.

Kandelaar, 18e-19e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Verstelbare 4-lichts messing kaarskandelaar 18e-19e eeuws op leeuwenpoten, in goede originele staat 38x20x16cm

Lamp, messing met marmer
Resultaat: 70 EUR

Oude messing tafellamp 2e helft 20e eeuw met zwartmarmer en messing kap, in goede staat 56x25cm ø Cond:G

Bronzen vijzel
Resultaat: 70 EUR

Grote antieke bronzen vijzel met stamper omstreeks 1900, naar 17e eeews voorbeeld met duivelskop en cherubijnkoppen, in goede staat 21x25øcm Cond:G

Neogothische lamp
Resultaat: 70 EUR

Grote oude/antieke Neogotische messing tafellamp. 7-lichts(waarschijnlijk later geelectrificeerd) in goede staat. 92x42ø Cond:G

Staande petroleumlamp
Resultaat: 70 EUR

Antieke staande petroleumlamp met albasten zuil 1900 (Corintische zuil, compositiemetaal) kristallen reservoir met amandelslijpsel 82cm Cond:G