01. Septemberveiling 2009

Veiling op vrijdag 25 september 2009 van 00:00

Friesche stoelklok
Resultaat: 225 EUR

Friesche stoelklok met zeemeerminnen. 72x42x23cm.

Hanglamp
Geen vanafprijs

Hanglamp met 6 armen,met albasten kapjes

pendulestel
Resultaat: 600 EUR

Driedelig pendulestel met cloissone randen. H43

Schapje
Resultaat: 50 EUR

eikenhouten gestoken schapje, 0.40x0.84x0.29m

Tapijt
Resultaat: 30 EUR

handgeknoopt perzisch tapijt, 103x275cm

Fauteuil
Resultaat: 70 EUR

Notenhoutenkleurige fauteuil Louis Quinze 92x75x86

Fauteuil
Resultaat: 70 EUR

Notenhoutenkleurige fauteuil Louis Quinze 92x75x86cm

stationslamp
Resultaat: 100 EUR

bronzen stationslamp met geslepen glas. 68x26x26cm.

Chaise longue
Resultaat: 200 EUR

Biedermeier Chaise longue omstreeks 1860

Davenport
Resultaat: 130 EUR

teakhouten Davenport met schuine klep en 8 lades.

Theekastje
Resultaat: 110 EUR

mahoniehouten rond theekastje met afneembaar blad. 77xØ48cm. Eind 20e eeuw

perzisch tapijt
Resultaat: 15 EUR

perzisch tapij, 60x90cm. t

perzische loper
Resultaat: 80 EUR

handgeknoopte perzische loper, 285x70cm.

perzisch tapijt
Resultaat: 10 EUR

klein perzisch tapijtje, 45x45cm.

Tapijt
Resultaat: 60 EUR

Tapijt, 110x50cm.

Tapijt
Resultaat: 50 EUR

Tapijt, 130x80cm.

secretaire
Resultaat: 270 EUR

Notenhouten biedermeier klepsecretaire met onder 2 deuren. 148x97x50cm. Begin 19e eeuw