F. van Doornick, olieverf op linnen, Indonesisch landschap met vuurboom 37x55cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1910 (originele lithosnede), lithosnede op papier, zeilboten voor de kust 46x31cm. Cond.: G
J. v. Riemsdonk 20e eeuw, olieverf op paneel, 't Kolkje te Amsterdam 12x12cm. Cond.: G
J. van Gaarden ca. 1930, olieverf op paneel, bloemstilleven 14x10cm. Cond.: G
Twee ongesigneerde zijde-schilderijen 20e eeuw, 2 paarden (1x goed en 1x beschadigd) 100x74cm. Cond.: R-G
L. Schongarth ca. 1980, olieverf op linnen, Duits landschap met Fachwerkhuis ø30cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1940, olieverf op paneel, zandige landweg 24x30cm. Cond.: G
P. v. Schaik ca. 1930, olieverf op linnen, bospad langs beek 30x40cm. Cond.: G
Oud Chinees kunstwerk op zijde (gesigneerd en met tekst) 1e helft 20e eeuw met voorstelling van een Chinees in gevechtshouding 23x14cm. Cond.: R
Bonnefoy ca. 1800, pastel op papier, rococo design 29x38cm. Cond.: G
Helena de Baat, olieverf op linnen, Wilde bloemenpracht. 90x80cm., Cond.G
Alex Kampmann (Duitse School). tekening op papier, vrouw met stier 33x30cm. Cond.: G
Anton Pieck nr. 134/200, litho op papier, dorpsstraat met cafe Bueno Aires 25x35cm. Cond.: G
Varigotti van Merwijk 196, gouache op papier, Saraceense huizen Cond.: G
Ongesigneerd 21e eeuw, olieverf op linnen, bloesemtak met vogels 12x17cm. Cond.: G
M. Houtman (Marga), zeefdruk op papier, kleurrijke figuren 27x40cm. Cond.: G
Suzanne Ribberink, zeefdruk op papier, kleurrijke figuren 26x38cm. Cond.: G
Twee werken op papier; 1x gravure naar David Tenier 24x18cm. en 1x druk, kasteel 18x14cm. Beide waarschijnlijk 1e helft 20e eeuw.
Henk van Weerd 1941, olieverf op linnen, vaas met bloemen 30x40cm. Cond.: G
C. (of G.), Ruiter ca. 1920 (vermoedelijk Guus Ruiter Rotterdam 1924), olieverf op linnen, stadsgezicht met figuren en kerk 37x60cm. Cond.: R