Massief eikenhouten hoekkast, Duits model 20e eeuw bovendeel met glas, onderkant met deur. gemaakt naar 18e eeuws voorbeeld 201x86x46cm. Cond.: G
Vroeg 18e eeuws massief eikenhouten dressoir met smeedijzeren beslag. Twee grote deuren en 1 kleine deur. Bijzonder stuk 103x152x58cm. Cond.: G
Engelse iepenhouten tiltoptafel ca. 1820-1830 met prachtige mahonieachtige patina. geheel staand op 3-spant 71x86x90cm. Cond.: G
Eikenhouten thonet stijl bureaustoel ca. 1920 84x65x53cm. Cond.: G
Antieke draaibare pianokruk met leren zitting (beukenhout) eind 19e eeuw 57xø32cm. Cond.: G
Notenhouten bijzettafeltje op klauwpoten 20e eeuw 54x71x47cm. Cond.: G
Mahoniehouten Louis Philippe bridgetafel ca. 1860-1870. Blad is opklapbaar en ingelegd met groen vilt. geheel met gebogen poten 67x43x85cm. Cond.: G
Hollandse 18e eeuwse eikenhouten porseleinkast met dubbelgebogen kap en oplopende deur. 2 Deuren met aangeborste panelen. Boven drie-zijdig glas met roedeverdeling. 3 Ruitjes met barst Cond.: G