D.H.W. Filarski. 1885 - 1964. Kleurrijk bosgezicht. Olieverf op linnen. Craquelé. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In redelijke staat.
Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Vrouw met waaier. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
Wilhelm Hambüchen. 1869 - 1939. Bomschuit met vissersvolk op strand. Duitse School. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 28 cm. In goede staat.