01. Septemberveiling 2009

Veiling op vrijdag 25 september 2009 van 00:00

R. Fater
Geen vanafprijs

olieverf op linnen, gesig. R Fater, Vossenjacht, cond.Goed, 80x70cm

Olieverf op linnen
Geen vanafprijs

Olieverf op linnen
Geen vanafprijs

Schilderij C. Bouter
Startprijs 150 EUR

"Oogsttafereel met paarden", olieverf op doek, gesig. Cor Bouter cond.Goed, 28x40cm

le Blanc joseph aquarel
Startprijs 100 EUR

le Blanc joseph aquarel 26x41 cm

Schilderij Huib Daniels
Startprijs 220 EUR

Huib Daniels, olieverf op paneel, voorstellend strandgezicht. cond.UItstekend, 13x18cm

Prent
Startprijs 80 EUR

ingelijste prent Nico Vrielink 50x70cm.

Acryl
Resultaat: 80 EUR

Acryl op linnen, R. Schrijven, Opus 63. 100x80cm. Cond.: G

Schilderij Evert Moll
Startprijs 1.650 EUR

Evert Moll, olieverf op linnen, Rotterdamse haven, 1878-1955 Den Haag, 49x39cm

Berkes
Startprijs 800 EUR

Olieverf op linnen, Antal Berkes, 1874-1938, Budapest, , stadsgezicht,cond. uitstekend, 32x205cm.

Olieverf op linnen
Geen vanafprijs

Onbekend olieverf op linnen
Geen vanafprijs

Ongesign, olieverf op linnen, kerkinterieur 60x80cm.

pendant
Resultaat: 75 EUR

Olieverf op linnen. grootvader Cond.: G, (pendant) 65x50 cm.

pendant
Resultaat: 75 EUR

Olieverf op linnen, grootmoeder met knipmuts. Cond.: G, (pendant) 65x50cm.

Cor Noltee
Resultaat: 660 EUR

Schilderij Bart Peizel
Startprijs 990 EUR

Bart Peizel, olieverf op doek, portret, cond.Goed, 70cmx60cm

Jan van Delft
Geen vanafprijs

Jan van Delft, vetkrijt. voorstellend een boom.95x66cm

Delcour
Geen vanafprijs

Olieverf op linnen, Delcour, voorstellend berglandschap 22.5x29 cm

aquarel Artz
Resultaat: 900 EUR

Schilderij W.M. Ter Reehorst
Resultaat: 600 EUR

Aquarel Johannes Weiland
Startprijs 750 EUR

Aquarel Johannes Weiland(1856-1909 Den Haag), cond.Uitstekend, 28x36cm

Schilderij M. Gidding
Startprijs 175 EUR

" beeklandschap met knotwilg en koeien", maroufle. (linnen op paneel geplakt), gesigneerd linksonder M. Gidding (Marinus Gidding 1863-1925). cond.Redelijk, 24x30cm

Schilderij W. Horselenberg
Startprijs 495 EUR

Schilderij W. Horselenberg, olieverf op doek, Stadsgezicht te Overschie, Rotterdam 1881- Zeist 1961, cond.Matig, 60cmx95cm

Olieverf Johan Jungbluth
Startprijs 800 EUR

Olieverf op paneel, Johan Jungbluth(1860-1912 Dusseldorf), winterlandschap cond.Uitstekend, Uitstekend,15x23cm

Schilderij Huib Daniels
Startprijs 220 EUR

Huib Daniels, olieverf op paneel, strandgezicht, Hollandse school, 13x18cm

Albertus Verhoesen
Startprijs 1.500 EUR

Albertus Verhoesen, Olieverf op paneel, 1806-1881 Utrecht. 13,5x7cm. Cond.: U Voortstellend: pluimvee bij ruïne.

Johann Jungblut
Startprijs 1.200 EUR

olieverf op paneel, winterlandschap, Johann Jungblut(1860-1912 Dusseldorf) cond.Uitstekend, 37x23cm

J.C. Vaarberg
Startprijs 850 EUR

Olieverf op paneel, J.C. Vaarbergg(1825-1871 Amsterdam),cond.Uitstekend, 15.5x18.5cm

Schilderij A.J. Zwart
Resultaat: 1.500 EUR

Lilian Luiten
Startprijs 1.500 EUR

acryl op paneel, Lilian Luiten, staand naakt, cond.Uitstekend, 50x70cm

E.F. van der Burgh
Startprijs 500 EUR

E.F. van der Burgh (15 maart 1929-Arnhem) olieverf op linnen, stadsgezicht Arnhem 60x70cm. Cond.: U

Winterlandschap
Startprijs 1.200 EUR

olieverf op paneel, winterlandschap met schaatsers, 19e eeuws, ond. gesig.cond.UItstekend, 19x12cm

Schilderij Nico Zwiers
Geen vanafprijs

Nico Zwiers, olieverf op linnen 70x60cm

3 prenten
Resultaat: 40 EUR

3 prenten, diverse afmetingen.cond.Goed

Schilderij H. Balman
Startprijs 200 EUR

H. Balman, olieverf op paneel, strandgezicht,cond.Uitstekend, 30x15cm

Schilderij papegaai
Resultaat: 2.700 EUR

Schilderij omgeving Frans Snijders(1579-1657 Antwerpen), Vlaamse school.
Voorstelling; papegaai met groente en salamander cond.goed 45x60 cm

Pollentine
Resultaat: 85 EUR

Pollentine, olieverf op paneel, mussen,cond.Uitstekend,13x18cm

Lilian Luiten
Startprijs 350 EUR

OIieverf op linnen, Aamsveen,Lilian Luiten cond.Uitstekend, 50x70cm

H. Schallenberg
Startprijs 350 EUR

Olieverf op linnen, Polderlandschap, Huibert Schallenberg (Delft 1883). 30x40cm. Cond.: U

ets
Resultaat: 10 EUR

Ets, Goedhart, Kolkje te Amsterdam 28x30cm.

J. van Rijsewijck
Resultaat: 320 EUR

Stadsgezicht Amsterdam C. De Bruin
Startprijs 1.250 EUR

gesig. C. de Bruin, stadsgezicht van Amsterdam met figuren en kerk. 100x70cm

Schilderij Facenni
Startprijs 600 EUR

olieverf op linnen, gesig. Facceni, muzikanten,cond.Uitstekend, 40x60cm

C.A. Assendelft
Startprijs 350 EUR

Pastel op papier, ploegende boer, Cornelis Albert Assendelft(1870-1945),cond.Uitstekend, 60x70cm

schilderij, Unger
Startprijs 200 EUR

Schilderij W. Luywenburg
Startprijs 50 EUR

Olieverf op paneel, W. Luywenburg(1907 Wageningen), landschap. cond.Goed, 37x27cm

Schilderij H.C. Bogman
Startprijs 650 EUR

Schilderij Nico Zwiers
Geen vanafprijs

Nico Zwiers, olieverf op linnen, landschap, 50x60cm

Ets P.A. Nijgh
Resultaat: 22 EUR

Ets P.A. Nijgh(1876-1959 Enschede), Veere.cond.Goed, 26x30cm

P.M. van Walcheren
Resultaat: 450 EUR

35x42cm

Schilderij, Zwitsers landschap
Resultaat: 150 EUR

Olieverf op linnen Andries. v.d. Berg
Startprijs 150 EUR

Olieverf op linnen, Andries van den Berg, 1852-1944 Den Haag, Larens interieur,cond.uitstekend, 30x40cm.

Jan van Rhijnnen
Startprijs 850 EUR

olieverf op linnen, landschap met eenden, Jan van Rhijnnen(1859-1927 Den Haag),cond.Uitstekend, 60x80cm

Olieverf op doek Cor Noltee
Startprijs 2.750 EUR

Olieverf op doek Cor Noltee
Startprijs 4.200 EUR

Schilderij Daniels
Startprijs 280 EUR

Daniels, Hollandse school, olieverf op paneel, magere brug,cond.uitstekend,24x18cm

Roll
Startprijs 850 EUR

olieverf op linnen, gesig. Roll. landschap met koeien,cond.Uitstekend, 33x46cm

Schilderij A. Karssen
Startprijs 770 EUR

Anton Karssen, olieverf op paneel, ijsgezicht, Hollandse school, cond.uitstekend, 12x16cm,

Pedant
Resultaat: 4.000 EUR

olieverf op linnen Koekkoek
Resultaat: 4.000 EUR

Olieverf A. Franke
Geen vanafprijs

Olieverf op paneel abstract, A, Franke 182x90cm.

olieverf A. Franke
Geen vanafprijs

Olieverf op paneel, abstract, A. Franke 178x133cm.

Olieverf A. franke
Geen vanafprijs

Olieverf op paneel, abstract, A. Franke 30x122cm.

Diverse etsen
Geen vanafprijs

6 x Van Gogh, 22 x Chinees, 3 x bloemen, 1 echte Scheerwinkel

3 prenten
Resultaat: 10 EUR

3 kleine prenten cond.Goed

1 gravure en 2 prenten
Resultaat: 75 EUR

Engels ingekleurde gravure op papier. St James park en tweemaal Engelse prent op papier "Cries of Londen"
cond.Goed, 61x52cm en 34x45cm

Olieverf op paneel
Resultaat: 20 EUR

Olieverf op paneel, ond. gesig., landschap,cond.Redelijk, 19x14cm

Pieter Scheen
Resultaat: 250 EUR

Lexicon Pieter Scheen, druk 1969 plus aanvulling

Cole kunstwerk
Startprijs 350 EUR

Cole kunstwerk abstract 76x56 cm

Louis Stutterheim
Startprijs 500 EUR

Olieverf op karton, Louis Stutterheim, 1873-1943, Den Haag,cond.uitstekend, 30x40cm

Boerenlandschap
Geen vanafprijs

Olieverf op linnen, boerenlandschap ond. gesig.50x60cm

Scholz
Resultaat: 20 EUR

olieverf op linnen, gesig. Scholz, bloemstilleven cond.Uitstekend, 77x77cm

Polderlandschap
Geen vanafprijs

Stilleven ADL
Geen vanafprijs

Stilleven, gesig. ADL 40x60cm.

Olieverf op paneel
Startprijs 700 EUR

Olieverf op paneel, onduid. gesign., Amsterdam bij nacht cond.uitstekend, 15x20cm.

Dr. Jaap Nieweg
Resultaat: 50 EUR

J. van Kregten
Resultaat: 60 EUR

olieverf op linnen, Jaap van Kregten(1878-1967 Ermelo), landschap met koeien cond.Redelijk,45x35cm

Milly van Duivenbode
Geen vanafprijs

pastel, Milly van Duivenbode(Amsterdam 1901), stilleven cond.Uitstekend, 48x36cm

Cole kunstwerk
Startprijs 350 EUR

Cole kunstwerk abstract 76x56 cm.

Ikoon
Resultaat: 135 EUR

Schilderij H. Weijers
Resultaat: 27 EUR

2 pentekeningen
Geen vanafprijs

2 pentekeningen, kruis met vlinder, Julie D, gesig teteng le 8 december 1831
Sepia teken, ond. gesig, landschap, opgehoogd met wit cond.Goed, 21x29cm en 32x24cm

Litho, Arntzenius
Resultaat: 50 EUR

Litho Floris Arntzenius, straatje in Den Haag cond.Goed, 24x35cm

Aquarellen en Etsen
Resultaat: 65 EUR

Diverse aquarellen en etsen van P.A. Nijgh(1876-1959 Enschede), diverse voorstellingen en diverse afmetingen.cond,Goed

J.Mels
Startprijs 100 EUR

Abstract gesign.J.Mels (1899-1974) in passepartout. 30x20cm

collage
Geen vanafprijs

Collage op papier, compositie, Frans van Wageningen 101x101cm. Cond.: R

Dolf Breetveld
Resultaat: 50 EUR

3 etsen
Geen vanafprijs

3 etsen Nic Nieuwenhuis.

Ben Viegers
Startprijs 600 EUR

Olieverfop linnen, riviergezicht, Ben Viegers, 1886-1947, Nunspeet. cond.uitstekend,43x27cm.

landkaart, Fredericus de Wit
Startprijs 330 EUR

Ant. landkaart op papier, Fredericus de Wit, Amsterdam cond.goed ,60,5x90cm.

Evert Moll
Startprijs 3.000 EUR

olieverf op papier Anton Heijboer
Resultaat: 180 EUR

naakt met rode kousen
Startprijs 2.750 EUR

Evert Moll
Startprijs 3.000 EUR

Gouache, Frans vd Berg
Resultaat: 150 EUR

olieverf, Jan van Vuuren
Startprijs 1.200 EUR

olieverf op linnen, Jan van Vuuren, 1871-1941, Ermelo, voorstellend een landschap cond.uitstekend, 40x50cm.