Toon van Ooyen. 1885-1954. 'Hollands wintergezicht met ijspret'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Johannes Wouterus van Trirum, 1924 - 2011. 'Paarden en kippen in stal'. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Twee maal Eleanora Nikolajeuna. Russische school. 1960 Baku. Twee chique dames. Aquarel op papier. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Ivar Kampke, 1912. 1882 - 1936 Zweden. Dorpsstraat met figuren. Algerije. Gouache op papier. Afmeting: 40 x 35 cm. In goede staat.
William Langley, 1852 - 1922. Britse school. 'Schotse hooglanders in de bergen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Joseph Diericks 1897. 1865 - 1959. Belgische school. 'Vrouw met aureool in landschap met naakte man'. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 142 cm. In goede staat.
Religieus. 17e - 18e eeuw. Monnik met engel (oudere restauratie). Bedoekt. Olieverf op linnen. Afmeting: 107 x 85 cm. In redelijk/goede staat.
Cees de Kok. 1937 Tilburg - Almelo. Surrealistisch landschap met vogels. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 50 cm. In goede staat.
Salvador Dali, 1904 - 1989. 'Vrouwelijk naakt'. Opgehoogd met goud. Hand gesigneerd + watermerk S. Dali. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: 11 x 14,5 cm. In goede staat.
Berry Brugman 1915 - 1996. 'Stadsgezicht Amsterdam met figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Johannes Wouters van Trirum, 1924 - 2011. Spelende poezen op kleed met koperen kan. Olieverf op linnen. Afmeting; 40 x 50 cm. In goede staat.
Pieter de Regt, 1877 - 1960. Hollands riviergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Paul Wieggers 1962 - . Groot romantisch Hollands wintergezicht met figuren op ijs, naar A. Schelfhout. Olieverf op paneel. Afmeting: 70 x 50 cm. In goede staat.
Andries Wiemans, Dordrecht 1826-?. Landschap bij avond met vee en figuren. Olieverf op paneel. Afm. 47.5x45 cm. In goede staat
J.H. Weissenbruch, 1824 - 1903. 'Riviergezicht met avondstemming'. Olieverf op linnen. Afmeting: 31 x 20 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. 'Vrouw voert honden'. Olieverf op paneel. Afmeting: 29 x 26 cm. In goede staat. Verso gesigneerd Banchiene 1881 ?
Antieke landkaart Duitsland Eislebia Conitatus Mans Feldiae Opp. uit 1588. Ingekleurde gravure uit het boek Brauw - Hogenberg 1588. (aan de onderkant bij moetrand ingekort, werk niet beschadigd) Gravu...
16e-17e Eeuwse Franse landkaart Reims en Champagne. Koperdruk hand ingekleurde gravure op papier. Afmeting: 38 x 52 cm. In goede staat.
Andries Verleur, 1876-1953. Paardenkar met arbeider bij zandafgraving. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 50 cm. In goede staat.
A. Karssen, 1945 - ...... 'Vissers met trekpaarden bij bomschuit'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 40 cm. In goede staat.
18e-19e Eeuws miniatuur met monogram, op ivoor geschilderd en met ivoren lijst. Portret jonge heer. (twee stukjes eraf). Afmeting: 13,7 x 12, 4 cm. In goede staat.
Zeldzame handgeschilderde miniatuur van Frederik Willem I van Brandenburg (Duitsland) Friedrich Willem der Grosse Kurfürst. 17e-18e Eeuw, op ivoor geschilderd (géén reproductie!). Mooie gedetailleerde...
Theo Kurpershoek, 1914-1998. Visser bij zeilboten aan stijger. Aquarel op papier. Afmeting 33 x 20 cm. In goede staat.
Monogram V.H., Hollandse school. 19e eeuw. Hollands stadsgezicht met gracht en figuren op koper geschilderd. Olieverf op paneel. Afm. 56x75 cm. In goede staat
Jan Mankes, 1889 - 1920. 'Paard, staand naar links'. Kopergravure op papier. Afmeting: 14 x18 cm. In goede staat.
Berry Brugman, 1915 - 1996. 'Bloemencompositie'. Gouache op papier. Afmeting: 54 x 75 cm. In goede staat.
Johan van Gesine (pseudoniem Cor Bouter, 1888 - 1966). 'Larens interieur, moeder met kinderen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Alexander Follak, 1915-2006. Dames bij koets. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 18e Eeuw. 'Kruisiging Jezus Christus met vele figuren'. (beschadigingen en retouches). Olieverf op linnen. Afmeting: 128 x 95 cm. In redelijke staat.
Vijf maal religieus schilderij. 18e-19e Eeuw. Betreffende kruiziging Jezus Christus. Olieverf op linnen. Afmeting: 23 x 18 cm. In redelijke staat.
Louis Meys, 1902-1995. Porseleinen mand met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 52 x 41 cm. In goede staat.
Guilliaume Corneille '81. 1922 - 2010. Nr. 46/200. 'Naakte vrouw met duif'. Zeefdruk op papier. Afmeting: 64 x 50 cm. In goede staat.
Edmund Caldwell 1897. 1852-1930. Bewapende Afrikaanse ivoorhandel karavaan. (sepia met ophogend wit). Sepia op papier. (kleine vochtvlekjes) Afmeting: 21 x 35 cm. In redelijke staat.
Feestdagen icoon met 16 feesten en passiecyclus en centraal de opstanding van Christus (Anastasis), Russische icoon 19e eeuw, 38x50cm.
J.J.H. van Leeuwen (Den Haag). 'Strandgezicht met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.
Bernard Antoine van Beek. 1875-1941. Landschap met molens en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 75 cm. In goede staat.
Jan te Wierik, 1954 - 2002 Rekken. Fantasie figuur op fiets. Veredelde zeefdruk door Jan te Wierik opgehoogd. Epreuve de artiste. Zeefdruk op papier. Afmeting: 66 x 53 cm. In goede staat.
Limet . Franse school. Titel: Les Filandieres (de spinsters). Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 80 cm. In goede staat.
Bernard Zickendraht 1932. 1854 - 1937. Duitse school. Dame met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Hendrik Breedveld, 1918 Sliedrecht. 'Eendenfamilie aan de waterkant'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Hendrik A. Klinkhamer, 1810 - 1872. 'Boer met kind en stier bij boom'. Olieverf op paneel. Afmeting: 41 x 28 cm. In goede staat.
Nicolaas van der Waay, 1855-1936. Boerenhuisje in de zon. Olieverf op linnen. Afmeting: 31 x 26 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame antieke landkaart uit 1626 door John Speede. 'New Map of XVII provinces low Germanie. Handingekleurd (verkleurd + klein scheurtje in middenvouw). Afmeting: 42 x 55 cm. In redelijk/goede staat...
J.W. de Gruyter, 1856-1908. Vissersboten bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Eduard Ferey, 19e eeuw. Voorstelling: Wintergezicht met boswerkers en paardenkar. Olieverf op linnen. Afm. 93x73 cm. In goede staat
Dirk Peter van Lokhorst, 1848 - 1894. 'Koeien bij drenkplaats'. Aquarel op papier. Afmeting: 50 x 34 cm. In goede staat
Jan H.B. Koekkoek, 1840 - 1912. 'Hollands riviergezicht met boten en figuren'. Olieverf ? op linnen ? Afmeting: 33 x 51 cm. In goede staat
Aris Knikker 1887 - 1962. 'Plaggehut met boerin en geit'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat