Aanschuifring, WG 585/000, met briljant. Aanschuifring Rensini, met twee rijen met briljanten pave gezet, totaal 1,11 crt. ca 5,8 gr ø 54.
Hanger WG 750/000 met 9 diamanten en parel. Een mooi grote zilvergrijze Tahiti parel ø15/16 mm is bevestigd aan een WG hanger bestaande uit 2 vlinders met diamantjes, totaal ca 0.10 crt.
Creolen WG750/000, met rondom en zijdelijngs bezet met briljanten. Totaal ca 2.20ct TW/IF. de creolen zijn octogoonvormig en voorzien van een scharnier. ø 13,5 mm, ca 10.6 gr.
Ring WG, 750/000 met briljanten. Zware massieve ring met groot vierkante kop, 14x14 mm. In het vierkant zijn 25 diamanten in verschillende groottes gezet, totaal ca 1.51 ct. TW/VSI, ø 54, 15.9 gr.
Prachtige broche, GG WG 750/000, in de vorm van een sierlijke vogel. Bezet met ca 1,20 crt diamant. De broche is voorzien van een veiligheidsluiting. Grootte 73x50 mm. ca 23,3 gr
Heren ring, GG, 585/000 met grote briljant in het midden. Massieve herenring met een gerhodineerde vierkante kop, 12x12mm, met daarin een briljant ca 0.67 crt. P met een goede kleur. ca 15,4 gr. ø 65
Kapitaal 5 rij-ig bloedkoraalcollier met 19e eeuws groot, GG, 585/000, streekslot. ø bloedkraal ca 6 mm, streekslot ø 42 mm met in het midden een bloedkoraal en daaromheen filigrain bewerking. Lengte ...
Mooie ring, WG 750/000, briljant. Mooie royale strakke solitair ring, Rensini, met in het 4 princessen strak tegen elkaar gezet, 4x0.11 crt VSI/TW, in een iets verhoogde zetting, 8x8 mm. Aan weerszij...
Bijzonder mooie hanger/broche van platina. Plaathanger gemaakt rond 1925, te gebruiken als hanger en broche, gezet met 1x 0.53 crt+ 67x 0.01-0.10 crt. Aan de hanger zit een fijn ankercollier, 1,8x3,4c...
Kapitale zeer zeldzame armband. Goud op zilver stijve armband met scharnier. 2 Olifantenkoppen met robijnen bevestigd aan een opengewerkte band. Het geheel is bezet met zeer veel diamanten. ø binnenma...
Zeer fraaie broche, WG 750/000 in de vorm van een tak met 43 briljanten, totaal ca 1,50 crt. 2 Draden vormen de basis van de broche. Daarop zitten diverse blaadjes met daarin 2 briljanten per blaadje ...
Choker, GG 750/000, met briljant. Fijn gevlochten rond collier met een losse hanger, iets driehoekig met in het midden een grote briljant 0.90ct TC/SI en naast de middensteen en aan de randen zitten n...