Ongesigneerd 18e-19e eeuw, olieverf op metaal, Italiaanse school met paarden en figuren 24x18cm. Cond.: R
Antieke 3-delige albasten Franse pendulestel met messing ornamenten ca. 1880. Uurwerk gestempeld "Raison + Thomas" in barok stijl. Krassen op albast 48x28x12cm. en 38x21x12cm. Cond.: G
Zeer fraaie Hollands zilveren broodmand, opengewerkt met parelrand, MT: H Hooijkaas 835/000 ca. 581gr. Cond.: U
Naar Jan H.B. Koekkoek, olieverf op linnen, strandgezicht met boten en figuren 37x28cm. Cond.: G
Paul Arntzenius (Den Haag 1883 - 1965 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met korenschoven 35x25cm. COnd.: G
Keith Haring 1986 Nr. 7/7, litho op papier 47x62cm. Cond.: G
Zeldzame Rosenthal porseleinen figuur ca. 1930 Duitsland (Selb Bavaria). gesigneerd Ferd. Liebermann in zeer goede staat 21,5x16x10cm. Cond.: G
Grote antieke porseleinen Chinese kraagvaas ca. 1730 Kang Xi met blauw bloemdecor 44xø15cm. Cond.: U
Hollands zilveren theebus ca. 1900, groot zilverkeur met uitvoerstempel (sleutel), MT: Hooykaas 835/000 ca. 195gr. 6x12x7,5cm. Cond.: U
Armband 3 rijen granaat, sluiting GG 585/000 waarop een granaat, 6 GG 585/000 bolletjes. L.21 cm.
Uitgebreid Rosenthal porseleinen servies (ontbijt-, koffie-, thee- en eetservies) Duitsland 20e eeuw. 12 Persoons, 104-delig. 1 chip van sauciere. Barok vormgeving Cond.: G
Engels zilveren theebus voorzien van Hollandse keur, 925/000 ca. 71gr. H.:8cm. Cond.: U
Gesigneerd Paul Gauguin 20e eeuw, olieverf op paneel, landarbeiders 47x62cm. Cond.: G
Leon Stern (Dusseldorf), olieverf op linnen, wintergezicht bij avond 33x21cm. Cond.: G
Antiek 3-delig massief bronzen Frans pendulestel ca. 1890 met emaille cartouches. Uurwerk gestempeld Japy Freres in zeer goede staat 33x21x16cm. en 33x20x13cm. Cond.: G
Antieke Jugendstil pendule ca. 1910 gemaakt van smeedijzer en brons. Geheel origineel in uitstekende staat 25,5x11,5x9,5cm. Cond.: U
Antieke 19e eeuws Hollands mahoniehouten klapbuffet ca. 1820 in goede ongerestaureerde staat 120x70x50cm. Cond.: G
Oude Hollandse kussenkast met 2 lades van eikenhout met pallisander 2e helft 20e eeuw. Afgezet met zwarte geribbelde omlijsting en uitgwerkte druivenranken op de lijsten. Met leeuwekoppen en bolpoten ...
Antieke beschilderde 19e eeuwse hoekkast met schappen (Duitsland of Zweden) in goede staat 176x91x46cm. Cond.: G
Grote barok sieraden-toon vitrine midden 20e eeuw. Goudkleurig, compleet uitgesneden met 8 schuiflades en overal met geslepen glas. Vitrine is iets doorgebogen. 102x250x65cm. Cond.: G
Mahoniehouten naaitafel ca. 1860-1870 staand op 4-spant met volle zuilen. Naaitafel heeft aan de onderkant een schuiflade. onder de klep zitten diverse vakken en een uitneembare lade. Grote spiegel aa...