12-Delig zilveren visbestek in euit, Nürnberg 800/000 Cond.: U
12 Zilveren theelepeltjes in origineel opbergetui Hollands gekeurd ca. 1930.
Decoratieve schaal USA 1e helft 20e eeuw, onderkant gemerkt:Tiffany. Schaal heeft monogram MS., H.7 cm.
Antieke zilveren 18e eeuwse zakhorloge omkast met geciseleerde voorstelling. 29gr. 2,5xø5cm. Cond.: G
3 Zilveren maliën portemonnees. 1x 900/000 Hollands 1916 gekeurd. 2x 835/000 Duits begin 20e eeuw Cond.: G-R
Sterling zilveren sigarettendoos. gegraveerd deksel met Hindoeistische voorstelling. Gemerkt Bangkok Sterling 20e eeuw. 3,5x10,5x9cm.
Stel Engelse kandelaars, Wallace 925/000, ca. 632gr. 8xø9,5cm. Cond.: G
Zes zilveren vergulde Deense geëmailleerde lepeltjes in origineel etui 925/000 Cond.: U