Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren rammelaar
Startprijs 60 EUR

Zilveren belletjes-rammelaar met fluitje. 925/000, ca 19gr. Cond.: U

Zilveren potloodhouder
Startprijs 25 EUR

Antiek Hollands zilveren potloodhouder, 20e eeuw 830/000, ca. 16gr. Cond.: U

Zilveren gelobte schaal
Startprijs 550 EUR

Ovaal gelobte zilveren schaal eind 20e eeuw. 925/000, ca. 543gr., 8x29x21cm. Cond.: U

Collier met paard
Startprijs 625 EUR

Ketting GG 585/000 L.40 cm. hieraan een hanger voorstellend een paard. 20.4 gr.

Collier met hanger
Startprijs 350 EUR

Ketting GG 585/000 L.39 cm., waaraan een hanger GG 585/00 bezet met briljant 0.30 crt. L.3 cm., 7.3 gr.

GG Broche dia.
Startprijs 275 EUR

Broche GG 585/000 mooi opengewerkt en bezet met diamant 0.25 crt. 5.8 gr.

Art Deco broche
Startprijs 240 EUR

Art-deco staaf broche GG/WG 585/000 bezet met 7 diamanten. L 6 c gr.m., 3.5

Ring GG/WG chroomdiopsied
Startprijs 480 EUR

Ring GG/WG 585/000 bezet met 21 ovaal gefacceteerde chroomdiopsieden, 5.17 crt. in zeer mooie kleur en diamanten 0.16 crt. TW/SI, Ø53, 7.5 gr.

Brilj.designer ring
Startprijs 1.100 EUR

Designer ring WG 585/000 gedeeltelijk zwart gerodineerd,bezet met briljanten 1.50 crt.,W/SI en bruin/SI, ø55, 14.2 gr.

Smaragd brilj.ring
Startprijs 700 EUR

Ring GG 585/000 bezet met een fijne gefacceteerde smaragd en 4 gefacceteerde smaragden, saffieren,robijnen en briljanten 0.80 crt.,W/SI, ø 64, 12.2 gr.

Brilj.designer ring
Startprijs 750 EUR

Designer ring WG 585/000, deels zwart gerodineerd, bezet met briljanten ca.1.50 crt.,W/SI en bruin/SI, Ø 62,9.7 gr.s

Ring WG brilj.
Startprijs 700 EUR

Designer ring WG 585/000 gedeeltelijk zwart gerodineerd met briljanten 1.50 crt.W/SI zwart en bruin, SI, ø 55,
8.4 gr.

Klapcreolen saffier/smaragd/brilj.
Startprijs 650 EUR

Klapcreolen WG 585/000 aan een kant bezet met smaragden 0.85 crt.en briljanten, andere kant bezet met saffieren 0.83 crt. en briljanten. totaal 0.54 crt.W/SI., L.18 mm., 8.1 gr.

Ring WG
Resultaat: 400 EUR

Ring WG 750/000 bezet met briljant totaal ca. 1.0 crt. ø 52

3 Zilveren portemonnees
Resultaat: 110 EUR

3 Zilveren maliën portemonnees. 1x 900/000 Hollands 1916 gekeurd. 2x 835/000 Duits begin 20e eeuw Cond.: G-R

Zilveren hengselmand
Startprijs 1.200 EUR

Prachtige grote zilveren mand met hengsel. Ajour gezaagd met parelranden en handgegraveerd. 925/000, ca.1194gr. 9x37x27cm. Cond.: U

Silver-plated besteksetje
Resultaat: 130 EUR

Antiek silver-plated dessert bestekcassette ca. 1910. Duitsland, 24 delig, 12-persoons 22x21cm. Cond.: G

Zilveren snuifdoos
Resultaat: 90 EUR

Zeer mooi antiek bewerkte Scandinavisch zilveren snuifdoos 8,5x5x2cm. , ca. 91gr. gehalte 815/000

2 Kandelaars
Resultaat: 100 EUR

Stel Engelse kandelaars, Wallace 925/000, ca. 632gr. 8xø9,5cm. Cond.: G

Zilveren vleesvork
Startprijs 35 EUR

Antiek Hollands zilveren vleesvorkje, MT: A. Kuijlenburg Schoonhoven ca. 17gr. 15cm. Cond.: U

Vaasje
Startprijs 45 EUR

Zilveren vaasje begin 20e eeuw. 835/000, ca. 48gr. 6xø6,5cm. Cond.: G

Soepschep
Resultaat: 80 EUR

Antiek zilveren soepopdienlepel met houten steel 35cm. Cond.: G

Zilveren theeservies
Startprijs 750 EUR

4-Delig Hollands zilveren servies, handgegraveerd, in uitstekende staat. Jaarletter: F 1940, groot keur 835/000, ca. 1007gr. Cond.: U

Zilveren taartschep
Resultaat: 50 EUR

Mooie Hollands zilveren taartschep met een mooi opengezaagd handvat, 835/000, ca. 52gr. L.: 22,5cm. Cond.: U