Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Biedermeier kast
Resultaat: 150 EUR

Biedermeier mahoniehouten meidenkast met panelen met rocailles. licht beschadigd 170x108x43cm. Cond.: G

Eethoek
Resultaat: 140 EUR

Eikenhouten Mechelse eethoek ca. 1880. Massief eikenhouten uittrektafel met snijwerk 75x132x92cm. en 6 massief eikenhouten stoelen met getorste poten en met skai bekleed 96x44x56cm. Cond.: G

Biedermeier naaitafel
Resultaat: 135 EUR

Hollands mahoniehouten biedermeier naaitafeltje ca. 1820-1840. Geheel staand op gedraaide poten en met originele garenzak. Binnenwerk met vakverdeling en deksel. Blad is krom 72x39x50cm. Cond.: G

Strak halve maan tafeltje
Resultaat: 130 EUR

Hollandse halve maan tafel mahonie gefineerd op eiken ca. 1890 74x79x38cm. Cond.: G

Spaanse panelenkast
Resultaat: 130 EUR

Notenhouten Spaanse panelenkast met gebogen toog 2e helft 20e eeuw. Onder met 2 lades 200x135x50cm. Cond.: G

Halve maan tafeltje met hekje
Resultaat: 125 EUR

Mahoniehouten halve maantafel ca. 1920 met 2 lades. Tafel is ingelegd met bandintarsia. Geheel in de Louis Seize stijl 74x73x37cm. Cond.: G

Eetkamertafel
Resultaat: 125 EUR

Moderne mahoniehouten ovale eetkamertafel (1 maal te verlengen met tussenblad) van goede kwaliteit, houtgepint met tapstoelopende poten 78x174x107cm. Cond.: G

Tafel, brons beslag
Resultaat: 125 EUR

Notenhouten haltafeltje met messing omrandingen en beslag. In de lade een bronzen plaquette. Blad is met bloemen beschilderd en omrand met intarsia. Zijkanten met marmer 21e eeuw. 86x74x54,5cm. Cond.:...

Eiken hoekkast
Resultaat: 125 EUR

Massief eikenhouten hoekkast, Duits model 20e eeuw bovendeel met glas, onderkant met deur. gemaakt naar 18e eeuws voorbeeld 201x86x46cm. Cond.: G

Mahoniehouten boekenkastje
Resultaat: 120 EUR

Oud Engels mahoniehouten fineer boekekastje 2e helft 20e eeuw in goede staat 187x103x43cm. Cond.: G

Half rond tafeltje op klauwpoten
Resultaat: 110 EUR

Mahoniehouten Engels chippendale halve maan tafel ca. 1920 met geschulpt blad. geheel staand op klauwpoten 71x82x43cm. Cond.: G

Danziger zuil
Resultaat: 100 EUR

Danziger barokstijl zuil ca. 1910 met divers snijwerk en wortelnoten paneel. 110x42x31cm.

Willem III Bureaustoel
Resultaat: 100 EUR

Notenhouten Willem III bureaustoel ca. 1860 met in de rug divers snijwerk. Geheel met gezwarte omrandingen en bekleed met panterprint 80x65x50cm. Cond.: G

Mahonie kastje
Resultaat: 100 EUR

Mahoniehouten biedermeier penantenkastje ca. 1860 met geaccoleerde deuren en 1 lade. Mist 1 deurlijst 95x104x45cm. Cond.: R

Willem III eettafel
Resultaat: 100 EUR

Antiek notenhouten fineer Hollandse Willem III eettafel met uitgewerkte voet, 4-poots 19e eeuw 69x113x90cm. Cond.: G

Salontafel
Resultaat: 100 EUR

Grote mahoniehouten salontafel in Engelse stijl met 4 lades. Afgewerkt met koper in zeer goede staat 54xø127cm. Cond.: G

6 Eetkamerstoelen
Resultaat: 100 EUR

6 Moderne eetkamerstoelen met riet en stof bekleed (klassieke stijl) Louis Quinze 20e eeuw in zeer goede staat 95x52x52cm. Cond.: G

Mahonie wandtafel
Resultaat: 100 EUR

Engelse mahoniehouten gefineerde wandtafel 19e eeuw ingelegd met band. Gebogen front, taps toelopende poten. In zeer goede staat 71x56x105cm. Cond.: G

Tafeltje met brons
Resultaat: 100 EUR

Frans bijzettafeltje met diverse houtsoorten ingelegd in bloemmotief midden 20e eeuw. geheel afgezet met bronzen applicaten en hekje. Tafeltje heeft 1 lade 75x47x34cm. Cond.: G

Theekastje
Resultaat: 100 EUR

Eikenhouten theekastje 1e helft 20e eeuw met Queen-Anne poten en rondom geslepen glas 82x85x37cm. Cond.: G

Eiken hangoortafel
Resultaat: 90 EUR

Antieke eiken Engelse hangoortafel ca. 1910 in goede staat met getorste poten 73x106x48cm. Cond.: G

Armstoeltje
Resultaat: 90 EUR

Moderne armleunstoel (klassiek) van notengekleurd beukenhout, recent opnieuw gestoffeerd met mooie blauw stoffering en afgewerkt met koperen nagels. Engelse stijl 20e eeuw 81x70x60cm. Cond.: U

Grenen 3-ladencommode
Resultaat: 90 EUR

Antieke grenen commode, Duitsland Grunderzeit ca. 1900 met 3 lades en origineel beslag 80x110x53cm. Cond.: G

Stoeltje
Resultaat: 90 EUR

Bijzonder Indonesisch Jattie houten schaarstoel ca. 1940. De rugleuning is compleet uitgwerkt en er zitten 2 paradijsvogels met trotse staart in verwerkt. Armleuningen uitlopend in 2 beestenkopjes met...