21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

Hubert Schalenberg, anemonen 1528
Hubert Schalenberg, anemonen

60 EUR

Schilderij, Westermann 1529
Schilderij, Westermann

450 EUR

Zeegezicht 1530
Zeegezicht

30 EUR

Schilderij, kinderen op strand 1531
Schilderij, kinderen op strand
Startprijs 450 EUR
L. van den Poll 1532
L. van den Poll
Startprijs 400 EUR
Toorop, geestelijken 1533
Toorop, geestelijken

60 EUR

Schilderij, R. Reibling 1534
Schilderij, R. Reibling
Startprijs 400 EUR
Schilderij, Volendamse dames 1535
Schilderij, Volendamse dames
Startprijs 200 EUR
Compositie, zeefdruk 1536
Compositie, zeefdruk
Startprijs 50 EUR
Schilderij 1537
Schilderij
Startprijs 175 EUR
Schilderij, figuren in stad 1538
Schilderij, figuren in stad

35 EUR

Schilderij, boot 1539
Schilderij, boot
Startprijs 20 EUR
Litho, Jan te Wierik 1540
Litho, Jan te Wierik

120 EUR

Piet Wiegman 1541
Piet Wiegman
Startprijs 80 EUR
Piet Wiegman 1542
Piet Wiegman

80 EUR

Twan v.d. Ven 1543
Twan v.d. Ven
Startprijs 150 EUR
2 Stadsgezichten Parijs 1544
2 Stadsgezichten Parijs

75 EUR

J. de Graaf 1545
J. de Graaf
Startprijs 150 EUR
J.J.H. van Leeuwen 1546
J.J.H. van Leeuwen
Startprijs 350 EUR
Jan te Wierik 1547
Jan te Wierik
Startprijs 1.000 EUR
Stilleven 1548
Stilleven
Startprijs 50 EUR
C. van Brandenburg, Zuiderkerk 1549
C. van Brandenburg, Zuiderkerk
Startprijs 25 EUR
Poort van Harderwijk 1550
Poort van Harderwijk

35 EUR

J.B.A. Lohmann 1551
J.B.A. Lohmann

55 EUR