olieverf op papier, Anton Heijboer,1924-2006, Voorburg, abstracte compositie cond.uitstekend, 107x179cm.
Vier mahoniehouten Biedermeier stoelen met een mooi gesneden kuif. Willem III
Sluiting WG585/000,ø24 mm,bezet met 6 robijnen,akoya-parel ø7.5 mm,en 6 briljanten 0.30ct W/SI, 6.1 gr.
Olieverf op linnen, ond. gesig. Zwitsers berglandschap, cond.Goed, 30x40cm
gouache op papier, Frans v.d. Berg cond.uitstekend, 61,5x50cm.
Grenen kast white wash grunder modelindeling half leg half hang, 198x145x62cm. Rond 1980
Mahonie houten miniatuur meidenkastje met diverse tinnen delen, 90x81x47cm.
Afrikaanse kunst,,masker van de BAMBARA, grensgebied:Guinea-Mali,
N'Tomo/N'Domo initiatierite, kaurischelpen en abrusbonen
Olieverf op papier, Pendant schilderijen van een Russische schilder.22x15cm.
duits penantkastje omstreeks 1880 met notenhouten fineer. 75x85x45cm.
wortelnoten belijmde tafelklok met maanaanduiding. 35x22x14cm. Ca. 1980
mahoniehouten rond theekastje met afneembaar blad. 77xØ48cm. Eind 20e eeuw
54 kristallen glazen w.o: 11 Sherryglazen(15cm), 8 champagnecoups(13cm)-1 met chip, 6 wijnglazen(13,5cm), 12 likeurglazen(12,5cm), 6 wijnglazen(16cm), 5 borrelglazen(11,5cm), 6 borrelglazen(10,5cm)
Engelenhaarkogelarmband,zilver 925/000 verg.8 rutielkwartskogels ø19 mm.op elastiek L17-19 cm 81.2 gr
Ring ø56 GG/WG 585/000 met een tanzaniet in goede kleur 3.0ct. en 2 diamanten samen 0.02ct W/SI, 3.9 gr.