Evert Moll, olieverf op linnen, zeilschip "De Viking", haven Rotterdam,cond.Uitstekend, 100cmx70cm
Ilieverf op linnen, pendant, Hendrik Barend Koekkoek, 1849-1909, landschap met figuren,cond.uitstekend, 35,5x44,5cm.
olieverf op linnen, Pendant, Hendrik Barend Koekkoek, 1849-1909, landschap met figuren, cond.uitstekend,35,5x44,5cm.
Schilderij omgeving Frans Snijders(1579-1657 Antwerpen), Vlaamse school.
Voorstelling; papegaai met groente en salamander cond.goed 45x60 cm
Arie Johannes Zwart, olieverf op linnen, rozenstilleven(rozen in vaas), 1903 Rijswijk.cond.uitstekend, 45cmx50cm
Aquarel, Constant Artz, 1870-1951, Soest, voorstellend Eenden, cond.uitstekend, 47x31cm.
Olieverf op paneel, straatje met figuren. gesig. Cor Noltee. 7x14cm. Cond.: U
Schilderij W.M. Ter Reehorst, pastel op papier, Portret met twee meisjes cond.Redelijk, 50cmx70cm
Aquarel op papier, kaartenleggen, Petrus Marinus van Walcheren(1876-1949 Apeldoorn),cond.Uitstekend,
35x42cm
Gisela Sedatis-Grosser, Berlijn 1935-2007,voorstellend: peren.
Gesign.G.S.,met lijst 48x39.5 cond.uitstekend
J. van Rijsewijck, Olieverf op paneel, landschap,cond.Uitstekend, 40x50cm
William Schutz, olieverf op paneel, zeegezicht, 1817-1888 Middelburg.cond.UItstekend,21x30cm
W.C. Rip, aquarel op papier, bootje op water, 1856-1922 Den Haag, cond. uitstekend, 23x15cm
Pendant Cornelis van Leemputten, olieverf op linnen, "kippen", 1841-1902,cond.Uitstekend, 19x13.5cm
Litho Van Mastenbroek, litho op papier, Haven Rotterdam Goed ,70x74cm
olieverf op papier, Anton Heijboer,1924-2006, Voorburg, abstracte compositie cond.uitstekend, 107x179cm.
Olieverf op linnen, ond. gesig. Zwitsers berglandschap, cond.Goed, 30x40cm
gouache op papier, Frans v.d. Berg cond.uitstekend, 61,5x50cm.
Olieverf op papier, Pendant schilderijen van een Russische schilder.22x15cm.
Russische Ikoon, met 2 heilige monnikken en Heilig Mandulion, eitempera op paneel, omstreeks 1900. 21x25cm. Cond.: R
L.W.R. Wenckebach, gemengde techniek op papier, winterlandschap, 1860-1937 Den Haag.
Olieverf op linnen, Stilleven, Henriette Gezina Numans, 1877-1955 Zeist, 43x56cm.
Olieverf op paneel, Gesig. W. Raaphorst, stilleven, vaas met bloemen, 34x24cm.
Olieverf op doek, voorstellend Boslandschap met een boerderij, onduidelijk gesigneerd,75x45cm.
Berglandschap met waterval,olieverf op linnen, ond. gesig., cond: uitstekend, 60x80 cm
Olieverf op linnen, grootmoeder met knipmuts. Cond.: G, (pendant) 65x50cm.
Engels ingekleurde gravure op papier. St James park en tweemaal Engelse prent op papier "Cries of Londen"
cond.Goed, 61x52cm en 34x45cm
Olieverf op linnen, gesig. T. Thomas, strandgezicht. 100x60cm. cond.: uitstekend
Diverse aquarellen en etsen van P.A. Nijgh(1876-1959 Enschede), diverse voorstellingen en diverse afmetingen.cond,Goed
Oude landkaart Westfalen. handingekleurd Anno 1749,cond.Uitstekend,16x19.5cm
olieverf op linnen, Jaap van Kregten(1878-1967 Ermelo), landschap met koeien cond.Redelijk,45x35cm
Olieverf op paneel, gesig. D. Pelutti, strandgezicht. 30x40cm. Cond: goed
Olieverf op doek, ond. gesig. , landschap met knotwilgen. 50x70cm.
Olieverf op doek, Dr. Jaap Nieweg 1937 (1877-1955 Amersfoort), boom,cond.Uitstekend, 50x60cm
Litho Floris Arntzenius, straatje in Den Haag cond.Goed, 24x35cm
acryl op papier, Dolf Breetvelt, 1892, Vrijenban, voorstellend: abstracte compositie cond.uitstekend, 35x26cm.