Messing wandlampje met kralenrand, 1 messing lampje met groen kapje. ca. 1970
4 eikenhouten panelen met neogotisch snijwerk, Vlaams 19e eeuw
Geelkoperen ketel(ca 1900) Amsterdamse school en een geelkoperen bloempot (ca 1880) op leeuwepootjes
Divers koperwerk, waaronder een paraplubak, vaas en een standaard
Polychroom beschilderde aardewerk tegeltableau met gezicht op het Friese stadje Hindelopen in eikenhouten lijst gevat ca 1820.
2 aardewerk tegeltableaus. "de luitspeler" van Frans Hals en een zelfportret van Rembrandt. gemerkt plateelbakkerij Hilversum ca 1930, 65x70cm.
kraantjes kan messing met roodkoperen emmertje. zeldzaam object. ca 1880
Doos divers antiek kastbeslag en ornamenten en doos oude sloten en sleutels
Doos diverse slotjes en scharnieren en doos met grepen, kastbeslag en div. scharnieren
Staande opaline petroleumlamp met bedrukte voorstelling (binnenglas ontbreekt)
Vertinde jugendstil schaal ingelegd met tegel voorzien van bloemdecor
6 bordjes ,2 katten ,glazen doos en chinees bord
aardewerken schaal Pieter Groeneveldt(Batavia, 1889 - 1982)
Tinnen roomstel met dienblad KMD Tiel, en kleine eikelvaas. ca 1930