Antiek bronzen lamp ca. 1880 in Louis Seize stijl. Plafondlamp 38x45cm. Cond.: G
Grote messing vernikkelde Godslamp 19e eeuw . Bijzonder mooi uitgewerkt. 75xø30cm. Cond.: G
Map met meer dan 200 munten uit Zwitserland waaronder zilveren 5 Franc stukken, zilveren 2 Franc stukken, zilveren 0,05 Franc stukken en vele andere munten variërend van jaartal 1880 tot 1988. Bijna a...
Danziger barokstijl zuil ca. 1910 met divers snijwerk en wortelnoten paneel. 110x42x31cm.
Notenhouten Willem III bureaustoel ca. 1860 met in de rug divers snijwerk. Geheel met gezwarte omrandingen en bekleed met panterprint 80x65x50cm. Cond.: G
Mahoniehouten biedermeier penantenkastje ca. 1860 met geaccoleerde deuren en 1 lade. Mist 1 deurlijst 95x104x45cm. Cond.: R
Antiek notenhouten fineer Hollandse Willem III eettafel met uitgewerkte voet, 4-poots 19e eeuw 69x113x90cm. Cond.: G
Grote mahoniehouten salontafel in Engelse stijl met 4 lades. Afgewerkt met koper in zeer goede staat 54xø127cm. Cond.: G
6 Moderne eetkamerstoelen met riet en stof bekleed (klassieke stijl) Louis Quinze 20e eeuw in zeer goede staat 95x52x52cm. Cond.: G
Engelse mahoniehouten gefineerde wandtafel 19e eeuw ingelegd met band. Gebogen front, taps toelopende poten. In zeer goede staat 71x56x105cm. Cond.: G
Frans bijzettafeltje met diverse houtsoorten ingelegd in bloemmotief midden 20e eeuw. geheel afgezet met bronzen applicaten en hekje. Tafeltje heeft 1 lade 75x47x34cm. Cond.: G
Eikenhouten theekastje 1e helft 20e eeuw met Queen-Anne poten en rondom geslepen glas 82x85x37cm. Cond.: G
Bronzen Art Deco uil, gesigneerd Altdorp 21e eeuw. Geheel staand op een zwart geaderde marmeren sokkel 33x10x10cm. Cond.: G
Chinees Fam. Rose bord gedecoreerd met bloemen en palm. Haarschuertje in de rand ø22cm.
Chinees Fam Rose bord 18e eeuw beschilderd met palmen en bloemen. Haarscheur in de bodem, minimale schilfers ø22cm.
Twee Lladro porseleinen figuren (Spanje). 1x Meisje met hoed "Daisa 1978 S011 C-25 MY". 1x Meisje met hoed op de rug "Daisa 1978 S006 A-23 F". 24-26 cm. Beide in originele doos Cond.: U
Twee Lladro porseleinen figuren (Spanje). 1x Dame in roze jurk "Daisa 1979 8-7 NO". 1x Meisje met hond "A982 B-8N". 21-31cm. Cond.: U
Vier antieke Japanse porseleinen borden ca. 1900. Groen decor met bloemen, paradijsvogels en vlinders ø22cm. Cond.: G
Chinese blauwe kom 18e eeuw Quang Ci. Kom is 12-hoekig en heeft 6 verschillende landschapsdecors. Kom heeft 1 klein haarscheurtje en diverse chips aan de rand. 8,5xø17,5cm.
Grote Chinese dekselvaas 19e eeuw met diverse vogels gedecoreerd. Deksel gedecoreerd met een dame. Deksel en vaas zijn wel uit dezelfde periode maar niet origineel bij elkaar horend. Dekselknop met ch...
Kobalt blauwe tegel 17e eeuw met afbeelding van een zeewezen ca. 1670 Cond.: G
3-Delig Delfts bont kaststel ca. 1970. Handbeschilderd met bloemen. Bestaat uit twee knobbelvazen H.: 27cm. en 1 grote dekselvaas 32x16cm. Cond.: G
Twee zeldzame Meissen porseleinen kopjes ca. 1900 Duitsland. Achtkantig met decor van bloemen en insecten. Randbeschadiging 6x7,5cm. Cond.: R
Koffieservies voor 6 personen,waarschijnlijk Frankrijk, eind 19e eeuw, met zuid-europese beschildering met goudkleur. Koffiekan H.23 cm., melkkan,suikerpot, 6 kop en schotels H.7 cm. Deels zeer licht ...
Porseleinen buste 2de helft 20e eeuw, modelnummer 373, wit H. 24 cm.
Groot Japans imari bord 19e eeuw, polychroom beschilderd met bloemen ø41cm.
Kapitale imarischotel, eind 19e eeuw, polychroom beschilderd
Zeer mooi antiek bewerkte Scandinavisch zilveren snuifdoos 8,5x5x2cm. , ca. 91gr. gehalte 815/000
Antiek Hollands zilveren specerijenlepeltje, MT: JV, Jan van der Velden Amsterdam, ca. 1840, 835/000, ca. 7gr. 10cm.
Twee Amerikaans zilveren schaaltjes Georg Jensen 925/000 ca. 68gr. 10x7cm. Cond.: G
Zes zilveren vergulde Deense geëmailleerde lepeltjes in origineel etui 925/000 Cond.: U
Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, zeegezicht met zeilboot 50x70cm. Cond.: G
J. Th. Unger ca. 1930, olieverf op linnen, landschap met knotwilgen en boerderij 50x70cm. Cond.: G
Antieke plafondlamp ca. 1900 met cameo-glazen kappen 25ø60cm. Cond.: G
2 Cloisonne kraagvaasjes midden 20e eeuw. Ingelegd met bloemen en vogels 26xø14cm. Cond.: G
Decoratieve Engelse theeset ca. 1900, staand op vier kogelvoetjes. Deksel gegraveerd met bloemmotieven. Interieur met 2 kopjes en 2 doosjes. Inclusief sleutel 61x27x13,5cm.
12 Dinky Toys. 1x "Dodge". 1x "Ford Transit", 1x "Ferret Scout Car", 1x "Lotus F1", 1x Nr. 693 "Howitzer", 1x Nr. 674 "Austin Champ", 1x Nr. 670 "Armoured Car", 1x Nr. 641 "Army 1 ton cargo truck", 1...
Antieke Schwarzwalder rozenklok met bel 19e eeuw, Duitsland. In goede staat 21x14x10cm. Cond.: G
Antieke eiken Engelse hangoortafel ca. 1910 in goede staat met getorste poten 73x106x48cm. Cond.: G
Moderne armleunstoel (klassiek) van notengekleurd beukenhout, recent opnieuw gestoffeerd met mooie blauw stoffering en afgewerkt met koperen nagels. Engelse stijl 20e eeuw 81x70x60cm. Cond.: U
Antieke grenen commode, Duitsland Grunderzeit ca. 1900 met 3 lades en origineel beslag 80x110x53cm. Cond.: G
Bijzonder Indonesisch Jattie houten schaarstoel ca. 1940. De rugleuning is compleet uitgwerkt en er zitten 2 paradijsvogels met trotse staart in verwerkt. Armleuningen uitlopend in 2 beestenkopjes met...
Bronzen Art Deco uil, gesigneerd Altdorp 21e eeuw. Geheel staand op een zwart geaderde marmeren sokkel 33x10x10cm. Cond.: G
Bronzen erotisch beeld 21e eeuw. Voorstellend een naakte jongedame staand op rotsen. Geheel op ronde zwarte marmeren sokkel. 26,5xø13cm. Cond.: G
Twee Japanse borden eind 19e eeuw, voorstellend figuren en huis. Beide borden zijn linksboven gelijmd ø30cm. em ø31cm. Cond.: R
Drie Chinees porseleinen borden 18e eeuw Chieng Lung. Decor blauw-wit met bloemen. Haarscheuren en lichte randschade ø23cm. Cond.: G
2 Porseleinen beeldjes van draaiorgelfiguren , Dresden, midden 20e eeuw,14,5xø6cm. en 15xø6cm.
Antiek Hollands zilveren pillendoosje met scharnierdeksel ca. 10gr. 0,8x2,8x2,2cm. Cond.: G
Jan Herman Coster (Almelo 1846 - Apeldoorn 1960), olieverf op linnen, visser aan het water 24x32cm. Cond.: G
Antieke Engelse pubklok met slinger in de kast ca. 1920. Beukenhouten kast en metalen wijzerplaat 14xø42cm. Cond.: G
Mahoniehouten Louis Philippe bridgetafel ca. 1860-1870. Blad is opklapbaar en ingelegd met groen vilt. geheel met gebogen poten 67x43x85cm. Cond.: G
2x Antoinette Ruiter bronzen beeld. 1x Twentse vrouw met wastobbe, 1x Twentse vrouw met karnton 10,5-11cm. Cond.: U
37-Delig porseleinen Hutschenreuter koffieservies 20e eeuw. Dresden (Duitsland) met bloemdecor. 1 Bordje met chip Cond.: G
Grote porseleinen dekselvaas Delfts bont met leeuw op het deksel 20e eeuw. Bloemenmotief Holland "625 - 4 O.D.", chip van de kraag af 54x30x30cm. Cond.: G
Grote porseleinen Delftbonte knobbelvaas met bloemmotief 20e eeuw "Holland 040 4 O.D." 50xø22cm. Cond.: G
Grote Copier vaas (Andries Dirk) 1958 Serica. Mondgeblazen gemerkt CB. 40xø24cm. Cond.: G
Chinese gendie vaas (waarschijnlijk 16e eeuw) handbeschilderd met landschapsdecor. Rand mist een hoekje en heeft 1 haarscheurtje 18,5xø12,5cm.
Twee Balustervormige imari dekselvazen 19e eeuw, gedecoreerd met bloemdecor en aan beide kanten gevogelte. 1 Vaas en deksel puntgaaf. 1 Vaas met lichte haarscheur. 1 Deksel gelijmd.
Drie Rosenthal porseleinen sierborden Duitsland. Ontwerp: Björn Wiinblad Studio-Line, 1001 nacht met gouddecor 20e eeuw 2xø33cm en 32x24,5cm. Cond.: U
Drie zilveren miniatuur fotolijstjes. 925/000, ca. 38gr. 2,5x4,5cm. Cond.: U
Zware zilveren Jugendstil taartschep voorzien van handgravure 800/000 ca. 154gr. 30cm. Cond.: U
Opengewerkt presenteer schaaltje,Duitsland 1e helft 20e eeuw, MZ zilver 800/000, binnenkant met 3 engeltjes buitenrand opengewerkt met bloemmotief. 17 x 13 cm., ca. 113 gr.
2 Opengewerkte presenteer schaaltjes, Duitsland 1e helft 20e eeuw, meesterteken silber 800/000 en 835/000, binnenkant 1 met engeltjes andere met bloemmotief. rand opengewerkt. 12 x 10 cm. en 12 x 9 c...
J. Evans ,20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G
J. Lorje 79, olieverf op paneel, de watermolen van Haaksbergen 68x51cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, kasteel met ophaalbrug 50x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 21e eeuw, olieverf op linnen, strandgezicht met figuren 50x60cm. Cond.: G
B. Kusecki '85, olieverf op paneel, rabbijn 16x24cm. Cond.: U
Antieke Duitse Jugendstil tinnen snavelkan met jachtvoorstelling. Auerhaan op het deksel ca. 1900. "Imperial Zinn B en G" 38x22xø15cm. Cond.: G
Bijzonder kruidenkastje gemaakt door Societe Ceramique Maastricht Holland (Art Deco) in zeer goede staat 54x38x16cm. Cond.: G
Twee grote messing wandlampen, handgedreven 20e eeuw met drie kaarshouders (Holland) 76x40x22cm. Cond.: G
Grote antieke bronzen wandlamp Louis Seize stijl ca. 1900 (zwaar uitgevoerd) 47x35x21cm. Cond.: U
Grote fotolijst, zilver, met rozenmotief 20e eeuw 30x16cm. Cond.: G
19e Eeuws dubbelloops damespistool (voorlader), aan de zijkant geëtst. 1 Haan is gebroken L.: 18cm.
Grote Polarex sterrenkijker in twee dozen met standaard 20e eeuw. Weinig gebruikt 120xø8cm. Cond.: U
25 Dollar van zilver (925/000 136,2gr.) ter gelegenheid van "The 10th anniversary of investiture of Prince Charles.". Alles in proof conditie met originele doos en certificaten. Cond.: Proof
25 Dollar van zilver (925/000 136,2gr.) ter gelegenheid van "25th anniversary of the Coronation Elizabeth II.". Alles in proof conditie met originele doos en certificaten. Cond.: Proof
Mahoniehouten biedermeier penantenkastje ca. 1860 met geaccoleerde deuren en 1 gebogen lade 101x104x45cm. Cond.: R
Antiek massief eiken penantkastje ca. 1890 op bolpoten in zeer goede staat. vermoedelijk Duitsland 85x51x110cm. Cond.: G
Grote antieke mahoniehouten spiegel met facetgeslepen glas ca. 1920 101x78cm. Cond.: G
Antieke bronzen zittende boedha (19e eeuw of ouder) 17x12,5x6cm. Cond.: G
Twee imari dekselvazen met bronzen voet en houders in de vaas voor wierook 19e eeuw. Deksels zijn vakkundig gerestaureerd 23xø12cm. Cond.: R
Monumentale Satsuma vaas met bladgoud, tempelleeuwen en figuren. 20e Eeuw Japans 47x34x25cm. Cond.: G
Antiek ivoren boedha figuur op houten sokkel ca. 1930 (Azië) 6,5x5x2cm.
Twee Chinese borden 18e eeuw met landschapsdecor ø22cm. Cond.: U
Twee antieke Chinees imari kop (4xø7,5cm.) en schotels (ø11cm.) 18e eeuw. Decor met goud en bloemen. Cond.: G
Antiek keramische Delfts-bonte koe 18e-19e eeuw, gemerkt (waarschijnlijk de Klaauw), licht beschadiging 9,5x13,5x6,5cm. Cond.: G
Antieke Delfts bonte koe 18e eeuw Holland, hoorn gelijmd 10,5x14x7cm. Cond.: G
Antieke kristallen gember dekselpot 19e eeuw Holland. Ruitvormig slijpsel, licht beschadigd 25xø17cm. Cond.: R
Grote Chinese schotel 18e eeuw compleet handbeschilderd met landschapsdecor en 2 insecten. Bord heeft lichte randschade en 1 haarscheurtje, verder goed 6,5xø28cm. Cond.: G
40 Delen Limoges porselein met diverse voorstellingen. Goud met briek-rood decor 20e eeuw. Miniatuur, 1 bordje beschadigd Cond.: G