Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

6 Onderzetters, zilver-overlay
Startprijs 200 EUR

6 Overlay onderzetters, USA, ca.1930, Meesterteken:Webster Company,sterling zilver omranding 925/000. ø 8 cm.

6 Zilveren bekers, emaille
Startprijs 80 EUR

6 Kleine bekertjes op voet, USA 20e eeuw, sterling zilver 925/000, meesterteken Gorham, binnenkant rood,blauw en groen geëmailleerd.Con:G, H.5 cm, ca.120 gr.

Zilveren vliegtuigje
Startprijs 90 EUR

Miniatuur vliegtuigje(Italië) gest.Sterlingzilver 925/000, met beweegbare propellers en wielen.7.5x9.5 cm., ca,70 gr.

Dienblad met zilver-lay
Startprijs 500 EUR

Decoratief notenhouten dienblad met silver-overlay binnenkant, USA ca.1910/20, meesterteken: Meriden Brittania Co., sterlingzilver 925/000, Cartouche met monogram R, ø 44 cm.

Kop&Schotel W.M.F.
Startprijs 100 EUR

Jugendstil kop,schotel en lepel, zgn. doopset, Geislingen ca. 1910, WMF metaal silverplated deels verguld.In origineel etui.
kop H. 6 cm., schotel Ø13 cm., lepel L.11 cm.

Zilv.zoutvaatjes
Resultaat: 65 EUR

2 Kristallen kruidenschaaltjes met lepeltje in doos. Nederland begin 20e eeuw, kristal met zilveren rand. min.chipjes. Schaaltjes ø 5 cm., lepel L 6.5 cm.

Bestek in koffer
Resultaat: 20 EUR

Vierdelig bestekset in cassette, metaal vernikkeld met 2 verschillenbde visscheppen. Allen met bloemmotief gegraveerd 22-29,5cm.

Bowllepel silver-plated
Resultaat: 25 EUR

Silverplated bowllepel eind 19e eeuw. Steel in de vorm van een wijntak, en decor van wijnbladeren 36,5cm.

Visbestek 6-pers. silver-plated
Resultaat: 25 EUR

Zes persoons silverplated visbestek, 14-delig. Engels ca. 1930 met bakelieten grepen in houten cassette.17,5-28cm.

3 Kristallen asbakken,zilv.montuur
Resultaat: 55 EUR

Drie kristallen asbakken met zilveren montuur ca. 1910-1920, gemerkt Wilhelm Theodor Binder/ E.L. Vietor. De monturen zijn 830/000, 835/000 en 925/000, minimale chips ø9,5-ø11cm.

Koffieservies, zilver
Startprijs 600 EUR

Driedelig koffieservies Denemarken 1868-1919, gemerkt Clement, Beschau "Simon Groth". bestaande uit een koffiekan, melkkan en suikerpot, minimale beschadiging. Buitenkanten gegraveerd met verschillend...

Hengselschaal,silver-plated
Startprijs 25 EUR

Antieke silverplated hangselschaal ca. 1880-1890, gestempeld WMF. Met rocaille handvaten op ronde voet. Rondom met rocaille ornamenten, minimale beschadigingen 34x11,5cm.

Zilveren schaaltje
Startprijs 60 EUR

Decoratief ovaal zilveren schaaltje met reliëfbodem, Duits eind 19e eeuw. Opengewerkte rand met rocaille ornamenten, minimaal beschadigd 800/000 ca. 100gr. 17x13,5cm.

Zilveren schaaltje
Startprijs 35 EUR

Decoratief zilveren schaaltje eind 19e eeuw, gemonogrammeerd I.S. Binnenkant met reliëf bloemendecor ca. 60gr. ø14,5cm.

Glazen schenkglas silver-overlay
Resultaat: 60 EUR

Groot glazen schenkglas met zilvermontuur (925/000). Decor met silver-overlay techniek van eenden en riet. 22,5cm.

Zilveren kandelaar
Resultaat: 110 EUR

3-Armige zilveren kandelaar ca. 1930, MT: Emil Hermann. Uitneembare houders 925/000 18,5x26,5cm.

2 Zilveren strooiers
Resultaat: 35 EUR

Peper & Zout strooier ca. 1970 Amerikaans met glasinzet. 925/000 H.11,5cm.

2 Zilveren strooiers
Resultaat: 30 EUR

Zilveren peper & zoutstel Amerikaans ca. 1930-1940 925/000 H.: 8cm. 1 met minimale beschadiging.

2 Zilveren kaarsen standaards
Startprijs 40 EUR

Twee zilveren kaarsenstandaards ca. 1930-1940 Amerikaans. 925/000 H.: 6,5cm. 1 Bodemplaat mist.

2 Zilveren kaarsen standaards
Startprijs 60 EUR

Twee zilveren kaaarsenstandaards ca. 1930-1940 Amerikaans. 925/000 H.: 8cm.

6 Onderzetters zilveren rand
Resultaat: 70 EUR

Zes onderzetters met zilveren rand ca. 1920-1930. MT: F.B. Rogers Silver Co. 925/000. Drie onderzetters horen bij elkaar. ø7-9,5cm.

Schotel met silver-overlay
Resultaat: 60 EUR

Zeer decoratieve aanbiedschaal, glas met silver-overlay, gest.Sterling 925/000, 20e eeuw, in het midden een zwanenhals,ø 28.5 cm.

Glazen schaal silver-overlay
Resultaat: 60 EUR

Decoratieve glazen schaal 20e eeuw, rand sterlingzilver 925/000 staand op 4 voetjes. met bloemornamenten in overlay techniek. ø 30 cm., H 5cm.

Zilveren kaptafel
Startprijs 175 EUR

Mooi Hollands zilveren miniatuur kaptafeltje 835/000 68gr. Cond.: U