Drie antieke aardewerken borden van Villeroy & Boch ca. 1890, decor Amazone (1 beschadigd) ø26cm. Cond.: G
Lot diverse Engelse koffie- en theeservies delen met bloemmotief 20e eeuw Cond.: G
Japans imari bord 19e eeuw met geschulpte rand en landschapsdecor. 1 Hoekje gelijmd verder gaaf ø31cm. Cond.: M
Groot porseleinen herdenkingsbord "Nederland bevrijd 1945", Petrus Regout Maastricht ø33cm. Cond.: U
Oude porseleinen dekselvaas Delft 20e eeuw. Delfts blauw Ram 145.A Holland 27xø17cm. Cond.: U
Blauw aardewerken dekselpot met tekst "Aloe" Duits 20e eeuw (naar 17e eeuws voorbeeld) 23,5xø13cm. Cond.: G
Twee keramiek jeneverflessen Delfts blauw Holland 20e eeuw. (1x Royal Goedewaagen), 28xø7,5cm. Cond.: G
Twee grote cappucino koppen met onderschotel, gemerkt "Adams, member of the Wedgwood group". 1 Handvat is gelijmd 18xø19cm. Cond.: G
Glazen vaas 2e helft 20e eeuw. Helder glas met geslepen decor en koud emaille beschildering van rozen. Lichte randschade 20,5cm.
Japans imari bord ca. 1900, polychroom beschilderd met geisha's in een tuin.Beschadigd
Veertien oude ruitgeslepen kristallen schaaltjes ca. 1930 Holland. 3 Beschadigd Cond.: G
4 Kopjes en 11 schotels van Furstenberg porselein (Duitsland) 20e eeuw. 6xø8cm. en 2,5xø4cm. Cond.: G
Drie munten van 1 cent uit 1902 (ZF of beter), 1904 (P/FDC) en 1905 (PR+).
Doos diversen o.a; porselein, gemberpot, blakertje en tegels. Cond.: G
Oude beukenhouten theestoof 20e eeuw, donker gebeitst met koperen binnenbak 39xø38cm. Cond.: G