Fred Arends, Hollandse school 20e eeuw, olieverf op paneel, winterlandschap. 24x30cm uitstekend
"Hooimijten in de winter", olieverf op triplex, gesigneerd r.o. J. Remmelenkamp.58.5x37.5cm Goed
Johannes Frederik Hulk, olieverf op linnen, landschap met ganzen, junior 1855-1913 Vreeland cond.uitstekend,
48cmx30cm
gesigneerd Markestein (pseudoniem Knikker), olieverf op linnen, landschap met eenden cond.uitstekend,30x40cm
Oude landkaart Westfalen. handingekleurd Anno 1749,cond.Uitstekend,16x19.5cm
gesigneerd H. Hulk, olieverf op linnen, bomschuiten op strand.cond.redelijk,43cmx35cm
gesig. Brolsma, olieverf op paneel, strandgezicht, hollandse school 14x11cm
Aquarel ingelijst gesig. James Hardy,1832-1889 Engeland, voorstellend aangeschoten gevogelte in landschap cond.uitstekend, 26x18cm.
Anton Karssen, olieverf op linnen, Hollandse school, stadsgezicht,cond.uitstekend,40cmx50cm
J. du Rien, olieverf op linnen, stadsgezicht van Parijs,cond.Goed, 40x50cm
Evert Moll, olieverf op linnen, landschap, 1878-1955 Den Haag 39x29cm