Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

01. Septemberveiling 2009

Veiling op vrijdag 25 september 2009 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Bas v.d.Poll 1269
Bas v.d.Poll
Startprijs 9.000 EUR
Schilderij C. lieste 1270
Schilderij C. lieste
Startprijs 8.800 EUR
kabinet 3098
kabinet
Startprijs 7.000 EUR
Schilderij C. Kimmel 1047
Schilderij C. Kimmel
Startprijs 6.600 EUR
Verkocht
Schilderij Evert Moll 1073
Schilderij Evert Moll

Resultaat:

4.000 EUR

Olieverf op doek Cor Noltee 1151
Olieverf op doek Cor Noltee
Startprijs 4.200 EUR
Olieverf op doek Cor Noltee 1042
Olieverf op doek Cor Noltee
Startprijs 4.125 EUR
kabinet 3104
kabinet
Startprijs 4.000 EUR
Koekkoek 1209
Koekkoek
Startprijs 4.000 EUR
Verkocht
olieverf op linnen Koekkoek 1156
olieverf op linnen Koekkoek

Resultaat:

4.000 EUR

Verkocht
Pedant 1155
Pedant

Resultaat:

4.000 EUR

Schilderij Koekoek 1078
Schilderij Koekoek
Startprijs 4.000 EUR
collier 163
collier
Startprijs 3.750 EUR
Tekening Otto Eerelman   TERUGGETROKKEN UIT VEILING 1057
Tekening Otto Eerelman TERUGGETROKKEN UIT VEILING
Startprijs 3.700 EUR
porseleinvitrine 3377
porseleinvitrine
Startprijs 3.500 EUR
saffier bril.collier 57
saffier bril.collier
Startprijs 3.300 EUR
ring 210
ring
Startprijs 3.200 EUR
memory ring 92
memory ring
Startprijs 3.100 EUR
Kabinet 3029
Kabinet
Startprijs 3.000 EUR
klok 3006
klok
Startprijs 3.000 EUR
Evert Moll 1190
Evert Moll
Startprijs 3.000 EUR
Evert Moll 1187
Evert Moll
Startprijs 3.000 EUR
Verkocht
Schilderij papegaai 1132
Schilderij papegaai

Resultaat:

2.700 EUR

ring bicolor 113
ring bicolor
Startprijs 3.000 EUR