Groot 3-delig antiek pendulestel van marmer en brons ca. 1880 Frankrijk. gesigneerd Verso Bonnet en Pottier Paris, met zgn. kwikslinger, 45x27x12cm. en 32xø9cm. Cond.: G
Oude messing scheepsklok Royal Mariner van Schatz 20e eeuw. 10xø11cm. Cond.: G
Hollandse Friese eiken staartklok 19e eeuw. Mooie patina en originele beschildering 147x38x23cm. Cond.: U
Franse Oeil-de-Boeuf wandklok met inlegwerk (compleet) 19e eeuw. Glasplaat van de wijzerplaat is gebroken 61x51x14cm. Cond.: G
Klokkenstel, met 2 vijfarmige kandelaars, Frankrijk ca.1900, brons verguld, met porselein met rose beschildering, klok gemerkt "S Marti et Cie" H. 55-57.5 cm.
Antieke Engelse staande klok van massief eiken 200x49x23cm. Cond.: G