Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

01. Septemberveiling 2009

Veiling op vrijdag 25 september 2009 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Jugendstil schaal
Startprijs 10 EUR

Vertinde jugendstil schaal ingelegd met tegel voorzien van bloemdecor

6 Bordjes + 2 katten + glazen doos + chinees bord
Startprijs 10 EUR

6 bordjes ,2 katten ,glazen doos en chinees bord

lepelrekje
Geen vanafprijs

Lepelrekje van eikenhout met 4 lepels. ca 1880

borstel en spiegelset
Resultaat: 10 EUR

Art Deco borstelset 3 delig

Doos divers
Startprijs 15 EUR

Doos divers klein spul

Houten dienblad
Geen vanafprijs

Houten kerfsnede dienblad met vogelmotief

doofpot
Resultaat: 20 EUR

rood en geelkoperen doofpot

2 bloempotten
Resultaat: 15 EUR

een grote en een kleine bloempot van geelkoper

Borstelset
Resultaat: 10 EUR

Zilverkleurige borstelset.

3 kruikjes
Geen vanafprijs

3 aardewerken kruikjes. ca 1970

Schaal Pieter Groeneveldt
Resultaat: 70 EUR

aardewerken schaal Pieter Groeneveldt(Batavia, 1889 - 1982)

Navigatie BMW
Startprijs 50 EUR

Navigatie BMW, compleet met 4 cd's

2 speeldoosjes
Resultaat: 20 EUR

2 oude speeldoosjes mechaniek

Diversen
Geen vanafprijs

Diversen,w.o. glaswerk,bordjes,lamp,en houten doosje

Diversen
Resultaat: 10 EUR

diversen 7 delen

stempel
Startprijs 30 EUR

stempel van hout, voorstellend een apostel

stempel
Startprijs 50 EUR

stempel, kerkelijk

stempel
Startprijs 50 EUR

stempel van lood, voorstellend Maria met kind

3 stempels
Startprijs 50 EUR

3 stempelx van hout, 1x sarcofaag,

stempel
Startprijs 50 EUR

stempel van hout, voorstellend 4 mannen bij tafel

stempel
Startprijs 50 EUR

stempel van hout, voorstellend kardinaal met kruis van hout

tinnen roomstel met dienblad en eikelvaas
Resultaat: 20 EUR

Tinnen roomstel met dienblad KMD Tiel, en kleine eikelvaas. ca 1930

cloisonné
Geen vanafprijs

cloisonné dekselpot en 6 tinnen lepels

Divers porselein
Geen vanafprijs

Divers porselein,borden, kop en schotels, theepot, enz