Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Aanschuifring WG briljant
Startprijs 1.195 EUR

Aanschuifring, WG 585/000, met briljant. Aanschuifring Rensini, met twee rijen met briljanten pave gezet, totaal 1,11 crt. ca 5,8 gr ø 54.

Hanger WG parel
Startprijs 1.200 EUR

Hanger WG 750/000 met 9 diamanten en parel. Een mooi grote zilvergrijze Tahiti parel ø15/16 mm is bevestigd aan een WG hanger bestaande uit 2 vlinders met diamantjes, totaal ca 0.10 crt.

Creolen WG octogoonvormig
Startprijs 1.300 EUR

Creolen WG750/000, met rondom en zijdelijngs bezet met briljanten. Totaal ca 2.20ct TW/IF. de creolen zijn octogoonvormig en voorzien van een scharnier. ø 13,5 mm, ca 10.6 gr.

Ring WG vierkant
Startprijs 1.350 EUR

Ring WG, 750/000 met briljanten. Zware massieve ring met groot vierkante kop, 14x14 mm. In het vierkant zijn 25 diamanten in verschillende groottes gezet, totaal ca 1.51 ct. TW/VSI, ø 54, 15.9 gr.

Vogelbroche
Startprijs 1.600 EUR

Prachtige broche, GG WG 750/000, in de vorm van een sierlijke vogel. Bezet met ca 1,20 crt diamant. De broche is voorzien van een veiligheidsluiting. Grootte 73x50 mm. ca 23,3 gr

Heren ring Briljant
Startprijs 1.700 EUR

Heren ring, GG, 585/000 met grote briljant in het midden. Massieve herenring met een gerhodineerde vierkante kop, 12x12mm, met daarin een briljant ca 0.67 crt. P met een goede kleur. ca 15,4 gr. ø 65

Collier, 5-rij bloedkor.
Startprijs 1.800 EUR

Kapitaal 5 rij-ig bloedkoraalcollier met 19e eeuws groot, GG, 585/000, streekslot. ø bloedkraal ca 6 mm, streekslot ø 42 mm met in het midden een bloedkoraal en daaromheen filigrain bewerking. Lengte ...

Royale ring WG briljant
Resultaat: 1.875 EUR

Mooie ring, WG 750/000, briljant. Mooie royale strakke solitair ring, Rensini, met in het 4 princessen strak tegen elkaar gezet, 4x0.11 crt VSI/TW, in een iets verhoogde zetting, 8x8 mm. Aan weerszij...

Art deco hanger/broche
Startprijs 2.000 EUR

Bijzonder mooie hanger/broche van platina. Plaathanger gemaakt rond 1925, te gebruiken als hanger en broche, gezet met 1x 0.53 crt+ 67x 0.01-0.10 crt. Aan de hanger zit een fijn ankercollier, 1,8x3,4c...

Armband, olifant
Startprijs 2.200 EUR

Kapitale zeer zeldzame armband. Goud op zilver stijve armband met scharnier. 2 Olifantenkoppen met robijnen bevestigd aan een opengewerkte band. Het geheel is bezet met zeer veel diamanten. ø binnenma...

Takbroche
Startprijs 2.400 EUR

Zeer fraaie broche, WG 750/000 in de vorm van een tak met 43 briljanten, totaal ca 1,50 crt. 2 Draden vormen de basis van de broche. Daarop zitten diverse blaadjes met daarin 2 briljanten per blaadje ...

Choker GG briljant
Startprijs 2.500 EUR

Choker, GG 750/000, met briljant. Fijn gevlochten rond collier met een losse hanger, iets driehoekig met in het midden een grote briljant 0.90ct TC/SI en naast de middensteen en aan de randen zitten n...