Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

01. Septemberveiling 2009

Veiling op vrijdag 25 september 2009 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij Fred Arends
Startprijs 700 EUR

Fred Arends, Hollandse school 20e eeuw, olieverf op paneel, winterlandschap. 24x30cm uitstekend

J. Akkeringa
Startprijs 800 EUR

Schilderij, "Moeder met drie kinderen aan zee", olieverf op paneel, gesigneerd rechtsonder J. Akkeringa doch een vervalsing van later datum (plm 1965). Ingelijst in een originele vergulden Heijdernrij...

Schilderij J. Remmelenkamp
Startprijs 100 EUR

"Hooimijten in de winter", olieverf op triplex, gesigneerd r.o. J. Remmelenkamp.58.5x37.5cm Goed

Schilderij J.F. Hulk
Startprijs 1.750 EUR

Johannes Frederik Hulk, olieverf op linnen, landschap met ganzen, junior 1855-1913 Vreeland cond.uitstekend,
48cmx30cm

Schilderij Markestein
Startprijs 660 EUR

gesigneerd Markestein (pseudoniem Knikker), olieverf op linnen, landschap met eenden cond.uitstekend,30x40cm

Oude landkaart
Resultaat: 60 EUR

Oude landkaart Westfalen. handingekleurd Anno 1749,cond.Uitstekend,16x19.5cm

Schilderij H. Hulk
Startprijs 1.000 EUR

gesigneerd H. Hulk, olieverf op linnen, bomschuiten op strand.cond.redelijk,43cmx35cm

Schilderij Brolsma
Startprijs 110 EUR

gesig. Brolsma, olieverf op paneel, strandgezicht, hollandse school 14x11cm

Aquarel James Hardy
Startprijs 1.250 EUR

Aquarel ingelijst gesig. James Hardy,1832-1889 Engeland, voorstellend aangeschoten gevogelte in landschap cond.uitstekend, 26x18cm.

6 etsen
Geen vanafprijs

6 etsen

Schilderij A. Karssen
Startprijs 660 EUR

Anton Karssen, olieverf op linnen, Hollandse school, stadsgezicht,cond.uitstekend,40cmx50cm

tekening
Resultaat: 15 EUR

Oosterse tekening op papier, onduidelijk gesigneerd.16x24cm.

Dispo
Resultaat: 75 EUR

Olieverf op paneel, Dispo, stadsgezicht. 13x18cm

J. du Rien
Startprijs 50 EUR

J. du Rien, olieverf op linnen, stadsgezicht van Parijs,cond.Goed, 40x50cm

3 Engelse prenten
Geen vanafprijs

Drie ingelijste Engelse prenten 18x24cm.

Schilderij R. Deggen
Geen vanafprijs

gesig. R Deggen, vrouw met paard

3 ingekleurde Franse modeprenten
Startprijs 125 EUR

3 ingekleurde Franse modeprenten, 22x28cm.

Houtsnede
Geen vanafprijs

C. Lebeau, Duinlandschap, houtsnede 118x78cm.

Schilderij Nico Zwiers
Geen vanafprijs

Nico Zwiers, olieverf op linnen, stilleven 50x70cm

8 etsen en prenten
Startprijs 40 EUR

8 etsen en prenten Cond.: R

Olieverfschilderij Evert Moll
Startprijs 2.200 EUR

Evert Moll, Den Haag, 1875-1955, voorstellend branding cond.uitstekend, 60x100cm

schilderij
Resultaat: 75 EUR

Olieverf voorstellend Schelpenvissers, gesig. G. Springer 24x30cm.

Schilderij Evert Moll
Startprijs 880 EUR

Evert Moll, olieverf op linnen, landschap, 1878-1955 Den Haag 39x29cm

schilderij
Geen vanafprijs

Olieverf op linnen,gesig. A. Ersfeld, schepen op zee. 62x110cm.

William Peter
Resultaat: 800 EUR

Olieverf op linnen, William Pether (1731-1821 England)

Schilderij G. Poggenbeek
Startprijs 450 EUR

Geo Poggenbeek, linnen op paneel, liggende koe, 1853-1903 Amsterdam cond.redelijk,25.5x16cm

ets 2x
Geen vanafprijs

2x ets op papier Nic. Nieuwenhuis cond.goed, 30x42cm.

Litho Van Mastenbroek
Resultaat: 190 EUR

Litho Van Mastenbroek, litho op papier, Haven Rotterdam Goed ,70x74cm

Dorpsstraat
Geen vanafprijs

Olieverf op linnen, voorstellend Dorpsstraat, gesig. v. Hove 30x40cm.

schilderij
Resultaat: 30 EUR

Olieverf op linnen, onduidelijk gesig., dorpsgezicht met kerk, 33x40cm.

36 Etsen F.B. Werner
Resultaat: 1.000 EUR

36 Etsen F.B. Werner

Schilderij eenden aan de waterkant
Startprijs 50 EUR

Schilderij eenden aan de Waterkant, 40x50 cm

2x Ets
Geen vanafprijs

2x ets op papier, Nic. Nieuwenhuis,cond.goed,40x29

Boslandschap
Resultaat: 90 EUR

Olieverf op doek, voorstellend Boslandschap met een boerderij, onduidelijk gesigneerd,75x45cm.

stilleven
Resultaat: 38 EUR

Olieverfschilderij op linnen in lijst, stilleven met globe,cond.goed, 40x50cm.

Schilderij Nico Zwiers
Geen vanafprijs

Nico Zwiers, olieverf op linnen, stadsgezich t60x80cm

Henk v.d.Ven
Geen vanafprijs

Houtskool op papier,voorstellende landschap.Gesign.Henk v.d.Ven 80x54 cm

landschap met knotwilgen
Resultaat: 50 EUR

Olieverf op doek, ond. gesig. , landschap met knotwilgen. 50x70cm.

Schilderij C. Cornelisz
Startprijs 110 EUR

C. Cornelisz, olieverf op paneel, strandgezicht, Hollandse school 21e eeuw, 24x30cm

schilderij
Startprijs 80 EUR

Olieverfschilderij met bladgouden lijst, boerin aan tafel(gerestaureerd), cond.slecht, 50x60cm.

Schilderij
Startprijs 1.100 EUR

Russische School, olieverf op linnen, jongens op strand, cond.UItstekend, 50cmx60cm

Schilderij
Startprijs 200 EUR

Olieverf op linnen, havengezicht Rotterdam, gesig.R.M.van Muyen cond.goed, 100x60cm.

Olieverf op doek Cor Noltee
Startprijs 4.125 EUR

Olieverf op doek voorstellende een landschap - Het boerenleven in het Noord-Brabantse Heeze- , gesigneerd Cor Noltee, Dordrecht 1903-1967, cond.goed, 60x100cm.

ets
Resultaat: 150 EUR

gesig. Willem Witzen, riviergezicht,44x32 cm.

A. Herkemans
Geen vanafprijs

A. Herkemans, wintergezicht, olieverf op linnen, 50x60cm

schilderij
Resultaat: 45 EUR

Olieverf op linnen, landschap met molen, onduidelijk gesig.60x80cm.

olieverf
Geen vanafprijs

Olieverf op linnen, Gesig. M.Ren 1975, 100x75cm. Cond.: U

Schilderij C. Kimmel
Startprijs 6.600 EUR

Cornelis Kimmel, olieverf op paneel, winterlandschap, 1804-1877 Middelberg, cond.uitstekend, 44.5x29cm

Schilderij
Startprijs 200 EUR

Ond. gesig. olieverf op paneel, rivieraangezicht met molen,44.5x29cm

Olieverf op paneel
Resultaat: 20 EUR

Olieverf op paneel. Pianist en zangeres achter de piano. Cond.: G. 88x58cm

schilderij
Geen vanafprijs

Olieverf op doek, Landschap met watergat, gesig. A.H. Bakker, 100x60cm.

Olieverf op doek
Startprijs 500 EUR

Olieverf op doek, gesig. W. Bos, havengezicht R'dam 1906, 50x70cm.

Schilderij Huib Daniels
Startprijs 250 EUR

Schilderij Huib Daniels, olieverf op paneel, cond.UItstekend, 30x15cm

Schilderij
Startprijs 100 EUR

"Standermolen bij een bevroren meer met schaatsers", Olieverf op paneel, onduidelijk gesigneerd. Hollandse school 19e eeuw.,cond.Goed, 25.5x20cm

Schilderij Nico Zwiers
Resultaat: 50 EUR

Nico Zwiers, olieverf op linnen, watermolen, 50x70cm

Aquarel L.W.R. Wenckebach
Resultaat: 100 EUR

L.W.R. Wenckebach, gemengde techniek op papier, winterlandschap, 1860-1937 Den Haag.

steendruk Riviervismarkt
Resultaat: 20 EUR

Steendruk "Rivierfischmarkt" te 's Gravenhage 36x27cm.

Tekening Otto Eerelman TERUGGETROKKEN UIT VEILING
Startprijs 3.700 EUR

TERUGGETROKKEN UIT VEILING, Werk gesign.Otto Eerelman, Cavalerie te paard op het Maliveld te Den Haag,cond.Goed, 55x76cm,

Schilderij J. Deys
Startprijs 100 EUR

"Standermolen bij een poldervaart", gesigneerd rechtsonder J. Deys. Olieverf op paneel in zwarte robbelijst. ,
cond.Redelijk, 10x16cm

Aquarel, portret
Resultaat: 100 EUR

Aquarel, onduidelijk gesig. portret van een vrouw

paneel
Startprijs 80 EUR

Olieverfschilderij op paneel in vergulde lijst, wintergezicht. Gesign. C.Morijier, cond.redelijk, 15x18cm.

Schilderij Jaspers
Startprijs 450 EUR

olieverf op linnen, stilleven , gesign. Henk Jaspers, geboren 1905 in Nijmegen.cond.goed, 40x60cm

H.G. Numans
Resultaat: 100 EUR

Olieverf op linnen, Stilleven, Henriette Gezina Numans, 1877-1955 Zeist, 43x56cm.

schilderij
Geen vanafprijs

Olieverf op paneel, Winterlandschap, gesign. A.Vermont, 39x23cm.

Schilderij
Geen vanafprijs

onbekend heidelandschap, olieverf op linnen,60x80cm

aquarel
Geen vanafprijs

Aquarel voorstellend een 19de eeuws Winterlandschap, onduidelijk gesigneerd. 30x20 cm.

schilderij
Startprijs 90 EUR

Olieverfschilderij op paneel, wintergezicht in vergulde lijst. Gesign. H.Hermans cond.goed, 27x18cm.

Schilderij Kross
Startprijs 250 EUR

Olieverf op linnnen , Jezus aan kruis, A. Kross, 1955. cond.goed, 60x80cm.

paneel
Geen vanafprijs

Olieverf op paneel, Boot op zee,ond. gesign., 26x15cm.

schilderij pedant
Resultaat: 140 EUR

Olieverf op papier, Pendant schilderijen van een Russische schilder.22x15cm.

Corneille 1989
Resultaat: 400 EUR

Zeefdruk Corneille 1989, voorstellend vrouw met vogel ,40x60cm.

paneel
Startprijs 140 EUR

olieverfschilderij op paneel in vergulde lijst, boerderij met rivier, gesign. v. Hatteveld cond.goed,28x22cm.

2 Noorse gravures
Resultaat: 45 EUR

twee ingekleurde prenten op papier cond.Redelijk, 15x21cm

Schilderij Evert Moll
Resultaat: 4.000 EUR

Evert Moll, olieverf op linnen, zeilschip "De Viking", haven Rotterdam,cond.Uitstekend, 100cmx70cm

Schilderij Nico Zwiers
Geen vanafprijs

Nico Zwiers, olieverf op linnen, Abstract, 40x50cm

2 prenten
Resultaat: 10 EUR

2 prenten in lijst, reproductie Sara Moon, beide 40x60cm.

ets 2x
Geen vanafprijs

Ets op papier, Nic. Nieuwenhuis,cond.goed, 18x20cm.

Schilderij Renard
Startprijs 200 EUR

gesig. Renard, olieverf op paneel, strandgezicht, cond.Goed, 18x24cm

Schilderij Koekoek
Startprijs 4.000 EUR

Olieverf op linnen, Johannes Hermanus Barend Koekoek, 1840-1912, Hilversum, voorstellend:polderlandschap

Pieneman
Startprijs 2.000 EUR

Schilderij op paneel, voorstellende strandtafereel, N. Pieneman, 1844. incl. map met fotomateriaal. 28x23,5cm.

2 Schilderijen C. van Leemputten
Resultaat: 240 EUR

Pendant Cornelis van Leemputten, olieverf op linnen, "kippen", 1841-1902,cond.Uitstekend, 19x13.5cm

schilderij
Resultaat: 25 EUR

Olieverf op linnen , voorstellend Dorpsstraatje, gesign. H.van Leeuwen, 30x40cm.

landkaart
Resultaat: 10 EUR

Litho op papier, landkaart Brabant.cond.redelijk 47x61cm.

Schilderij
Startprijs 330 EUR

Cor Noltee, aquarel op papier, haven, 1903-1967 Dordrecht, 36x18cm

Meinert Volkers
Geen vanafprijs

Meinert Volkers, penseeltekening

Schilderij Nico Zwiers
Geen vanafprijs

Nico Zwiers, olieverf op linnen, stier 35x40cm

Tekening op papier
Resultaat: 43 EUR

Tekening op papier, ond. gesign., leeuwen, cond.Goed, 65x43cm

Gravure
Resultaat: 40 EUR

Gravure, Roodenburg, stadsgezicht Amsterdam 38x54cm.

E. van der Ven
Geen vanafprijs

E. van der Ven, olieverf op linnen, bloemstilleven, 1866-1944 Laren, cond.Redelijk, 50x60cm

schilderij
Geen vanafprijs

olieverf op paneel, landschap met koeien, ond. gesig.,40x60cm.

Olieverf op paneel
Resultaat: 300 EUR

William Schutz, olieverf op paneel, zeegezicht, 1817-1888 Middelburg.cond.UItstekend,21x30cm

schilderij
Geen vanafprijs

Olieverf op linnen, bloemstilleven, ond. gesig.60x80cm.

Litho
Resultaat: 40 EUR

Litho, A.J. van 't Hoff, kraaien 48x37cm.

schilderij
Geen vanafprijs

Olieverf op linnen, boerderij met schapen, gesig. Herman v. Tongeren, 100x60cm.

Prent
Resultaat: 45 EUR

Ingelijste prent op papier, Frans Oerder, stilleven, 60x80cm.

schilderij
Geen vanafprijs

Olieverf op doek, Boerderij aan het water, ond. gesig.cond.matig, 50x70cm.