Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen lamp
Resultaat: 100 EUR

Antiek bronzen lamp ca. 1880 in Louis Seize stijl. Plafondlamp 38x45cm. Cond.: G

Vernikkelde godslamp
Resultaat: 100 EUR

Grote messing vernikkelde Godslamp 19e eeuw . Bijzonder mooi uitgewerkt. 75xø30cm. Cond.: G

Verzamelboek met Zwitserse munten
Resultaat: 100 EUR

Map met meer dan 200 munten uit Zwitserland waaronder zilveren 5 Franc stukken, zilveren 2 Franc stukken, zilveren 0,05 Franc stukken en vele andere munten variërend van jaartal 1880 tot 1988. Bijna a...

Danziger zuil
Resultaat: 100 EUR

Danziger barokstijl zuil ca. 1910 met divers snijwerk en wortelnoten paneel. 110x42x31cm.

Willem III Bureaustoel
Resultaat: 100 EUR

Notenhouten Willem III bureaustoel ca. 1860 met in de rug divers snijwerk. Geheel met gezwarte omrandingen en bekleed met panterprint 80x65x50cm. Cond.: G

Mahonie kastje
Resultaat: 100 EUR

Mahoniehouten biedermeier penantenkastje ca. 1860 met geaccoleerde deuren en 1 lade. Mist 1 deurlijst 95x104x45cm. Cond.: R

Willem III eettafel
Resultaat: 100 EUR

Antiek notenhouten fineer Hollandse Willem III eettafel met uitgewerkte voet, 4-poots 19e eeuw 69x113x90cm. Cond.: G

Salontafel
Resultaat: 100 EUR

Grote mahoniehouten salontafel in Engelse stijl met 4 lades. Afgewerkt met koper in zeer goede staat 54xø127cm. Cond.: G

6 Eetkamerstoelen
Resultaat: 100 EUR

6 Moderne eetkamerstoelen met riet en stof bekleed (klassieke stijl) Louis Quinze 20e eeuw in zeer goede staat 95x52x52cm. Cond.: G

Mahonie wandtafel
Resultaat: 100 EUR

Engelse mahoniehouten gefineerde wandtafel 19e eeuw ingelegd met band. Gebogen front, taps toelopende poten. In zeer goede staat 71x56x105cm. Cond.: G

Tafeltje met brons
Resultaat: 100 EUR

Frans bijzettafeltje met diverse houtsoorten ingelegd in bloemmotief midden 20e eeuw. geheel afgezet met bronzen applicaten en hekje. Tafeltje heeft 1 lade 75x47x34cm. Cond.: G

Theekastje
Resultaat: 100 EUR

Eikenhouten theekastje 1e helft 20e eeuw met Queen-Anne poten en rondom geslepen glas 82x85x37cm. Cond.: G

Bronzen uil
Resultaat: 100 EUR

Bronzen Art Deco uil, gesigneerd Altdorp 21e eeuw. Geheel staand op een zwart geaderde marmeren sokkel 33x10x10cm. Cond.: G

Gebakbord
Resultaat: 100 EUR

Doorbroken Meissen gebakbord "streublümchen" 4xø28cm. Cond.: U

Imari schotel
Resultaat: 100 EUR

Chinees Fam. Rose bord gedecoreerd met bloemen en palm. Haarschuertje in de rand ø22cm.

Imari bordje
Resultaat: 100 EUR

Chinees Fam Rose bord 18e eeuw beschilderd met palmen en bloemen. Haarscheur in de bodem, minimale schilfers ø22cm.

2 Lladro figuren
Resultaat: 100 EUR

Twee Lladro porseleinen figuren (Spanje). 1x Meisje met hoed "Daisa 1978 S011 C-25 MY". 1x Meisje met hoed op de rug "Daisa 1978 S006 A-23 F". 24-26 cm. Beide in originele doos Cond.: U

2 Lladro figuren
Resultaat: 100 EUR

Twee Lladro porseleinen figuren (Spanje). 1x Dame in roze jurk "Daisa 1979 8-7 NO". 1x Meisje met hond "A982 B-8N". 21-31cm. Cond.: U

4 Japanse bordjes ca. 1900
Resultaat: 100 EUR

Vier antieke Japanse porseleinen borden ca. 1900. Groen decor met bloemen, paradijsvogels en vlinders ø22cm. Cond.: G

Quang Ci kom, 18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Chinese blauwe kom 18e eeuw Quang Ci. Kom is 12-hoekig en heeft 6 verschillende landschapsdecors. Kom heeft 1 klein haarscheurtje en diverse chips aan de rand. 8,5xø17,5cm.

Dekselpot
Resultaat: 100 EUR

Grote Chinese dekselvaas 19e eeuw met diverse vogels gedecoreerd. Deksel gedecoreerd met een dame. Deksel en vaas zijn wel uit dezelfde periode maar niet origineel bij elkaar horend. Dekselknop met ch...

Tegel, Zeewezen
Resultaat: 100 EUR

Kobalt blauwe tegel 17e eeuw met afbeelding van een zeewezen ca. 1670 Cond.: G

3-Delig kaststel
Resultaat: 100 EUR

3-Delig Delfts bont kaststel ca. 1970. Handbeschilderd met bloemen. Bestaat uit twee knobbelvazen H.: 27cm. en 1 grote dekselvaas 32x16cm. Cond.: G

2 Kopjes, Meissen
Resultaat: 100 EUR

Twee zeldzame Meissen porseleinen kopjes ca. 1900 Duitsland. Achtkantig met decor van bloemen en insecten. Randbeschadiging 6x7,5cm. Cond.: R

Koffieservies, 6 pers.
Resultaat: 100 EUR

Koffieservies voor 6 personen,waarschijnlijk Frankrijk, eind 19e eeuw, met zuid-europese beschildering met goudkleur. Koffiekan H.23 cm., melkkan,suikerpot, 6 kop en schotels H.7 cm. Deels zeer licht ...

Porseleinen beeld
Resultaat: 100 EUR

Porseleinen buste 2de helft 20e eeuw, modelnummer 373, wit H. 24 cm.

Groot imari bord
Resultaat: 100 EUR

Groot Japans imari bord 19e eeuw, polychroom beschilderd met bloemen ø41cm.

Kapitale imari schotel
Resultaat: 100 EUR

Kapitale imarischotel, eind 19e eeuw, polychroom beschilderd

Zilveren snuifdoos
Resultaat: 90 EUR

Zeer mooi antiek bewerkte Scandinavisch zilveren snuifdoos 8,5x5x2cm. , ca. 91gr. gehalte 815/000

Zilveren sauslepel
Resultaat: 90 EUR

Antiek Hollands zilveren specerijenlepeltje, MT: JV, Jan van der Velden Amsterdam, ca. 1840, 835/000, ca. 7gr. 10cm.

2 Zilveren schaaltjes
Resultaat: 90 EUR

Twee Amerikaans zilveren schaaltjes Georg Jensen 925/000 ca. 68gr. 10x7cm. Cond.: G

6 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 90 EUR

Zes zilveren vergulde Deense geëmailleerde lepeltjes in origineel etui 925/000 Cond.: U

Schilderij, botter op zee
Resultaat: 90 EUR

Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, zeegezicht met zeilboot 50x70cm. Cond.: G

J. Th. Unger, landschap
Resultaat: 90 EUR

J. Th. Unger ca. 1930, olieverf op linnen, landschap met knotwilgen en boerderij 50x70cm. Cond.: G

Plafondlamp
Resultaat: 90 EUR

Antieke plafondlamp ca. 1900 met cameo-glazen kappen 25ø60cm. Cond.: G

Hostiehouder
Resultaat: 90 EUR

Antiek verguld zilveren hostiedoosje ca. 47gr. 2xø4,5cm. Cond.: U

2 Cloisonne vaasjes
Resultaat: 90 EUR

2 Cloisonne kraagvaasjes midden 20e eeuw. Ingelegd met bloemen en vogels 26xø14cm. Cond.: G

Thee-cassette
Resultaat: 90 EUR

Decoratieve Engelse theeset ca. 1900, staand op vier kogelvoetjes. Deksel gegraveerd met bloemmotieven. Interieur met 2 kopjes en 2 doosjes. Inclusief sleutel 61x27x13,5cm.

12 Dinky Toys
Resultaat: 90 EUR

12 Dinky Toys. 1x "Dodge". 1x "Ford Transit", 1x "Ferret Scout Car", 1x "Lotus F1", 1x Nr. 693 "Howitzer", 1x Nr. 674 "Austin Champ", 1x Nr. 670 "Armoured Car", 1x Nr. 641 "Army 1 ton cargo truck", 1...

Schwarzwalder rozenklokje
Resultaat: 90 EUR

Antieke Schwarzwalder rozenklok met bel 19e eeuw, Duitsland. In goede staat 21x14x10cm. Cond.: G

Eiken hangoortafel
Resultaat: 90 EUR

Antieke eiken Engelse hangoortafel ca. 1910 in goede staat met getorste poten 73x106x48cm. Cond.: G

Armstoeltje
Resultaat: 90 EUR

Moderne armleunstoel (klassiek) van notengekleurd beukenhout, recent opnieuw gestoffeerd met mooie blauw stoffering en afgewerkt met koperen nagels. Engelse stijl 20e eeuw 81x70x60cm. Cond.: U

Grenen 3-ladencommode
Resultaat: 90 EUR

Antieke grenen commode, Duitsland Grunderzeit ca. 1900 met 3 lades en origineel beslag 80x110x53cm. Cond.: G

Stoeltje
Resultaat: 90 EUR

Bijzonder Indonesisch Jattie houten schaarstoel ca. 1940. De rugleuning is compleet uitgwerkt en er zitten 2 paradijsvogels met trotse staart in verwerkt. Armleuningen uitlopend in 2 beestenkopjes met...

Bronzen uil
Resultaat: 90 EUR

Bronzen Art Deco uil, gesigneerd Altdorp 21e eeuw. Geheel staand op een zwart geaderde marmeren sokkel 33x10x10cm. Cond.: G

Bronzen staande naakte dame
Resultaat: 90 EUR

Bronzen erotisch beeld 21e eeuw. Voorstellend een naakte jongedame staand op rotsen. Geheel op ronde zwarte marmeren sokkel. 26,5xø13cm. Cond.: G

2 Japanse borden
Resultaat: 90 EUR

Twee Japanse borden eind 19e eeuw, voorstellend figuren en huis. Beide borden zijn linksboven gelijmd ø30cm. em ø31cm. Cond.: R

3 Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Drie Chinees porseleinen borden 18e eeuw Chieng Lung. Decor blauw-wit met bloemen. Haarscheuren en lichte randschade ø23cm. Cond.: G

2 Porseleinen beelden
Resultaat: 90 EUR

2 Porseleinen beeldjes van draaiorgelfiguren , Dresden, midden 20e eeuw,14,5xø6cm. en 15xø6cm.

Zilveren pillendoosje
Resultaat: 85 EUR

Antiek Hollands zilveren pillendoosje met scharnierdeksel ca. 10gr. 0,8x2,8x2,2cm. Cond.: G

Jan Herman Coster, visser
Resultaat: 85 EUR

Jan Herman Coster (Almelo 1846 - Apeldoorn 1960), olieverf op linnen, visser aan het water 24x32cm. Cond.: G

Engelse pubklok
Resultaat: 85 EUR

Antieke Engelse pubklok met slinger in de kast ca. 1920. Beukenhouten kast en metalen wijzerplaat 14xø42cm. Cond.: G

Speeltafel
Resultaat: 85 EUR

Mahoniehouten Louis Philippe bridgetafel ca. 1860-1870. Blad is opklapbaar en ingelegd met groen vilt. geheel met gebogen poten 67x43x85cm. Cond.: G

2x Antoinette Ruiter
Resultaat: 85 EUR

2x Antoinette Ruiter bronzen beeld. 1x Twentse vrouw met wastobbe, 1x Twentse vrouw met karnton 10,5-11cm. Cond.: U

37-Delig Hutschenreuther
Resultaat: 85 EUR

37-Delig porseleinen Hutschenreuter koffieservies 20e eeuw. Dresden (Duitsland) met bloemdecor. 1 Bordje met chip Cond.: G

Vaas Delft, dekselvaas
Resultaat: 85 EUR

Grote porseleinen dekselvaas Delfts bont met leeuw op het deksel 20e eeuw. Bloemenmotief Holland "625 - 4 O.D.", chip van de kraag af 54x30x30cm. Cond.: G

Vaas Delft
Resultaat: 85 EUR

Grote porseleinen Delftbonte knobbelvaas met bloemmotief 20e eeuw "Holland 040 4 O.D." 50xø22cm. Cond.: G

Copier vaas
Resultaat: 85 EUR

Grote Copier vaas (Andries Dirk) 1958 Serica. Mondgeblazen gemerkt CB. 40xø24cm. Cond.: G

Gendie vaas, 16e eeuw
Resultaat: 85 EUR

Chinese gendie vaas (waarschijnlijk 16e eeuw) handbeschilderd met landschapsdecor. Rand mist een hoekje en heeft 1 haarscheurtje 18,5xø12,5cm.

2 Imari dekselvazen
Resultaat: 85 EUR

Twee Balustervormige imari dekselvazen 19e eeuw, gedecoreerd met bloemdecor en aan beide kanten gevogelte. 1 Vaas en deksel puntgaaf. 1 Vaas met lichte haarscheur. 1 Deksel gelijmd.

3 Rosenthal borden
Resultaat: 85 EUR

Drie Rosenthal porseleinen sierborden Duitsland. Ontwerp: Björn Wiinblad Studio-Line, 1001 nacht met gouddecor 20e eeuw 2xø33cm en 32x24,5cm. Cond.: U

Soepschep
Resultaat: 80 EUR

Antiek zilveren soepopdienlepel met houten steel 35cm. Cond.: G

10 Zilveren ringen
Resultaat: 80 EUR

10 Zilveren ringen, ca.80 gr.

10 Zilveren ringen
Resultaat: 80 EUR

10 Zilveren ringen, ca.60 gr.

3 Zilveren fotolijstjes
Resultaat: 80 EUR

Drie zilveren miniatuur fotolijstjes. 925/000, ca. 38gr. 2,5x4,5cm. Cond.: U

Jugendstil taartschep
Resultaat: 80 EUR

Zware zilveren Jugendstil taartschep voorzien van handgravure 800/000 ca. 154gr. 30cm. Cond.: U

Zilveren schaaltje
Resultaat: 80 EUR

Opengewerkt presenteer schaaltje,Duitsland 1e helft 20e eeuw, MZ zilver 800/000, binnenkant met 3 engeltjes buitenrand opengewerkt met bloemmotief. 17 x 13 cm., ca. 113 gr.

2 Zilveren schaaltjes
Resultaat: 80 EUR

2 Opengewerkte presenteer schaaltjes, Duitsland 1e helft 20e eeuw, meesterteken silber 800/000 en 835/000, binnenkant 1 met engeltjes andere met bloemmotief. rand opengewerkt. 12 x 10 cm. en 12 x 9 c...

J. Evans, strandgezicht
Resultaat: 80 EUR

J. Evans ,20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G

Lorjee, watermolen
Resultaat: 80 EUR

J. Lorje 79, olieverf op paneel, de watermolen van Haaksbergen 68x51cm. Cond.: G

Toren bij een ophaalbrug
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, kasteel met ophaalbrug 50x40cm. Cond.: G

Strandgezicht
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd 21e eeuw, olieverf op linnen, strandgezicht met figuren 50x60cm. Cond.: G

B. Kusecki '85, rabbijn
Resultaat: 80 EUR

B. Kusecki '85, olieverf op paneel, rabbijn 16x24cm. Cond.: U

Tinnen kan, Jugendstil
Resultaat: 80 EUR

Antieke Duitse Jugendstil tinnen snavelkan met jachtvoorstelling. Auerhaan op het deksel ca. 1900. "Imperial Zinn B en G" 38x22xø15cm. Cond.: G

Kruidenkastje
Resultaat: 80 EUR

Bijzonder kruidenkastje gemaakt door Societe Ceramique Maastricht Holland (Art Deco) in zeer goede staat 54x38x16cm. Cond.: G

2 Messing wandlampen
Resultaat: 80 EUR

Twee grote messing wandlampen, handgedreven 20e eeuw met drie kaarshouders (Holland) 76x40x22cm. Cond.: G

Bronzen wandlamp
Resultaat: 80 EUR

Grote antieke bronzen wandlamp Louis Seize stijl ca. 1900 (zwaar uitgevoerd) 47x35x21cm. Cond.: U

Zilverkleurige fotolijst
Resultaat: 80 EUR

Grote fotolijst, zilver, met rozenmotief 20e eeuw 30x16cm. Cond.: G

Dubbelloops pistool voorlader
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuws dubbelloops damespistool (voorlader), aan de zijkant geëtst. 1 Haan is gebroken L.: 18cm.

Sterrenkijker
Resultaat: 80 EUR

Grote Polarex sterrenkijker in twee dozen met standaard 20e eeuw. Weinig gebruikt 120xø8cm. Cond.: U

25 Dollar Jamaica, Prince Charles
Resultaat: 80 EUR

25 Dollar van zilver (925/000 136,2gr.) ter gelegenheid van "The 10th anniversary of investiture of Prince Charles.". Alles in proof conditie met originele doos en certificaten. Cond.: Proof

25 Dollar Jamaica 1978, Proof
Resultaat: 80 EUR

25 Dollar van zilver (925/000 136,2gr.) ter gelegenheid van "25th anniversary of the Coronation Elizabeth II.". Alles in proof conditie met originele doos en certificaten. Cond.: Proof

Biedermeier penantkastje
Resultaat: 80 EUR

Mahoniehouten biedermeier penantenkastje ca. 1860 met geaccoleerde deuren en 1 gebogen lade 101x104x45cm. Cond.: R

Eiken penantkastje
Resultaat: 80 EUR

Antiek massief eiken penantkastje ca. 1890 op bolpoten in zeer goede staat. vermoedelijk Duitsland 85x51x110cm. Cond.: G

Mahoniehouten spiegel
Resultaat: 80 EUR

Grote antieke mahoniehouten spiegel met facetgeslepen glas ca. 1920 101x78cm. Cond.: G

Boedha, brons
Resultaat: 80 EUR

Antieke bronzen zittende boedha (19e eeuw of ouder) 17x12,5x6cm. Cond.: G

2 Imari dekselvazen
Resultaat: 80 EUR

Twee imari dekselvazen met bronzen voet en houders in de vaas voor wierook 19e eeuw. Deksels zijn vakkundig gerestaureerd 23xø12cm. Cond.: R

Satsuma vaas
Resultaat: 80 EUR

Monumentale Satsuma vaas met bladgoud, tempelleeuwen en figuren. 20e Eeuw Japans 47x34x25cm. Cond.: G

Ivoren boedha
Resultaat: 80 EUR

Antiek ivoren boedha figuur op houten sokkel ca. 1930 (Azië) 6,5x5x2cm.

2 Chinese schotels
Resultaat: 80 EUR

Twee Chinese borden 18e eeuw met landschapsdecor ø22cm. Cond.: U

2 Imari kopjes, 18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke Chinees imari kop (4xø7,5cm.) en schotels (ø11cm.) 18e eeuw. Decor met goud en bloemen. Cond.: G

Delfts bonte koe
Resultaat: 80 EUR

Antiek keramische Delfts-bonte koe 18e-19e eeuw, gemerkt (waarschijnlijk de Klaauw), licht beschadiging 9,5x13,5x6,5cm. Cond.: G

Delfts bonte koe
Resultaat: 80 EUR

Antieke Delfts bonte koe 18e eeuw Holland, hoorn gelijmd 10,5x14x7cm. Cond.: G

Kristallen gemberpot
Resultaat: 80 EUR

Antieke kristallen gember dekselpot 19e eeuw Holland. Ruitvormig slijpsel, licht beschadigd 25xø17cm. Cond.: R

Arita bord
Resultaat: 80 EUR

Grote Chinese schotel 18e eeuw compleet handbeschilderd met landschapsdecor en 2 insecten. Bord heeft lichte randschade en 1 haarscheurtje, verder goed 6,5xø28cm. Cond.: G

40 Delen Limoges
Resultaat: 80 EUR

40 Delen Limoges porselein met diverse voorstellingen. Goud met briek-rood decor 20e eeuw. Miniatuur, 1 bordje beschadigd Cond.: G