Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
3 Zilveren sieraden 307
3 Zilveren sieraden

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Gouden oorringen 338
Gouden oorringen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Twee zilveren herenringen 485
Twee zilveren herenringen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Zilveren klemarmband met kleurstenen 534
Zilveren klemarmband met kleurstenen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Gouden fantasiering 707
Gouden fantasiering

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Bloedkoraal 777
Bloedkoraal

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Omega uurwerk 531
Omega uurwerk

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Gouden ring fantasie 774
Gouden ring fantasie

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Zilveren armband met kleurstenen 483
Zilveren armband met kleurstenen

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Zilveren miniatuur; gouden koets 92
Zilveren miniatuur; gouden koets

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Zilveren ronde broche met edelstenen 231
Zilveren ronde broche met edelstenen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Zilveren collier met 2 ringen 302
Zilveren collier met 2 ringen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Drie zilveren ringen met kleurstenen 527
Drie zilveren ringen met kleurstenen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Spoorweg horloge 587
Spoorweg horloge

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Ring Rood en geelgoud met granaat 671
Ring Rood en geelgoud met granaat

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Collier en oorhangers parels en GG. 51
Collier en oorhangers parels en GG.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Twee gouden broches 108
Twee gouden broches

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zakhorloge in standaard 130
Zakhorloge in standaard

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Collier en armband met granaat en parels 181
Collier en armband met granaat en parels

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Collier en armband met onyx en calcedoon 188
Collier en armband met onyx en calcedoon

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Collier en armband met jade en parels 257
Collier en armband met jade en parels

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Hanger met maansteen en bergkristal 381
Hanger met maansteen en bergkristal

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Twee zilveren herenringen 528
Twee zilveren herenringen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zakhorloge 532
Zakhorloge

Resultaat:

60 EUR