Jan Jacob Fels. 1816 - 1883. Panoramisch Nederlands landschap met vee. Olieverf op linnen. Oudere bedoeking. Afmeting: H 44 x B 64 cm. In goede staat.
J. Massoné? Circa 1930 - 1950. Franse School. Stadsgezicht Parijs bij Seine. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
D.H.W. Filarski. 1885 - 1964. Kleurrijk bosgezicht. Olieverf op linnen. Craquelé. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In redelijke staat.
Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Vrouw met waaier. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
Wilhelm Hambüchen. 1869 - 1939. Bomschuit met vissersvolk op strand. Duitse School. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 28 cm. In goede staat.