07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

Groene lampevoet
Resultaat: 30 EUR

Grote moderne lampevoet van messing, zwart afgezet (Empirestijl) 60x16x16cm. Cond.: G

Messing petroleumlamp
Resultaat: 30 EUR

Oude messing petroleumlamp Art Nouveau stijl begin 20e eeuw met witte kap 55xø21cm. Cond.: U

Tinnen dekselschaal
Resultaat: 30 EUR

Antieke tinnen dekselterrine 19e eeuw classisisme, vermoedelijk Duitsland 26xø23cm. Cond.: G

Tinnen kraantjeskan
Resultaat: 30 EUR

2 Bronzen wandlampen
Resultaat: 30 EUR

Twee bronzen drie-armige electrische wandlampen 20e eeuw 27x35x22cm. Cond.: G

Wandplaquette gietijzer
Resultaat: 30 EUR

Gietijzeren wandplaquette ca. 1900 zgn. Berliner ijzer, voorstelling van een sprookje.30.5x18 cm.

Plafoniere
Resultaat: 30 EUR

Oude plafonniere 50-er jaren, metaal met glas (creme) 14x39cm. Cond.: G

Bajonet
Resultaat: 30 EUR

Oude bajonet WO I 1913 Remington in goede staat 38cm. Cond.: G

2 Koperen wandlampen
Resultaat: 30 EUR

Twee koperen wandlampen met rocailles begin 20e eeuw 31x11x22cm. Cond.; G

Kavel Strass sieraden
Resultaat: 30 EUR

Kavel Strass sieraden

3 Oude riemgespen
Resultaat: 30 EUR

3 Oude riemgespen

Doos met messing objecten
Resultaat: 30 EUR

Doos met messing objecten en figuren 20e eeuw, waaronder een koffiemolen, lantaarn, zonnewijzer etc. Cond.: G

Schijnwerperlampje
Resultaat: 30 EUR

Verchroomde schijnwerperlamp op driepoot 21e eeuw 34xø10cm. Cond.: U

Diverse porseleinen figuren
Resultaat: 28 EUR

Diverse porseleinen figuren 20e eeuw. Cond.: R/G

Verzilverde tamboeret
Resultaat: 26 EUR

Grote zilverkleurige tambourette (hapjesschaal) ca. 1900. Lichte beschadiging 20x44x40cm. Cond.: G

Spiegeltje
Resultaat: 25 EUR

Facetgeslepen spiegel in goudkleurige galerielijst 21e eeuw 61x47cm. Cond.: G

Scheepsmodel
Resultaat: 25 EUR

Houten scheepsmodel 2e helft 20e eeuw, driemaster 57x66x12cm. Cond.: G

Reis necessaire
Resultaat: 25 EUR

Antieke reisnecessaire in de vorm van een houten huisje (vermoedelijk Zwitserland/Oostenrijk). Bevat 1 vingerhoed, 1 parfumflesje, 1 naald en een naaldenkokertje 9x8x6cm. Cond.: G

Kleine kruithoorn
Resultaat: 25 EUR

Antieke kruithouder 19e eeuw, gemaakt van messing en hoorn 15x6x4cm. Cond.: U

Oude volt/amperemeter
Resultaat: 25 EUR

Oude Volts en Ampere meter met mahonie kast van de firma "Robert Abrahamsohn, Berlin NW Trumstrasse 70 Fabrik elektr. Messinstrumente und Widerstände" 23x30,5x10cm. Cond.: G

Bont stola + sjaal
Resultaat: 25 EUR

Lichte bont stola met bijpassende bont sjaal (mogelijk vos) 20e eeuw Cond.: G

4-Delig koffie/theeservies
Resultaat: 25 EUR

4-Delig koffie/theeservies Sheffield begin 20e eeuw bestaand uit; Koffiekan, theekan, melkan en suikerpot. Cond.: R

Reproductie, stilleven
Resultaat: 25 EUR

Reproductie met mooie goudkleurige lijst, stilleven met bloemen 24x30cm. Nieuwwaardig Cond.: G

Reproductie, strandgezicht
Resultaat: 25 EUR

Reproductie met mooie goudkleurige lijst, strandgezicht 8x10cm. Cond.: G nieuwwaardig.

2 Indische messen
Resultaat: 25 EUR

2 Indonesische boerenmessen met originele schede. beide met snij- en kerfwerk midden 20e eeuw. 26x5,5cm. en 21x5,5cm. Cond.: G

Doos diversen
Resultaat: 25 EUR

Doos diversen o.a; koperwerk, 2 ketels, samovaar etc. Cond.: G

9 Speculaasplanken
Resultaat: 25 EUR

9 Oude speculaasplanken 20e eeuw, diverse voorstellingen Holland 20-38cm. Cond.: G

Koperen wierookbrander
Resultaat: 25 EUR

Kleine koperen kerkelijke wierookbrander 19e-20e eeuw 40xø7cm. Cond.: G

Doosje postzegels
Resultaat: 25 EUR

Kavel met postzegels in mapjes. Onder andere; Canada, USA, Nederland, Australië, Spanje, Engeland, Frankrijk, Italië, trukije, Oostenrijk, Duitsland, Polen. Zowel gestempeld als ongestempeld Cond.: G

2 Pennen + Briefopener
Resultaat: 25 EUR

2 Pennen + Briefopener

Glazen lectuurhouder
Resultaat: 25 EUR

Moderne glazen lectuurhouder met messing verbinding 20e eeuw 31x40x36cm. Cond.: G

Verzameling olifanten
Resultaat: 25 EUR

Verzameling olifanten uit Afrika etc van diverse materialen 20e eeuw Cond.: G

Verzameling olifanten
Resultaat: 25 EUR

Koperen appelketel
Resultaat: 25 EUR

Antieke koperen appelketel 19e eeuw. Hollands 34x31x21cm. Cond.: G

Telefoon + mijnwerkerslamp
Resultaat: 25 EUR

Oude koperen telefoon met bakeliet 20e eeuw (30x20x17cm.) en een oude mijnwerkerslamp Cond.: G

Bureaulamp
Resultaat: 25 EUR

Parfum flacon hanger
Resultaat: 25 EUR

Parfum flacon aan een ketting eind 19de eeuw, been met metalen montering. Flacon H.6.5 cm., houder L.7 cm., ketting L.32 cm.

Spiegel+lijstje
Resultaat: 25 EUR

1x Lijstje ca. 1900 in Japanse stijl. 1x Spiegel 31,5x22,5cm.

2 Postzegelalbums met zegels
Resultaat: 25 EUR

2 Postzegelalbums met zegels. 1 Album met zegels uit Nederland, 1 album met zegels uit het buitenland

Doos houtsnijwerk
Resultaat: 24 EUR

Doos houtsnijwerk Afrika etc. 20e eeuw Cond.: G

Doos diversen
Resultaat: 22 EUR

Doos diversen; barometers, tin, etageres etc Cond.: G

Gobelin
Resultaat: 21 EUR

Antieke Franse gobelin ca. 1900 met figuren bij nacht 179x67cm. Cond.: G

Grote salonlamp
Resultaat: 20 EUR

Petroleumcomfort
Resultaat: 20 EUR

Samovaar
Resultaat: 20 EUR

13 Messing dierenfiguren
Resultaat: 20 EUR

Cloisonne parfumflesje
Resultaat: 20 EUR

Deurklopper
Resultaat: 20 EUR

Kerkkandelaar
Resultaat: 20 EUR

Oude koperen kandelaar in barokstijl 20e eeuw 56x17x17cm. Cond.: U

2 Wandlampen
Resultaat: 20 EUR

Twee bronzen wandlampen begin 20e eeuw 34x12x6cm. Cond.: G

2 Windlichten
Resultaat: 20 EUR

4 Karbidlampen
Resultaat: 20 EUR

Vier oude karbidlampen voor op de fiets begin 20e eeuw. 2 Glaasjes kapot 17-22cm. Cond.: G

Doos divers messing
Resultaat: 20 EUR

Doos diversen van messing 20e eeuw Cond.: G

Doos divers koperwerk
Resultaat: 20 EUR

Doos divers koperwerk 20e eeuw. Cond.: G

Rijtuig stoof
Resultaat: 20 EUR

Balinees vleesbestek
Resultaat: 20 EUR

4 Delen verzilverd
Resultaat: 20 EUR

2 Bierkruiken
Resultaat: 20 EUR

Twee oude Duitse bierpullen van keramiek met tinnen deksel, gemerkt en genummerd 22-25cm. Cond.: G

4 Slakkenschaaltjes met tang
Resultaat: 20 EUR

Hanglamp
Resultaat: 20 EUR

Messing hanglamp ca. 1970 met 8 brandpunten ø80cm. Cond.: G

Tropisch houten schaal
Resultaat: 20 EUR

Zoutkist
Resultaat: 20 EUR

Zoutkist Nederland, 20e eeuw,donkergebeitste kist met zadeldak,kerf snijwerk en ijzerbeslag. 42x30x22 cm.

Biedermeier kistje
Resultaat: 20 EUR

Visitekaartjes houder
Resultaat: 20 EUR

Deurklopper Jugendstil
Resultaat: 20 EUR

Jugendstil bronzen deurklopper bevestigd op een houten plank.L.. 34 cm.

Deurklopper Jugendstil
Resultaat: 20 EUR

Jugendstil bronzen deurklopper, bevestigd op een eikenhouten plank. L. 34cm.

Mahonie koetsstoof
Resultaat: 20 EUR

Citer
Resultaat: 20 EUR

Doos met 14 tafelkleden
Resultaat: 20 EUR

Doos met ca. 14 opengewerkte tafelkleden.

Eikenhouten bordenrek
Resultaat: 15 EUR

Eikenhouten bordenrek ca. 1930 Holland 41x82x8cm. Cond.: G

Electronische sigarenaansteker
Resultaat: 15 EUR

Atlas
Resultaat: 15 EUR

8 Blikken, 7x Droste
Resultaat: 15 EUR

Geelkoperen trompet
Resultaat: 15 EUR

Oude geelkoperen trompet ca. 1900, bedeukt 40x18xø11cm. Cond.: G

Metalen staande lamp
Resultaat: 15 EUR

Moderne metalen staande lamp 5-lichts. H.: 165cm. Cond.: G

Messing staande lamp
Resultaat: 15 EUR

Moderne messing staande lamp 137cm. Cond.: G

Divers koperwerk
Resultaat: 15 EUR

IJskoeler
Resultaat: 15 EUR

2 Staande kandelaars
Resultaat: 15 EUR

Ingelegd lepeldoosje
Resultaat: 15 EUR

Gasbrander Barthel
Resultaat: 15 EUR

Hoedendoos + 2 hoeden
Resultaat: 15 EUR

Hoedendoosje met 2 bonthoedjes midden 20e eeuw Cond.: G

Vliegtuig, bronskleur
Resultaat: 15 EUR

16 Kerkboekjes
Resultaat: 15 EUR

16 Hollandse kerkboekjes 19e-20e eeuw Cond.: G

Koperen mijnwerkerslamp + pot
Resultaat: 15 EUR

Vijzel
Resultaat: 13,5 EUR

Bronzen vijzel (11xø11cm.) ca. 1900 met stamper (20cm.) Cond.: G

Serviesje
Resultaat: 12 EUR

Serviesje, gemerkt.en genummerd, 8 delen 20e eeuw. Cond.: G

2 Koffiemolens
Resultaat: 10 EUR

Zakketel
Resultaat: 10 EUR

Antieke koperen wandlamp
Resultaat: 10 EUR

Antieke wandlamp ca. 1900 van koper. 29x9x22cm. Cond.: U

Tinnen rookstel 1910
Resultaat: 10 EUR

Kraanpot tin
Resultaat: 10 EUR

2 Messing kandelaars
Resultaat: 10 EUR

Twee oude messing kandelaars 20e eeuw, 25cm. Cond.: G

Diverse modesieraden
Resultaat: 10 EUR

Diverse modesieraden

2 Kandelaars + beeldje
Resultaat: 10 EUR

Beddepan
Resultaat: 10 EUR