Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Zilveren zuurvorkjes
Startprijs 75 EUR

Twee zilveren zuurvorkjes met getorste steel, model hanekam ca. 25gr. 13,5cm. Cond.: U

Zilveren koffiekan
Resultaat: 350 EUR

Zeer mooie Engelse zilveren theepot begin 20e eeuw. 925/000, ca. 584gr. H:18cm. Cond.: U

Kralentas, zilv. beugel
Startprijs 280 EUR

Zeer leuke antieke Hollandse beugeltas van kralen, met zilveren beugel met muziekanten, 835/000, ca. 211gr. 12cm.

2 Zoutvaatjes, zilv. rand
Startprijs 35 EUR

Stel kristallen zoutvaatjes met zilveren rand 3,5xø5cm.

2 Zilveren strooiers
Resultaat: 120 EUR

Engels zilveren peper en zoutstel met glazen interieur. 925/000, ca. 270gr. H: 11,5cm. Cond.: G

Vaasje kalebas zilveren montuur
Resultaat: 40 EUR

Kalebas vaasje met mooi bewerkt zilveren kraagmontuur en goud vergulsel op het zilver. 800/000 H.: 7,5cm. ø6cm. Cond.: G

Tas, zilv. beugel + haak
Startprijs 290 EUR

Antiek Hollandse beugeltas, met zilveren beugel en antieke haak. Schitterende afbeeldingen, maker WE. 835/000, ca. 202gr. 15cm. Cond.: G

Theezeefje
Startprijs 150 EUR

Zeer apart zilveren theezeefje in de vorm van een dolfijn. 875/000 69gr. 7x14x4cm. Cond.: U

Zilveren kinderbeker
Resultaat: 25 EUR

Antiek Duits zilveren kinderbekertje, mooi gegraveerd ,20e eeuw ,800/000, ca. 27gr. H.:6cm. Enkele oneffenheden maar in goede staat.

Opengezaagde mand + schotel
Startprijs 1.300 EUR

Ajour gezaagde zilveren broodmand (12x29x19cm.) op voet met onderschotel (2x36x29cm.) eind 20e eeuw., 925/000, ca. 1249gr.

2 Zilveren zuurvorkjes
Startprijs 75 EUR

Twee zilveren zuurvorkjes met getorste steel, model hanekam ca. 30gr. 12,5cm. Cond.: U

4-Delig silverplated servies
Resultaat: 35 EUR

4-Delig koffieservies. Silverplated met houten grip. Empirestijl met parelrand 21-22,5cm. Cond.: G

Zilveren wijnkelk
Resultaat: 190 EUR

Jugendstil zilveren wijnkelk. 835/000,ca. 268gr. 21xø6,5cm. Cond.: U

Candycoupe, zilv. knop
Startprijs 220 EUR

Kristallen gembercoupe met zilveren dop , H.29 cm.Cond.: R

Zilveren rammelaar
Startprijs 60 EUR

Zilveren belletjes-rammelaar met fluitje. 925/000, ca 19gr. Cond.: U

Zilveren potloodhouder
Startprijs 25 EUR

Antiek Hollands zilveren potloodhouder, 20e eeuw 830/000, ca. 16gr. Cond.: U

Zilveren gelobte schaal
Startprijs 550 EUR

Ovaal gelobte zilveren schaal eind 20e eeuw. 925/000, ca. 543gr., 8x29x21cm. Cond.: U

3 Zilveren portemonnees
Resultaat: 110 EUR

3 Zilveren maliën portemonnees. 1x 900/000 Hollands 1916 gekeurd. 2x 835/000 Duits begin 20e eeuw Cond.: G-R

Zilveren hengselmand
Startprijs 1.200 EUR

Prachtige grote zilveren mand met hengsel. Ajour gezaagd met parelranden en handgegraveerd. 925/000, ca.1194gr. 9x37x27cm. Cond.: U

Silver-plated besteksetje
Resultaat: 130 EUR

Antiek silver-plated dessert bestekcassette ca. 1910. Duitsland, 24 delig, 12-persoons 22x21cm. Cond.: G

Zilveren snuifdoos
Resultaat: 90 EUR

Zeer mooi antiek bewerkte Scandinavisch zilveren snuifdoos 8,5x5x2cm. , ca. 91gr. gehalte 815/000

2 Kandelaars
Resultaat: 100 EUR

Stel Engelse kandelaars, Wallace 925/000, ca. 632gr. 8xø9,5cm. Cond.: G

Zilveren vleesvork
Startprijs 35 EUR

Antiek Hollands zilveren vleesvorkje, MT: A. Kuijlenburg Schoonhoven ca. 17gr. 15cm. Cond.: U

Vaasje
Startprijs 45 EUR

Zilveren vaasje begin 20e eeuw. 835/000, ca. 48gr. 6xø6,5cm. Cond.: G