Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

01. Septemberveiling 2009

Veiling op vrijdag 25 september 2009 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

5 delig kaststel 4057
5 delig kaststel
Startprijs 330 EUR
Verkocht
chinees bord 4058
chinees bord

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Schotel 4059
Schotel

Resultaat:

370 EUR

Verkocht
kastvazen 2x 4060
kastvazen 2x

Resultaat:

230 EUR

Verkocht
Kom 4061
Kom

Resultaat:

18 EUR

Dekselvaas 4062
Dekselvaas
Startprijs 140 EUR
Verkocht
serviesje 4063
serviesje

Resultaat:

36 EUR

chinese borden 2x 4064
chinese borden 2x
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Theeservies 4065
Theeservies

Resultaat:

70 EUR

plaquette 4067
plaquette
Startprijs 100 EUR
Verkocht
bord 4081
bord

Resultaat:

80 EUR

2 Vazen 4082
2 Vazen
Startprijs 80 EUR
Bierfles 4083
Bierfles
Startprijs 20 EUR
Keramiek kunstwerkje 4084
Keramiek kunstwerkje
Geen vanafprijs
6 delen aardewerk 4085
6 delen aardewerk
Geen vanafprijs
Verkocht
Imari bord 4086
Imari bord

Resultaat:

72 EUR

Imari schotel 4087
Imari schotel
Startprijs 300 EUR
Verkocht
imari bord 4088
imari bord

Resultaat:

30 EUR

Imari bord 4089
Imari bord
Startprijs 80 EUR
Imari schaal 4090
Imari schaal
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Imari dekselvazen, 2x 4091
Imari dekselvazen, 2x

Resultaat:

1.350 EUR

Imari bord 4092
Imari bord
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Imari bord 4093
Imari bord

Resultaat:

100 EUR

Imari schaaltje 4094
Imari schaaltje
Startprijs 70 EUR
Imari schaaltje 4095
Imari schaaltje
Startprijs 80 EUR
Imari schaaltje 4096
Imari schaaltje
Startprijs 50 EUR
Japanse pors. dekselvaas 19e eeuw 4097
Japanse pors. dekselvaas 19e eeuw
Startprijs 250 EUR
Verkocht
imari bloemvaas 4098
imari bloemvaas

Resultaat:

315 EUR

Imari schotel 4099
Imari schotel
Startprijs 120 EUR
gebakstel 4100
gebakstel
Startprijs 50 EUR
Vaas 4101
Vaas
Geen vanafprijs
4 aardewerken potten 4102
4 aardewerken potten
Geen vanafprijs
3 delig kaststel 4103
3 delig kaststel
Geen vanafprijs
4 tegels 4104
4 tegels
Geen vanafprijs
9 delen aardewerk 4105
9 delen aardewerk
Geen vanafprijs
3 vaasjes 4106
3 vaasjes
Geen vanafprijs
Twee vazen 4107
Twee vazen
Geen vanafprijs
3 delig kaststel 4108
3 delig kaststel
Geen vanafprijs
5 delig kaststel 4109
5 delig kaststel
Geen vanafprijs
Verkocht
9 borden 4110
9 borden

Resultaat:

27 EUR

Verkocht
div. porceleinen beeldjes 4111
div. porceleinen beeldjes

Resultaat:

20 EUR

wandborden 2x 4112
wandborden 2x
Geen vanafprijs
bloemenvazen 2x 4113
bloemenvazen 2x
Startprijs 20 EUR
Verkocht
3-delig kaststel 4114
3-delig kaststel

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
4 vazen 4115
4 vazen

Resultaat:

18 EUR

Divers aardewerk 4116
Divers aardewerk
Geen vanafprijs
2 bordjes 4117
2 bordjes
Geen vanafprijs
3 delig kaststel 4118
3 delig kaststel
Geen vanafprijs