4 eikenhouten panelen met neogotisch snijwerk, Vlaams 19e eeuw
Geelkoperen ketel(ca 1900) Amsterdamse school en een geelkoperen bloempot (ca 1880) op leeuwepootjes
Divers koperwerk, waaronder een paraplubak, vaas en een standaard
Polychroom beschilderde aardewerk tegeltableau met gezicht op het Friese stadje Hindelopen in eikenhouten lijst gevat ca 1820.
2 aardewerk tegeltableaus. "de luitspeler" van Frans Hals en een zelfportret van Rembrandt. gemerkt plateelbakkerij Hilversum ca 1930, 65x70cm.