Mooie gave antieke tafel naaimachine omstreeks 1900, gemerkt: Köhler en Winselmann Altenburg, in zeer goede staat. 25x39x18cm Cond:ZG
Oude bronzen tafellamp voorstellende vrouwe Justitia, 2e helft 20e eeuw in goede staat 53cm.
Apart 19e eeuws jachtgeweer met sterk oxidtaie-effect (alsof het zo gespoten is, diepe structuren), vermoedelijk Oostenrijk 126cm. Cond.: M
Grote staande klassieke lamp met bronzen voet 2e helft 20e eeuw 160cm Cond:G
Zeldzame antieke klarinet, 19e eeuw origineel gemerkt J.Ziegler-Wien met originele koffer, 62cm Cond:G
Oude barometer, luchtdrukmeter, gemerkt Huger meteobar, met messing en houten kast 2e helft 20e eeuw in goede staat, 27c17x10cm
Antieke Chinese metalen verwikkelde theebus(gemerkt) omstreeks 1900 met pagode en havendecor, in goede staat 11x10x6cm
Zes delen oud cloisone 2e helft 20e eeuw, vazen en dekselvazen in goede staat 13-27cm.
Perzische koranhouder met been, 19e eeuws, mozaiek belijmd, met floraal en gouddecor(beschadigd) 45x16x2,7cm Cond:R
Drie oude Indonesische krissen met messing beslagen schedes en bewerkte houten heft, 20e eeuw in goede staat 47x50cm.
Antieke Hollandse hangpetroleumlamp met mooie gebloemde glazen kap omstreeks 1900 in goede staat, 50x30øcm
Oude Majolica hang petroleumlamp, 2e helft 20e eeuw met floraal decor, in goede staat 60x44øcm
Groot kavel (2 dozen) divers antiek linnengoed 19e eeuw met monogram etc. ca. 60x60cm.
Oude messing tafellamp 2e helft 20e eeuw met zwartmarmer en messing kap, in goede staat 56x25cm ø Cond:G
Grote antieke bronzen vijzel met stamper omstreeks 1900, naar 17e eeews voorbeeld met duivelskop en cherubijnkoppen, in goede staat 21x25øcm Cond:G