G.H. Andrews, Engelse school (George Henry 1816-1898) zeilboten bij de Highcliffs, aquarel op papier.Cond:G 52x33cm
Frans Baayens ( 1896 - 1970 Enschede), olieverf op linnen, Twentse boerderij met kapschuur en hooiwagen 60x80cm. Cond.: G
van Noort 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht Zandvoort met figuren 24x30cm. Cond.: G
Ongesigneerd oud Perzisch schilderijtje 20e eeuw, gouache op paneel, jagers te paard 10x6cm. Cond.: G
J. Winfried (Engelse School), olieverf op linnen, driemaster op volle zee 62x92cm. Cond.: G
Chris van der Windt (1877-1952) Leiden, boerderij aan het water, aquarel op papier.Cond:G 37x20cm
Gesigneerd Jules Bissier, aquarel op papier, moderne compositie 27x18cm. Cond.: G
Gesigneerd Jules Bissier, aquarel op papier, moderne compositie 19x26cm. Cond.: G
Koempoel Sujatno ( 1912 - 1987 Indonesische School), olieverf op linnen, Indonesische haven met vele figuren 58x40cm. Cond.: G
Gesigneerd G. Lapchine ca. 1930 Russiche school , olieverf op linnen, vissersboten op zee 66x99cm. Cond.: G
M. Fritz ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, stilleven met diverse voorwerpen 85x65cm. Cond.: G
G.J. Roermeesters(Den Haag 1844-1936) paardenkar in landschap,olieverf op paneel, 24x18cm Cond:G
Chinees aquarel met tekst 19e-20e eeuw, aquarel op papier, voorstellend twee hoogwaardigheidsbekleders op stoel (licht gevouwen), 127x87cm. Cond.: R-G
Van der Eijndert (1924) Belgische school, Romeinse Allegorische voorstelling, olieverf op paneel 28x36cm. Cond:G
Charles Duval 1892 (Franse School), olieverf op linnen, landschap bij avond 58x30cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (V. Freuting of V. Frentag?), Duitse School ca. 1900, olieverf op linnen, bosgezicht met zwerfkeien 95x110cm. Cond.: G