25. Juliveiling 2015

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

Aart Schouman, 18e eeuw 1285
Aart Schouman, 18e eeuw
Startprijs 30 EUR
Gravure, Leon Schenk 1283
Gravure, Leon Schenk
Startprijs 30 EUR
Schilderij, stilleven 1261
Schilderij, stilleven
Startprijs 30 EUR
Aquarel, vogel 1248
Aquarel, vogel

100 EUR

Aquarel, Haagse School 1247
Aquarel, Haagse School

30 EUR

2 Etsen, 18e eeuw 1242
2 Etsen, 18e eeuw

30 EUR

Aquarel, A. Navez 1236
Aquarel, A. Navez

30 EUR

J. Waelput 1216
J. Waelput

30 EUR

2 Gravures, 18e eeuw 1167
2 Gravures, 18e eeuw

35 EUR

2 Chinese schilderijen 1434
2 Chinese schilderijen

25 EUR

Theo v. Elsen, 2 tekeningen 1433
Theo v. Elsen, 2 tekeningen
Startprijs 25 EUR
Theo van Elsen, 3 tekeningen 1432
Theo van Elsen, 3 tekeningen
Startprijs 25 EUR
Sivert '78 1431
Sivert '78
Startprijs 25 EUR
Pastel, landschap 1417
Pastel, landschap
Startprijs 25 EUR
Antieke landkaart 1403
Antieke landkaart
Startprijs 25 EUR
Schilderij, bosgezicht 1325
Schilderij, bosgezicht
Startprijs 25 EUR
8 Werken Wittenberne 1294
8 Werken Wittenberne
Startprijs 25 EUR
Hans Seitner 1224
Hans Seitner

30 EUR

Berlijnse schilder 1223
Berlijnse schilder
Startprijs 25 EUR
Pierre Jechinoff 1219
Pierre Jechinoff

25 EUR

2 Werken, 19e eeuw 1481
2 Werken, 19e eeuw
Startprijs 20 EUR
2 Duitse werken 1480
2 Duitse werken
Startprijs 20 EUR
J. v.d. Does, 1435
J. v.d. Does,

25 EUR

Schilderij, Marweffe 1418
Schilderij, Marweffe
Startprijs 20 EUR