01. Septemberveiling 2009

Veiling op vrijdag 25 september 2009 van 00:00

Bijzettafeltje
Resultaat: 26 EUR

rond glazen bijzettafeltje met chromen voet H.45cm.,ø 50cm.

Tuintafel
Geen vanafprijs

groen marmeren tuintafel met gietijzeren onderstel H. 70 cm.,ø75 cm.

Houten model vrachtschip
Resultaat: 300 EUR

Houten model vrachtschip van de rederij Nievelt-Goudrissn ca 1940 L.160 cm.

Neon verlichting
Resultaat: 10 EUR

reclame neon verlichting

stenen kruik
Startprijs 100 EUR

Stenen kruik 2e helft 20e eeuw H.37cm

hout relief
Startprijs 100 EUR

Gesneden houtrelief: interieur met zwaardvechter, 2e helft 20e eeuw. 100x56cm

Weegschaal
Resultaat: 20 EUR

Gietijzeren weegschaal Topane (gemerkt)

Rijtuiglantaarns
Resultaat: 10 EUR

2 Rijtuiglantaarns waarvan 1 op electra

Klederdracht
Geen vanafprijs

Diverse klederdracht delen

Shakespeare boek
Geen vanafprijs

3 boeken, waaronder geillustreerd oude Shakespeare, De jolige duinpan en Ons Clubje

Antiek slot
Resultaat: 30 EUR

Antiek smeedijzeren slot rond 1800. Zonder sleutel

Theedoos
Resultaat: 35 EUR

Mahoniehouten Engelse theedoos met slot

lot kandelaars
Startprijs 150 EUR

Kavel kandelaars 2e helft 20e eeuw,paar wandkandelaars H30cm,kandelaar 5 armig H43cm,3 armig H 33cm,kandelaar H22cm,geel, metaalkleurig 3 armig H30cm.

Diversen
Resultaat: 20 EUR

diverse open haard delen: tangen ,poken en een vonkenscherm

Pop met stoeltje e.a.
Geen vanafprijs

kinderpop met stoeltje en diverse poppenspulletje o.a. serviesje

Doos porselein
Resultaat: 5 EUR

doos divers wit porselein, veelal bloemvazen

3 dDel messing
Geen vanafprijs

3 Delen messing, een bloembakje + potje en blaasbalgje

2 dozen diversen
Resultaat: 15 EUR

2 grote dozen met diverse kleingoederen, serviesdelen, potjes, kannetjes etc.