Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

01. Septemberveiling 2009

Veiling op vrijdag 25 september 2009 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij Fred Arends 1000
Schilderij Fred Arends
Startprijs 700 EUR
J. Akkeringa 1001
J. Akkeringa
Startprijs 800 EUR
Schilderij J. Remmelenkamp 1002
Schilderij J. Remmelenkamp
Startprijs 100 EUR
Schilderij J.F. Hulk 1003
Schilderij J.F. Hulk
Startprijs 1.750 EUR
Schilderij Markestein 1004
Schilderij Markestein
Startprijs 660 EUR
Verkocht
Oude landkaart 1005
Oude landkaart

Resultaat:

60 EUR

Schilderij H. Hulk 1006
Schilderij H. Hulk
Startprijs 1.000 EUR
Schilderij Brolsma 1007
Schilderij Brolsma
Startprijs 110 EUR
Aquarel James Hardy 1008
Aquarel James Hardy
Startprijs 1.250 EUR
6 etsen 1009
6 etsen
Geen vanafprijs
Schilderij A. Karssen 1010
Schilderij A. Karssen
Startprijs 660 EUR
Verkocht
tekening 1011
tekening

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Dispo 1012
Dispo

Resultaat:

75 EUR

J. du Rien 1013
J. du Rien
Startprijs 50 EUR
3 Engelse prenten 1014
3 Engelse prenten
Geen vanafprijs
Schilderij R. Deggen 1015
Schilderij R. Deggen
Geen vanafprijs
3 ingekleurde Franse modeprenten 1016
3 ingekleurde Franse modeprenten
Startprijs 125 EUR
Houtsnede 1017
Houtsnede
Geen vanafprijs
Schilderij Nico Zwiers 1018
Schilderij Nico Zwiers
Geen vanafprijs
8 etsen en prenten 1019
8 etsen en prenten
Startprijs 40 EUR
Olieverfschilderij Evert Moll 1020
Olieverfschilderij Evert Moll
Startprijs 2.200 EUR
Verkocht
schilderij 1021
schilderij

Resultaat:

75 EUR

Schilderij Evert Moll 1022
Schilderij Evert Moll
Startprijs 880 EUR
schilderij 1023
schilderij
Geen vanafprijs