Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

01. Septemberveiling 2009

Veiling op vrijdag 25 september 2009 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Floris May
Resultaat: 50 EUR

Olieverf op linnen, stilleven, gesig. Floris May. cond.redelijk, 50x60cm

Etsen en staaldrukken
Resultaat: 50 EUR

50 diverse Etsen en staaldrukken

Etsen en staaldrukken
Resultaat: 50 EUR

50 diverse Etsen en staaldrukken

Etsen en staaldrukken
Resultaat: 50 EUR

50 diverse Etsen en staaldrukken

Etsen en staaldrukken
Resultaat: 50 EUR

50 diverse Etsen en staaldrukken

schilderij
Resultaat: 45 EUR

Olieverf op linnen, landschap met molen, onduidelijk gesig.60x80cm.

2 Noorse gravures
Resultaat: 45 EUR

twee ingekleurde prenten op papier cond.Redelijk, 15x21cm

Prent
Resultaat: 45 EUR

Ingelijste prent op papier, Frans Oerder, stilleven, 60x80cm.

Tekening op papier
Resultaat: 43 EUR

Tekening op papier, ond. gesign., leeuwen, cond.Goed, 65x43cm

Gravure
Resultaat: 40 EUR

Gravure, Roodenburg, stadsgezicht Amsterdam 38x54cm.

Litho
Resultaat: 40 EUR

Litho, A.J. van 't Hoff, kraaien 48x37cm.

3 prenten
Resultaat: 40 EUR

3 prenten, diverse afmetingen.cond.Goed

stilleven
Resultaat: 38 EUR

Olieverfschilderij op linnen in lijst, stilleven met globe,cond.goed, 40x50cm.

schilderij
Resultaat: 30 EUR

Olieverf op linnen, onduidelijk gesig., dorpsgezicht met kerk, 33x40cm.

5 aquarellen
Resultaat: 30 EUR

5 stuks Aziatische aquarellen op papier, waaronder Soewardja, cond: Uitstekend, div. afm.

Schilderij H. Weijers
Resultaat: 27 EUR

Olieverf op linnen, H. Weijers, bloemstilleven cond.Goed, 40x50cm

schilderij
Resultaat: 25 EUR

Olieverf op linnen , voorstellend Dorpsstraatje, gesign. H.van Leeuwen, 30x40cm.

Rene Coler
Resultaat: 25 EUR

Linosnede cafe interieur gesign.Rene Coler '63, cond: uitstekend, 22x16 cm

middelandse zee
Resultaat: 25 EUR

middellandse zee , olieverf op linnen ond. sign., cond: goed, 24x30 cm

Ets P.A. Nijgh
Resultaat: 22 EUR

Ets P.A. Nijgh(1876-1959 Enschede), Veere.cond.Goed, 26x30cm

Olieverf op paneel
Resultaat: 20 EUR

Olieverf op paneel. Pianist en zangeres achter de piano. Cond.: G. 88x58cm

steendruk Riviervismarkt
Resultaat: 20 EUR

Steendruk "Rivierfischmarkt" te 's Gravenhage 36x27cm.

Olieverf op paneel
Resultaat: 20 EUR

Olieverf op paneel, ond. gesig., landschap,cond.Redelijk, 19x14cm

Scholz
Resultaat: 20 EUR

olieverf op linnen, gesig. Scholz, bloemstilleven cond.Uitstekend, 77x77cm

tekening
Resultaat: 15 EUR

Oosterse tekening op papier, onduidelijk gesigneerd.16x24cm.

2 prenten
Resultaat: 10 EUR

2 prenten in lijst, reproductie Sara Moon, beide 40x60cm.

landkaart
Resultaat: 10 EUR

Litho op papier, landkaart Brabant.cond.redelijk 47x61cm.

ets
Resultaat: 10 EUR

Ets, Goedhart, Kolkje te Amsterdam 28x30cm.

3 prenten
Resultaat: 10 EUR

3 kleine prenten cond.Goed

Ets
Resultaat: 10 EUR

Kleurprent, ond. gesig., voorstellend: Brugge, 35x26cm.

Steendruk
Resultaat: 9 EUR

Kruseman van Elten, hunebed te Valthe