Zilveren belletjes-rammelaar met fluitje. 925/000, ca 19gr. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren potloodhouder, 20e eeuw 830/000, ca. 16gr. Cond.: U
Ovaal gelobte zilveren schaal eind 20e eeuw. 925/000, ca. 543gr., 8x29x21cm. Cond.: U
Ketting GG 585/000 L.40 cm. hieraan een hanger voorstellend een paard. 20.4 gr.
Ketting GG 585/000 L.39 cm., waaraan een hanger GG 585/00 bezet met briljant 0.30 crt. L.3 cm., 7.3 gr.
Broche GG 585/000 mooi opengewerkt en bezet met diamant 0.25 crt. 5.8 gr.
Art-deco staaf broche GG/WG 585/000 bezet met 7 diamanten. L 6 c gr.m., 3.5
Ring GG/WG 585/000 bezet met 21 ovaal gefacceteerde chroomdiopsieden, 5.17 crt. in zeer mooie kleur en diamanten 0.16 crt. TW/SI, Ø53, 7.5 gr.
Designer ring WG 585/000 gedeeltelijk zwart gerodineerd,bezet met briljanten 1.50 crt.,W/SI en bruin/SI, ø55, 14.2 gr.
Ring GG 585/000 bezet met een fijne gefacceteerde smaragd en 4 gefacceteerde smaragden, saffieren,robijnen en briljanten 0.80 crt.,W/SI, ø 64, 12.2 gr.
Designer ring WG 585/000, deels zwart gerodineerd, bezet met briljanten ca.1.50 crt.,W/SI en bruin/SI, Ø 62,9.7 gr.s
Designer ring WG 585/000 gedeeltelijk zwart gerodineerd met briljanten 1.50 crt.W/SI zwart en bruin, SI, ø 55,
8.4 gr.
Klapcreolen WG 585/000 aan een kant bezet met smaragden 0.85 crt.en briljanten, andere kant bezet met saffieren 0.83 crt. en briljanten. totaal 0.54 crt.W/SI., L.18 mm., 8.1 gr.
3 Zilveren maliën portemonnees. 1x 900/000 Hollands 1916 gekeurd. 2x 835/000 Duits begin 20e eeuw Cond.: G-R
Prachtige grote zilveren mand met hengsel. Ajour gezaagd met parelranden en handgegraveerd. 925/000, ca.1194gr. 9x37x27cm. Cond.: U
Stel Engelse kandelaars, Wallace 925/000, ca. 632gr. 8xø9,5cm. Cond.: G
4-Delig Hollands zilveren servies, handgegraveerd, in uitstekende staat. Jaarletter: F 1940, groot keur 835/000, ca. 1007gr. Cond.: U