Grenenhouten toilettafel met spiegelopstand, 1.83x1.25x0.53m. ca. 1900
Massief beuken gestoffeerde schommelstoel, 102x54x55cm. Eind 1800
sieraden of documenten doos, rondom besneden bovenop een Grous. 21x28x17cm. Begin 20e eeuw
Notenhouten Louis Quinze brei fauteuille met petit-point. Midden 20e eeuw
Messing salontafel (47x172x130cm.) met glazen plaat en een messing bijzettafeltje met glazen plaat (52x62x62cm.)
Hollandse massief eiken tafel, Louis Quinze stijl, stervormig ingelegd. 73x64x64cm. ca. 1900
eiken commode, 2 laadjes en 2 deuren, marmeren blad, eiken nachtkastje met marmeren blad. 69x110x56cm.
Driehoektafeltje mahonie. Met messing ingelegd, onder zijn de zijkanten opklapbaar.
Eikenhouten spaarklok voor in de kerk. ca. 1920. 28x23x13cm.
kavel lampen o.a. 3 schemerlampen met kap, een wandlampje en een staande schemerlamp. 50-er jaren
4 eikenhouten stoelen en een bijzettafeltje eiken. 50er jaren