Grote moderne lampevoet van messing, zwart afgezet (Empirestijl) 60x16x16cm. Cond.: G
Oude messing petroleumlamp Art Nouveau stijl begin 20e eeuw met witte kap 55xø21cm. Cond.: U
Antieke tinnen dekselterrine 19e eeuw classisisme, vermoedelijk Duitsland 26xø23cm. Cond.: G
Twee bronzen drie-armige electrische wandlampen 20e eeuw 27x35x22cm. Cond.: G
Gietijzeren wandplaquette ca. 1900 zgn. Berliner ijzer, voorstelling van een sprookje.30.5x18 cm.
Oude plafonniere 50-er jaren, metaal met glas (creme) 14x39cm. Cond.: G
Twee koperen wandlampen met rocailles begin 20e eeuw 31x11x22cm. Cond.; G
Doos met messing objecten en figuren 20e eeuw, waaronder een koffiemolen, lantaarn, zonnewijzer etc. Cond.: G
Verchroomde schijnwerperlamp op driepoot 21e eeuw 34xø10cm. Cond.: U
Grote zilverkleurige tambourette (hapjesschaal) ca. 1900. Lichte beschadiging 20x44x40cm. Cond.: G
Facetgeslepen spiegel in goudkleurige galerielijst 21e eeuw 61x47cm. Cond.: G
Houten scheepsmodel 2e helft 20e eeuw, driemaster 57x66x12cm. Cond.: G
Antieke reisnecessaire in de vorm van een houten huisje (vermoedelijk Zwitserland/Oostenrijk). Bevat 1 vingerhoed, 1 parfumflesje, 1 naald en een naaldenkokertje 9x8x6cm. Cond.: G
Antieke kruithouder 19e eeuw, gemaakt van messing en hoorn 15x6x4cm. Cond.: U
Oude Volts en Ampere meter met mahonie kast van de firma "Robert Abrahamsohn, Berlin NW Trumstrasse 70 Fabrik elektr. Messinstrumente und Widerstände" 23x30,5x10cm. Cond.: G
Lichte bont stola met bijpassende bont sjaal (mogelijk vos) 20e eeuw Cond.: G
4-Delig koffie/theeservies Sheffield begin 20e eeuw bestaand uit; Koffiekan, theekan, melkan en suikerpot. Cond.: R
Reproductie met mooie goudkleurige lijst, stilleven met bloemen 24x30cm. Nieuwwaardig Cond.: G
Reproductie met mooie goudkleurige lijst, strandgezicht 8x10cm. Cond.: G nieuwwaardig.
2 Indonesische boerenmessen met originele schede. beide met snij- en kerfwerk midden 20e eeuw. 26x5,5cm. en 21x5,5cm. Cond.: G
9 Oude speculaasplanken 20e eeuw, diverse voorstellingen Holland 20-38cm. Cond.: G
Kleine koperen kerkelijke wierookbrander 19e-20e eeuw 40xø7cm. Cond.: G
Kavel met postzegels in mapjes. Onder andere; Canada, USA, Nederland, Australië, Spanje, Engeland, Frankrijk, Italië, trukije, Oostenrijk, Duitsland, Polen. Zowel gestempeld als ongestempeld Cond.: G
Moderne glazen lectuurhouder met messing verbinding 20e eeuw 31x40x36cm. Cond.: G
Verzameling olifanten uit Afrika etc van diverse materialen 20e eeuw Cond.: G
Antieke koperen appelketel 19e eeuw. Hollands 34x31x21cm. Cond.: G
Oude koperen telefoon met bakeliet 20e eeuw (30x20x17cm.) en een oude mijnwerkerslamp Cond.: G
Parfum flacon aan een ketting eind 19de eeuw, been met metalen montering. Flacon H.6.5 cm., houder L.7 cm., ketting L.32 cm.
2 Postzegelalbums met zegels. 1 Album met zegels uit Nederland, 1 album met zegels uit het buitenland
Vier oude karbidlampen voor op de fiets begin 20e eeuw. 2 Glaasjes kapot 17-22cm. Cond.: G
Twee oude Duitse bierpullen van keramiek met tinnen deksel, gemerkt en genummerd 22-25cm. Cond.: G
Zoutkist Nederland, 20e eeuw,donkergebeitste kist met zadeldak,kerf snijwerk en ijzerbeslag. 42x30x22 cm.
Jugendstil bronzen deurklopper bevestigd op een houten plank.L.. 34 cm.
Jugendstil bronzen deurklopper, bevestigd op een eikenhouten plank. L. 34cm.
Oude geelkoperen trompet ca. 1900, bedeukt 40x18xø11cm. Cond.: G