Twee zeldzame Meissen porseleinen kopjes ca. 1900 Duitsland. Achtkantig met decor van bloemen en insecten. Randbeschadiging 6x7,5cm. Cond.: R
Koffieservies voor 6 personen,waarschijnlijk Frankrijk, eind 19e eeuw, met zuid-europese beschildering met goudkleur. Koffiekan H.23 cm., melkkan,suikerpot, 6 kop en schotels H.7 cm. Deels zeer licht ...
Porseleinen buste 2de helft 20e eeuw, modelnummer 373, wit H. 24 cm.
Groot Japans imari bord 19e eeuw, polychroom beschilderd met bloemen ø41cm.
Kapitale imarischotel, eind 19e eeuw, polychroom beschilderd
Bronzen Art Deco uil, gesigneerd Altdorp 21e eeuw. Geheel staand op een zwart geaderde marmeren sokkel 33x10x10cm. Cond.: G
Twee Japanse borden eind 19e eeuw, voorstellend figuren en huis. Beide borden zijn linksboven gelijmd ø30cm. em ø31cm. Cond.: R
Drie Chinees porseleinen borden 18e eeuw Chieng Lung. Decor blauw-wit met bloemen. Haarscheuren en lichte randschade ø23cm. Cond.: G
2 Porseleinen beeldjes van draaiorgelfiguren , Dresden, midden 20e eeuw,14,5xø6cm. en 15xø6cm.
37-Delig porseleinen Hutschenreuter koffieservies 20e eeuw. Dresden (Duitsland) met bloemdecor. 1 Bordje met chip Cond.: G
Grote porseleinen dekselvaas Delfts bont met leeuw op het deksel 20e eeuw. Bloemenmotief Holland "625 - 4 O.D.", chip van de kraag af 54x30x30cm. Cond.: G
Grote porseleinen Delftbonte knobbelvaas met bloemmotief 20e eeuw "Holland 040 4 O.D." 50xø22cm. Cond.: G
Grote Copier vaas (Andries Dirk) 1958 Serica. Mondgeblazen gemerkt CB. 40xø24cm. Cond.: G
Chinese gendie vaas (waarschijnlijk 16e eeuw) handbeschilderd met landschapsdecor. Rand mist een hoekje en heeft 1 haarscheurtje 18,5xø12,5cm.
Twee Balustervormige imari dekselvazen 19e eeuw, gedecoreerd met bloemdecor en aan beide kanten gevogelte. 1 Vaas en deksel puntgaaf. 1 Vaas met lichte haarscheur. 1 Deksel gelijmd.
Drie Rosenthal porseleinen sierborden Duitsland. Ontwerp: Björn Wiinblad Studio-Line, 1001 nacht met gouddecor 20e eeuw 2xø33cm en 32x24,5cm. Cond.: U
Twee imari dekselvazen met bronzen voet en houders in de vaas voor wierook 19e eeuw. Deksels zijn vakkundig gerestaureerd 23xø12cm. Cond.: R
Monumentale Satsuma vaas met bladgoud, tempelleeuwen en figuren. 20e Eeuw Japans 47x34x25cm. Cond.: G
Antiek ivoren boedha figuur op houten sokkel ca. 1930 (Azië) 6,5x5x2cm.
Twee Chinese borden 18e eeuw met landschapsdecor ø22cm. Cond.: U
Twee antieke Chinees imari kop (4xø7,5cm.) en schotels (ø11cm.) 18e eeuw. Decor met goud en bloemen. Cond.: G
Antiek keramische Delfts-bonte koe 18e-19e eeuw, gemerkt (waarschijnlijk de Klaauw), licht beschadiging 9,5x13,5x6,5cm. Cond.: G
Antieke Delfts bonte koe 18e eeuw Holland, hoorn gelijmd 10,5x14x7cm. Cond.: G
Antieke kristallen gember dekselpot 19e eeuw Holland. Ruitvormig slijpsel, licht beschadigd 25xø17cm. Cond.: R
Grote Chinese schotel 18e eeuw compleet handbeschilderd met landschapsdecor en 2 insecten. Bord heeft lichte randschade en 1 haarscheurtje, verder goed 6,5xø28cm. Cond.: G
40 Delen Limoges porselein met diverse voorstellingen. Goud met briek-rood decor 20e eeuw. Miniatuur, 1 bordje beschadigd Cond.: G
Twee grote Chinees porseleinen tuinzetels, beschilderd met bloemdecor en vogels 20e eeuw 47xø36cm. Cond.: G
Zeven delen Herend porselein, Hongarije 20e eeuw. 1x Voetschaal 14xø24cm. 4x Petit four schaaltjes ø8cm. 1x Bladvormig schaaltje met handgreep 3,5x10x8cm. 1x Doorboken mandje 4xø12cm. Allen met decor ...
Vier delen Herend porselein Hongarije 20e eeuw. 2x Geschulpte schalen met greep 4,5x20x17cm. 2x Geschulpte schaal 3,5x22x17cm. Allen met decor van bladgoud en roze bloemen Cond.: G
Zes Hummel figuurtjes vanaf 1994 t/m 2003 (ca. 10cm.) en 1 Hummel bordje 1992. Cond.: U
Grote keramiek dekselvaas van De Porseleyne Fles Delft Holland, Letters: J. PO.CB 1468. 38xø29cm. Cond.: G
Aardewerken scheerbekken eind 17e - begin 18e eeuw, waarschijnlijk fries aardewerk met Japanse bloemmotieven. Scheerbekken heeft een diepe bolling. Diverse chips aan de rand 9xø27cm. Cond.: R
Twee Chinese dekselvaasjes met lange lijs eind 19e eeuw. Vaasjes verschillen iets van hoogte. 1 Deksel met klein chipje 16,5x6,5cm. en 15,5x6,3cm. Cond.: G
6 Chinese kop en schotels 18e eeuw gedecoreerd met figuren en een vogel. Schotels ø13cm met randschade en haarscheurtjes. Kopjes 5,5xø9,5cm. 2 helemaal gaaf, 3 met haarlijnen en 1 gelijmd. Cond.: R
Kop en schotel 19e eeuw China met figurendecor. Schotel en kopje beide met lichte chips en haarscheurtjes ca. 9cm. hoog Cond.: R
Quang Long Chinees bord 18e eeuw met figuren in landschap, randschade ø23cm.
groot Makkums porseleinen sierbord Holland. Apart design met bloemen "Verso BD 30 90 HG CK" 5xø30cm. Cond.: U
3-Delig kaststel keramiek 20e eeuw met bloemdecor 39xø21cm. en 30xø14cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse Chinese kommen gedecoreerd met bloemdecor. Kommen zijn niet hetzelfde getekend 7xø14,5cm. Cond.: G
Drie Chinese 19e eeuwse zalfpotjes met figuurlijke voorstellingen. 1 Deksel met chip 5xø7,5cm. Cond.: G
5-Delig Chinees kaststel ca. 1900 gedecoreerd met diverse motieven. (vissen, bloemen op vaas, hocker). Geheel bestaand uit 3 dekselvazen en 2 kraagvazen. De 3 dekselvazen zijn gaaf, echter 2 deksels z...
Meissen pronkschaal 2e helft 20e eeuw. In het midden met bloemotief. Rondom bladeren met reliefwerking. Goudbeschilderd ø25cm. Cond.: G
Chinees imaribordje eind 18e - begin 19e eeuw gedecoreerd met bloemdecor. Bord is gaaf ø22,5cm. Cond.: G
Twee Chinese schoteltjes met tempels en bloemdecor. Minimale randschilfers ø16cm.
Driedelig Chinees porseleinen kaststel 19e eeuw. Blauw decor met bloemen, bomen en draken. Beschadigd, gelijmd. 2x20,5xø9cm. en 22xø10,5cm. Cond.: M
Chinees bord 18e eeuw met figuren in landschap. rand gedecoreerd met bloemen en vlinders. 1 Kleine chip ø23cm.
Twee Lladro porseleinen figuren (Spanje). 1x Dame met jurk "Daisa 1990 5755" (mist 1 vinger). 1x Geisha met waaier "Daisa 1978 4990". 30-36cm. Cond.: G
Zes delen Imari porselein midden 20e eeuw met bloemdecor. 23cm. 17cm. en 24cm. Cond.: G