Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, vuurboom
Startprijs 30 EUR

F. van Doornick, olieverf op linnen, Indonesisch landschap met vuurboom 37x55cm. Cond.: G

Houtsnede
Startprijs 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1910 (originele lithosnede), lithosnede op papier, zeilboten voor de kust 46x31cm. Cond.: G

J. v. Riemsdonk
Resultaat: 30 EUR

J. v. Riemsdonk 20e eeuw, olieverf op paneel, 't Kolkje te Amsterdam 12x12cm. Cond.: G

Paardehoofd, post Greve
Resultaat: 30 EUR

Herman Gerhardt Bernard Post Greve (Apeldoorn 1913 - ), tekening op papier, paardenhoofd 31x24cm. Cond.: G

J. van Gaarden, stilleven
Resultaat: 30 EUR

J. van Gaarden ca. 1930, olieverf op paneel, bloemstilleven 14x10cm. Cond.: G

2 Schilderijen op zijde
Resultaat: 30 EUR

Twee ongesigneerde zijde-schilderijen 20e eeuw, 2 paarden (1x goed en 1x beschadigd) 100x74cm. Cond.: R-G

Schilderij, Duitsland
Resultaat: 30 EUR

L. Schongarth ca. 1980, olieverf op linnen, Duits landschap met Fachwerkhuis ø30cm. Cond.: G

Schilderij, landweg
Resultaat: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1940, olieverf op paneel, zandige landweg 24x30cm. Cond.: G

Ets, Wayka
Resultaat: 30 EUR

Wayka 75/80, ets op papier, Pierrot dans le Chardon 7x9cm. Cond.: G

P. v. Schaik
Resultaat: 35 EUR

P. v. Schaik ca. 1930, olieverf op linnen, bospad langs beek 30x40cm. Cond.: G

Chinees kunstwerk op zijde
Startprijs 30 EUR

Oud Chinees kunstwerk op zijde (gesigneerd en met tekst) 1e helft 20e eeuw met voorstelling van een Chinees in gevechtshouding 23x14cm. Cond.: R

Schilderij ca. 1800
Resultaat: 25 EUR

Bonnefoy ca. 1800, pastel op papier, rococo design 29x38cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 25 EUR

Helena de Baat, olieverf op linnen, Wilde bloemenpracht. 90x80cm., Cond.G

Alex Kampmann
Startprijs 25 EUR

Alex Kampmann (Duitse School). tekening op papier, vrouw met stier 33x30cm. Cond.: G

Litho, Anton Pieck
Resultaat: 25 EUR

Anton Pieck nr. 134/200, litho op papier, dorpsstraat met cafe Bueno Aires 25x35cm. Cond.: G

Gouache Varigotti v. Merwijk
Startprijs 25 EUR

Varigotti van Merwijk 196, gouache op papier, Saraceense huizen Cond.: G

Schilderij, goudvinken
Startprijs 25 EUR

Ongesigneerd 21e eeuw, olieverf op linnen, bloesemtak met vogels 12x17cm. Cond.: G

M. Houtman, zeefdruk
Startprijs 25 EUR

M. Houtman (Marga), zeefdruk op papier, kleurrijke figuren 27x40cm. Cond.: G

Joan Dinsbach, zeefdruk
Startprijs 25 EUR

Joan Dinsbach, zeefdruk op papier, kleurrijk dorpsgezicht met figuren 40x27cm. Cond.: G

S. Ribberink, zeefdruk
Startprijs 25 EUR

Suzanne Ribberink, zeefdruk op papier, kleurrijke figuren 26x38cm. Cond.: G

2 Etsen
Startprijs 25 EUR

Twee werken op papier; 1x gravure naar David Tenier 24x18cm. en 1x druk, kasteel 18x14cm. Beide waarschijnlijk 1e helft 20e eeuw.

Schilderij, v. Weerd
Startprijs 25 EUR

Henk van Weerd 1941, olieverf op linnen, vaas met bloemen 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, C. Ruiter
Startprijs 25 EUR

C. (of G.), Ruiter ca. 1920 (vermoedelijk Guus Ruiter Rotterdam 1924), olieverf op linnen, stadsgezicht met figuren en kerk 37x60cm. Cond.: R

Elly Nijhoff
Startprijs 25 EUR

Elly Nijhof '90, abstracte compositie 18x16cm. Cond.: G