Bijbel,met diverse etsen. "De Gansche Heilige Schrift",zijkanten verguld. Met zilveren sloten.
Rhodoniet collier,L 42cm., met vlinderslot en 53 GG 585/000 tussenbolletjes.
Collier gemaakt van goudsteen en parelmoer, 12 GG 585/000 tussenbolletjes en GG 585/000 bolsluiting , waaraan eenGG 585/000 hanger bezet met diamant..L 42cm.
Collier van calciet,maansteen en gesneden been, 20 GG 585/000 tussenbolletjes en sluiting GG 585/000, L 41-45 cm. waaraan een hanger
Facet geslepen amethist collier,met 750/000 WG bolslot, en hanger bezet met briljant. L.41 cm.
Ring WG 585/000 in S -vorm, bezet met een briljantje. Ø50, 2.2 gr.
Rozetring WG 585/000 bezet met briljant 0.84 crt. ø 52, 3.4 gr.
Solitair ring WG 585/000 bezet met een briljant 0.10 crt.,ø53, 2.2 gr.
Solitairring GG 585/000 bezet met een briljant 0.18 crt.(Engelse zetting), ø55, 4.2 gr.
Mooi bewerkt zilveren ei op voet, eind 20e eeuw. 925/000, ca. 262gr., 9xø5cm. Cond.: U
Antiek Hollandse coupe (10xø13cm.) met zilveren voet (iets beschadigd). Met antiek Hollands zilveren suikerschepje (12cm. 11gr.) met getorste steel en zeer mooi uitgezaagd handvat. 835/000 Cond.: G
Parfum flacon met gouden dop.Dopje is beschadigd. (binnenstopje zit erbij) H. 12 cm.
Engels zilveren bouilloir op 4 klauwpoten met mooi ingelegd vast hengsel. Prachtig stuk 925/000, ca. 1640gr. 33x23x15cm.
4-Delig antiek Hollands zilveren theeservies bestaande uit; trekpotje, suikercoupe, melkkannetje en lepelvaasje. Jaarletter B. 1886 v. Kempen. 835/000,ca. 740gr. Cond.: G
Antiek Hollands kristallen bonbonniere met zilveren voet en hengsel (iets beschadigd). Zeer mooi gegraveerde voet 835/000 17xø18,5cm. Cond.: G
Bijzonder mooi zilveren schaaltje op pootjes. De bovenzijde voorzien van florale motieven. 800/000, ca. 67gr. ø11cm. Cond.: U
Prachtige antieke zilveren suikerstrooilepel 1892. MT: Daniël v. Outhorst Amsterdam. 835/000 ca. 83gr. 22cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren tafelbel, MT: Lang & Koops Rotterdam 1850. 835/000 ca. 200gr. 18xø9cm. Cond.: G
Ovaal zilveren bonbonschaal met blauw glazen inzetbak, jaarletter T 1929. 835/000 7,5x19x13cm. Cond.: R
Leuke bewerkte bonbonniere van persglas met antiek zilveren beugel (19e eeuws). 835/000 10,5x20x16,5cm. Cond.: U
Ronde zilveren bonbonschaal met blauw glazen inzetbak eind 20e eeuw. 835/000 8,5xø15,5cm. Cond.: G
Keerbare ring GG 750/000, ene zijde bezet met briljant 0.55 crt., andere zijde saffier 0.35 crt.,ø54
Keerbare ring GG 750/000, een zijde briljant en saffier 0.6 crt. andere zijde briljant en smaragd 0.6 crt.
Totaal brljant 0.6 crt., ø50
Keerbare ring GG 750/000, een zijde met tanzaniet 0.56 crt,en briljant, andere zijde roze saffier 0.51 crt. en briljant.Totaal 0.46 crt.ø51
Keerbare ring WG 750/000 een zijde saffier 0.87 crt. en briljant, andere zijde robijn 1.12 crt. en briljant. Totaal briljant 0.3 crt. ø56
Klipoorstekers WG 750/000 bezet met 58 briljanten ,5.0 crt.TW/VSI, L 345 mm.,14.7 gr.
Ring GG/WG 560/000 bezet met een fijne gefacceteerde saffier ca.5 crt. in een goede kleur, 2 kleine saffier-carrees en 12 diamanten,get.W/SI-PI, Ø64, 20.7 gr.
Ring GG/WG 560/000 met een fijne smaragd-cabochon ca.3 crt.,in een goede kleur,en 14 diamanten W-get.W/SI-PI, Ø64, 18.8 gr.
Oorstekers/hangers GG/WG 585/000 met ieder 4 ovaal gefacceteerde smaragden totaal ca.3 crt. en briljanten ca.1.50 crt.fancy-brown/SI-PI, L.68 mm., 8.1 gr.
Oorstekers/hangers WG 750/000 met briljant bezet 0.26 crt., L.2 cm.
Ring WG 750/000 bezet met een sultanite 2.38 crt. en 2 briljanten 0.40 crt., Ø 54.
Steen is groen maar kleurt in donker paars.
Ketting WG 585/000, L,50 cm., 1.8 gr., waaraan een hanger WG/750/000 bezet met een sultanite 7.02 crt. en briljant 0.15 crt.L 3 cm. Steen is groen bij licht in donker kleurt hij paars.
Zilveren secretaire met 4 deurtjes en uitklapbaar schrijfblad, midden 20e eeuw. 835/000 245gr. 16x8,5x4,5cm. Cond.: G
Zilveren chatelaine bestaande uit breipendop, naaldenkoker en schaar ca. 162gr. Cond.: U
Mooie zilveren met de hand gegraveerde dekselbus, vermoedelijk Spaans. 925/000 ca. 470gr. 18xø12,5cm. Cond.: G
Twaalf delen zilver, bestaande uit een taartschep, gebaksvorkjes, diverse lepeltjes en zuurprikker. Voorzien van een roosmotief , ca.235gr. Cond.: G
12 Antieke Hollands zilveren lepeltjes, 1 suikertang en een suikerschep. Alles in cassette 835/000, ca.145gr. Cond.: U
Zeer fraaie antieke zilveren strooier, Engeland, Londen 1897. 925/000,ca. 212gr. 23xø8cm. Cond.: G
Antieke schaal, chroom op koper, classisisme 2e periode ca. 1900. Versierd met zwanen en uitgewerkte voetjes, 25 x ø 20cm. Cond.: R
Twee zilveren zuurvorkjes met getorste steel, model hanekam ca. 25gr. 13,5cm. Cond.: U