Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilverkleurige schaal
Resultaat: 45 EUR

Antieke schaal, chroom op koper, classisisme 2e periode ca. 1900. Versierd met zwanen en uitgewerkte voetjes, 25 x ø 20cm. Cond.: R

Kristallen karaf, zilveren montuur
Resultaat: 45 EUR

Oude kristallen karaf met zilveren montuur 835/000 20e eeuw 29x14cm. Cond.: G

9 ZIlveren lepeltjes
Resultaat: 45 EUR

Negen zilveren lepeltjes met geëmaillerd schildje in etui 925/000 Cond.: G

Keltum bestek
Resultaat: 45 EUR

Groot kavel Keltum bestek. 2 Cassettes Cond.: G

Vaasje kalebas zilveren montuur
Resultaat: 40 EUR

Kalebas vaasje met mooi bewerkt zilveren kraagmontuur en goud vergulsel op het zilver. 800/000 H.: 7,5cm. ø6cm. Cond.: G

5 Servetringen
Resultaat: 40 EUR

5 Diverse servetringen waarvan 3 zilveren en 2 plate Cond.: G

Petit-four stelletje
Resultaat: 40 EUR

15 Delig hoornen petit-four set met zilveren applicaties. Behoeft restauratie.

2x Zilv. peper & zout strooier
Resultaat: 40 EUR

Antiek Engels zilveren peper- en zoutvaatjes eind 19e eeuw. ca. 29gr. Cond.: G

Zilveren reisetui
Resultaat: 40 EUR

Zilveren reisset in etui bestaande uit; handschoentang, schoenlepel etc. Cond.: G

6 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 35 EUR

Zes Hollands zilveren lepeltjes midden 20e eeuw. 835/000 63gr. Cond.: G

Bonbon schaaltje
Resultaat: 35 EUR

Antiek glazen bonbonschaaltje met zilveren rand, v. Kempen. 835/000, 262 gr., 2 x ø16cm. Cond.: U

4-Delig silverplated servies
Resultaat: 35 EUR

4-Delig koffieservies. Silverplated met houten grip. Empirestijl met parelrand 21-22,5cm. Cond.: G

3 Maliën portemonnee's
Resultaat: 35 EUR

3 Silverplated maliën portemonnees 20e eeuw. Cond.: R

Doos verzilverd
Resultaat: 35 EUR

Doos met zilverkleurige voorwerpen, servetringen, kannetjes etc. Cond.: G

2 Zilveren strooiers
Resultaat: 35 EUR

Peper & Zout strooier ca. 1970 Amerikaans met glasinzet. 925/000 H.11,5cm.

Groot silver-plated bestek
Resultaat: 30 EUR

Divers silver-plated bestek Duitland 20e eeuw Cond.: G

Theelepel met dekseltje
Resultaat: 30 EUR

Zilveren theelepel 800/000 ca. 42gr. 14cm. Cond.: G

Vork, schepje, poederstrooier
Resultaat: 30 EUR

Zilveren vork, zuurschepje en poederstrooier , ca.104gr. Cond.: G

2 Zilveren strooiers
Resultaat: 30 EUR

Zilveren peper & zoutstel Amerikaans ca. 1930-1940 925/000 H.: 8cm. 1 met minimale beschadiging.

Zilveren kinderbeker
Resultaat: 25 EUR

Antiek Duits zilveren kinderbekertje, mooi gegraveerd ,20e eeuw ,800/000, ca. 27gr. H.:6cm. Enkele oneffenheden maar in goede staat.

15 Delen verzilverd en nikkel
Resultaat: 25 EUR

Diverse delen silver-plated en nikkel begin 20e eeuw 8-18cm. Cond.: G

2 Zilveren juslepels
Resultaat: 25 EUR

Twee antiek zilveren sauslepels ca. 56gr. 16cm. Cond.: G

Bowllepel silver-plated
Resultaat: 25 EUR

Silverplated bowllepel eind 19e eeuw. Steel in de vorm van een wijntak, en decor van wijnbladeren 36,5cm.

Visbestek 6-pers. silver-plated
Resultaat: 25 EUR

Zes persoons silverplated visbestek, 14-delig. Engels ca. 1930 met bakelieten grepen in houten cassette.17,5-28cm.