Zilveren theedoos met fraai bewerkte voorstelling, ca 1911, inclusief zilveren theeschepje
3 Kristallen karaffen , 12 messenleggers van kristal. begin 20e eeuw en een vaas (midden 20e eeuw)
Zilveren tabaksdoos met graveerwerk op het deksel Holland gek. 19e eeuw
-Zilveren inktstel Birmingham gek. 1920, in art-deco stijl
-Zilveren kledingschaar met ketting en rokgesp 1e kw ,19e eeuw
Zilveren bouilloir op komfoor (inclusief brandertje) Wenen, ca. 1900
Zilveren kerkelijke ampul(oorkannetje)- ca. 1868
Zilveren bloemenvaas Birmingham gekeurd- 1922
Zilveren bonbonschaaltje (vierkant model)- Duits gek. (830)
art-- deco ca 1920
Kristallen met slijpwerk versierde kaasstolp, met zilveren knop en onderschotel
bijbel met dubbele zilveren sloten met draaghaak met zilveren ketting AD 1887