Ongesigneerd schilderij ca. 1920, olieverf op linnen, jongen met kalf (restauratie middenboven) 33x40cm. Cond.: R
Gerard Diepeveen (Enschede), naar Picasso, olieverf op linnen 50x60cm. Cond.: G
8 Ongesigneerde gravures 18e eeuw Holland, gravure op papier. Acht handgekleurde gravures met Nederlandse vooorstellingen in goede kwaliteit 9,5x8cm. Cond.: G
Willy Beekhuyse begin 20e eeuw, olieverf op linnen, stilleven 40x50cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, winterlandschap met vogels 36x54cm. Cond.: G
Stroethoff 20e eeuw, olieverf op linnen, sneeuwgezicht met oude waterput 30x40cm. Cond.: R
A. Beekman ca. 1910, olieverf op linnen, watergezicht met vissers en bosrand 55x37cm. Cond.: G
J. Boydell, gravure 19e eeuws naar een voorbeeld van de 18e eeuw. Alchemist "Physick" 29x40cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd ca. 1890, olieverf op paneel, romatisch landschap met huisje 35x25cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, vaas met bloemen 50x60cm. Cond.: G
W. Michelbrink 20e eeuw, olieverf op linnen, abstracte compositie 60x80cm. Cond.: G
Landkaart van de stad Zutphen aan de IJssel 17e-18e eeuw (vermoedelijk Blauw), ets op papier 31x23cm. Cond.: G
Gesigneerd Brown, nieuwwaardig, stilleven 21e eeuw. 30x40 cm. Cond.: U
H. van Moerkerken 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap met schapen 24x18cm. Cond.: G
Gesigneerd Kleyn20e eeuw, olieverf op paneel, wintergezicht 18x24cm. Cond.: G
W. Tomson 20e eeuw, olieverf op paneel, halfnaakte dame 25x20cm. Cond.: G
W.K. de Wijs 1942 (Rotterdam 1884 - 1964 Enschede), aquarel op papier, landschap met korenschoven 48x38cm. Cond.: G
2x G. Donkerspel 20e eeuw, olieverf op paneel, watergezicht met figuren 13x18cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1920,Toegeschreven aan Frans Hoos, olieverf op linnen, dorpsstraatje 33x50cm. Cond.: G
Range Hollandse school, olieverf op linnen, landschap met koeien en eenden 50x60cm. Cond.:U
P. Terpstra ca. 1920, olieverf op linnen, landschap met boer en koeien 24x30cm. Cond.: G