22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

Ongesigneerd, 19e eeuw 1102
Ongesigneerd, 19e eeuw

80 EUR

Schilderij, aap 1132
Schilderij, aap

80 EUR

Schilderij, sledetocht 1138
Schilderij, sledetocht

80 EUR

Schilderij, M. Sanden 1200
Schilderij, M. Sanden

80 EUR

Litho, Jan te Wierik 1277
Litho, Jan te Wierik

80 EUR

Schilderij 1290
Schilderij

80 EUR

Monogram J.M. 1319
Monogram J.M.

80 EUR

L. de Jong, landschap 1344
L. de Jong, landschap

80 EUR

H. Köcke 1372
H. Köcke

80 EUR

Tekening, C. Boendermaker 1374
Tekening, C. Boendermaker

80 EUR

Dietsch, stilleven 1379
Dietsch, stilleven

80 EUR

Schilderij 1386
Schilderij

80 EUR

Schilderij 1387
Schilderij

80 EUR

Prent in lijst 1412
Prent in lijst

80 EUR

2 Portretten ca. 1800 1442
2 Portretten ca. 1800

80 EUR

Tekening, Munninghof 1158
Tekening, Munninghof

75 EUR

Schilderij 1262
Schilderij

75 EUR

C. Cornelisz, perziken 1399
C. Cornelisz, perziken

75 EUR

C. Cornelisz, peren 1402
C. Cornelisz, peren

75 EUR

C. Cornelisz, strandgezicht 1405
C. Cornelisz, strandgezicht

75 EUR

Schilderijtje op paneel 1159
Schilderijtje op paneel

70 EUR

G. Diepeveen, naar Macke 1296
G. Diepeveen, naar Macke

70 EUR

E. Umbach 1453
E. Umbach

70 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1463
Onduidelijk gesigneerd

70 EUR